ZnajdźReklamę.pl
Reklama w galeriach handlowych

Reklama w Galeriach Handlowych

Twoja reklama w odpowiednim miejscu! Dotrzyj do swoich Klientów tam, gdzie podejmują swoje decyzje zakupowe i spędzają wolny czas! Poznaj możliwości, jakie daje reklama na ekranach w Galeriach Handlowych.
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Dlaczego reklama w Galeriach Handlowych jest skuteczna?

Przede wszystkim taka reklama trafia do ogromnej liczby widzów, czyli Twoich potencjalnych Klientów! W tego rodzaju kampaniach reklamowych wykorzystuje się ekrany, na których możesz umieścić animację, spot, czy planszę statyczną - które z dużym prawdopodobieństwem zwrócą uwagę i zapadną w pamięć. Elektroniczna forma pozwala na dużą elastyczność, dzięki czemu swoją kampanię możesz dopasować do aktualnych trendów, dni tygodnia, a nawet pory dnia, lub pogody! Nośniki reklamowe znajdują się na głównych trasach komunikacyjnych w galeriach - po prostu nie da się ich nie zauważyć!

Posiadamy nośniki reklamowe w ponad 50 Galeriach Handlowych w całej Polsce - niezależnie od tego, w jakiej galerii i w jakim mieście potrzebujesz się zareklamować - stworzymy dla Ciebie kampanię idealną!

Powierzchnie reklamowe w galeriach handlowych


Wykorzystaj nieskończony potencjał reklam w Galerii Handlowej. Zwróć uwagę potencjalnych Klientów, stwórz reklamę, która zapadnie im w pamięć. Powiadom o promocjach i ciekawych ofertach w momencie, kiedy Twoi Klienci podejmują decyzje zakupowe. Wykorzystaj ten rodzaj reklamy, jako uzupełnienie swojej kampanii OOH w mieście, lub osobną kampanię reklamową.

Billboard 12m<sup>2</sup>

Totemy reklamowe

Totemy reklamowe to wolnostojące lub wbudowane w elementy galerii handlowej nośniki idealne dla Twojej reklamy! Umiejscowione są na głównych szlakach pieszych w galeriach handlowych. Naprzemiennie wyświetlają reklamy oraz materiały informacyjne - nie da się ich nie zauważyć!

Billboard 12m<sup>2</sup>

Monitory reklamowe

Plazmowe monitory reklamowe umieszczone są przy przejściach, schodach i w miejscach odpoczynku Klientów galerii handlowych. Na ekranach wyświetlane są zmiennie reklamy i ważne informacje - z łatwością przygotujesz na nie materiał reklamowy, który zwróci uwagę Twoich potencjalnych Klientów, a w razie potrzeby bez problemu zmienisz swoją kreację!

Billboard 12m<sup>2</sup>

Reklama LED

Ekrany LED są różnej wielkości - w zależności od możliwości galerii handlowych. Znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i w środku galerii. Jeśli chcesz stworzyć reklamę z rozmachem - to jest to odpowiedni nośnik! Ekran LED, to największy możliwy format reklamy dostępny w galeriach - doskonale przyciąga wzrok, a Klienci z zaciekawieniem oglądają wyświetlane na nim materiały!

Dlaczego reklama w galeriach handlowych to dobry pomysł?

1

Tego typu reklama stanowi doskonałe uzupełnienie kampanii OOH w miastach. Wzmocnisz przekaz swojej reklamy, bo w galeriach Twoi potencjalni Klienci spędzają swój wolny czas i co ważne - tam trafiasz do nich ze swoim przekazem w odpowiednim momencie - w trakcie decyzji zakupowych!

2

Twoja reklama w galeriach handlowych mieścić się będzie na ekranach plazmowych - co daje możliwość przygotowania ciekawego i zwracającego uwagę spotu.

3

Możesz precyzyjnie dotrzeć do odpowiedniej grupy odbiorców - poprzez dobranie miejsca prowadzenia kampanii w wybranym mieście, dzielnicy, rodzaju galerii handlowej lub zasobności portfela Klientów.

4

Każda oferta i kampania w galerii handlowej jest inna, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania reklamy do Twojego budżetu!

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Każda Twoja kampania reklamowa ze ZnajdźReklamę.pl to nowe drzewo w polskich lasach!

Posadzimy.pl 8044.17m2
Powierzchnia lasu
Posadzimy.pl 21294kg
Pochłanianie
CO2 / rok
Posadzimy.pl 3549
Liczba drzew
Posadzimy.pl 2377.83
Tlen dla osób rocznie
Posadzimy.pl 205842kg
Ilość zwróconego papieru
Posadzimy.pl

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź, jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Fakt, że Tomek wcześniej widział już ten billboard sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego surfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się:
Zadzwoń
+48 22 122 87 85

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 65 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Zajmujemy się kampanią od A do Z

W naszej bazie znajdują się tysiące powierzchni reklamowych w całym kraju. Razem z nami możesz stworzyć swoją kampanię zewnętrzną na nośnikach takich jak billboardy, citylighty czy też reklamy w środkach komunikacji miejskiej, lub też w internecie dzięki zastosowaniu szerokiej palety form reklamy online. Wszystkie zewnętrzne powierzchnie reklamowe oraz sposoby reklamy w internecie sprawdzisz szczegółowo w naszych zakładkach na górze strony. Dla jeszcze lepszych efektów połączymy te dwa media w jedną kampanię tak, aby Twoja marka rozwijała się już od pierwszego dnia naszej współpracy.
Aby sprawdzić jaka forma reklamy jest dla Twojej marki najlepsza, wyślij nam formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj. Po wstępnej analizie nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od wysłania zgłoszenia. Będziemy wtedy mogli porozmawiać o Twojej firmie, jej potrzebach i planach, po to, aby móc przygotować ofertę zoptymalizowaną do indywidualnych oczekiwań. W większości przypadków nasza oferta jest gotowa jeszcze tego samego dnia.
Nie - nasza propozycja kampanii reklamowej, przygotowana pod kątem potrzeb Twojej marki, jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Za jej pomocą chcemy Ci pokazać, co dokładnie możemy zrobić dla rozwoju Twojej firmy, ale to Ty decydujesz, czy chcesz realizować z nami kampanię.
ZnajdźReklamę.pl jest obecne na rynku reklamowym już od dziesięciu lat, w ciągu których udało nam się zrealizować wiele skutecznych kampanii, zarówno zewnętrznych, jak i tych w internecie. Posiadamy duże, praktyczne doświadczenie i ciągle rozwijamy swoje kompetencje, aby tworzyć jak najlepsze, najciekawsze i najefektywniejsze reklamy dla naszych klientów.

Otrzymaj bezpłatną wycenę na reklamę w galeriach handlowych

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
jesteśmy dostępni - odpowiemy w kilka minut
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
 • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!