Wynajmij billboardy w mieście Gdańsk

Wypełnij formularz poniżej, lub zadzwoń: +48 794 428 537

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku przez wyklejenie aż po wynajem nośników
  • Wynajęliśmy już ponad 7000 billboardów w całym kraju.

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Billboardy

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Powierzchnia: 12 m2
Powierzchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Podstawowy nośnik reklamy

Dowiedz się więcej

Citylighty

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: 1.8x 1.2m
Powierzchnia: 2.16 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki na przystankach

Dowiedz się więcej

Wielki format

od 6000 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: indywidualnie
Powierzchnia: indywidualnie
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki klasy premium

Dowiedz się więcej

Reklama w metrze

Dowiedz się więcej

Metroboard na stacjach
Citylight / Cityscroll
Ramki w wagonach
Nośniki w Warszwskim metrze

Dowiedz się więcej

Komunikacja miejska

Dowiedz się więcej

Oklejanie pojazdów
Ramki
Monitory

Dowiedz się więcej

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę efektywnych kampanii outdoorowych. Posiadamy ponad 17 000 billboardów i innych powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od 7 lat wspieramy naszych klientów w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Nasze doświadczenie

7+
lat doświadczeń
700+
kampanii reklamowych
25 000+
nośników w bazie
Dowiedz się więcej: +48 794 428 537

Przykładowe billboardy w mieście Gdańsk:

Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard

Dlaczego warto reklamować się w Gdańsku?

Gdańsk to wyjątkowe miasto na mapie Polski. Przede wszystkim: mówimy Gdańsk a myślimy Trójmiasto. Trudno jest rozpatrywać jakikolwiek element promocji w tym mieście nie biorąc pod uwagę tak ogromnej aglomeracji jaką tworzą trzy miasta: Gdańsk, Sopot i Gdynia. To dlatego tak popularna jest tu reklama zewnętrzna, a podczas wielkich wydarzeń sportowych czy artystycznych droga przelotowa pomiędzy miastami zamienia się w wijący i kolorowy szpaler billboardów. 

Tylko w samym Gdańsku funkcjonuje ponad 50 tys podmiotów gospodarczych. Firmy duże i małe skupione w centrach biznesowych wynajmują kolejne powierzchnie. Uniwersytet Gdański stale powiększa swój campus, przybywa teatrów, festiwali i ośrodków kultury. Spektakularne stadiony, hale sportowo-widowiskowe przyciągają najważniejsze imprezy sportowe i artystyczne w Europie. Gdańska Starówka tłoczna, kolorowa i głośna to miejsce spotkań gdańszczan i turystów przez okrągły rok. 

Specyfika Gdańska powoduje, że jednym z najlepszych kanałów komunikacji z potencjalnym odbiorcą jest billboardowa reklama zewnętrzna. Nasza firma dysponuje powierzchnią reklamową w najważniejszych z punktu widzenia nośności przekazu lokalizacjach. Billboardy i citylight to doskonały nośnik reklamy w miastach, gdzie życie toczy się intensywnie poza murami biur i domów. Powierzchnie reklamowe usytuowane w miejscach największych skupisk mieszkańców trafiają z bezpośrednim przekazem. 

Billboardy jako ważny składnik każdej kampanii reklamowej zdecydowanie nabierają na znaczeniu latem. Co roku, tylko w okresie wakacyjnym Gdańsk odwiedza prawie milion turystów z Polski i całego świata. Najczęściej mieszkają oni w samym mieście lub pozostałej części aglomeracji. Poruszają się samochodami lub komunikacją miejską, czasem lotniczą. Wakacyjny czas spędzają na plażach, w restauracjach i zwiedzając najciekawsze miejsca. To do nich adresowane są nasze billboardy oraz pozostałe powierzchnie reklamowe. 

Nasza firma oferuje wynajem reklamy zewnętrznej dla promocji Państwa produktów. Billboardy EURO 12 oraz billboardy EURO18 To optymalne powierzchnie reklamowe przez cały rok i najlepsze latem, gdy gdańszczanie i turyści korzystając z uroków lata nad wodą spędzają czas na opalaniu się i uprawianiu sportów wodnych. Wynajem reklamy zewnętrznej na trasach dojazdowych do plaż Półwyspu Helskiego czy Mierzei Wiślanej to wymarzony szlak promocyjny dla każdego organizatora kampanii reklamowych. 

Billboardy Reklamowe Gdańsk

Ceny już od 600 zł miesięcznie

Szukasz nośników w innych miejscach?

Dzięki doświadczeniu oraz największej bazie nośników reklamowych w Polsce od 7 lat pomagamy firmom osiągać swoje cele wykorzystując potencjał outdooru. Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów dlatego zapewniamy kompleksowe usługi zaczynając od darmowego przygotowania oferty i pomoc w wyborze lokalizacji przez wydruk, montaż, aż do raportu zdjęciowego z kampanii.

Billboardy reklamowe w innych województwach

Branże którym pomogliśmy

Markety i sieci handlowe

Duże sieci handlowe bardzo często wykorzystują reklamę zewnętrzną do promocji swoich produktów. Dzięki stałym lokalizacjom nośników klienci w prosty sposób zapoznają się z aktualną ofertą.

Wykorzystują również billboardy reklamowe do reklamy wizerunkowej. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z licznymi sieciami sklepów w całym kraju zapewniając im najlepsze lokalizacje przyciągające dziesiątki klientów.

Rekrutacje / HR

W czasach, w których mamy do czynienia z rynkiem pracownika a nie pracodawcy, znalezienie odpowiedniego kandydata to wielkie wyzwanie. Reklama outdoorowa to bardzo skuteczne narzędzie wspierające rekrutację.

Przez lata przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii tego typu dla firm z najróżniejszych branż. Wykorzystując różne typy powierzchni reklamowych. pomagaliśmy rekrutować zarówno pracowników fizycznych, jak również wykwalifikowanych developerów do branży IT.

Deweloperzy

Z każdym miesiącem na rynku pojawiają się setki ofert mieszkań. Reklama outdoorowa w postaci takich powierzchni reklamowych jak billboardów lub siatek wielkoformatowych jest bardzo skuteczną formą promocji inwestycji.

Wielokrotnie wspieraliśmy deweloperów przy docieraniu do potencjalnych klientów i wyróżnianiu się na tle konkurencji.

Małe, lokalne przedsiębiorstwa

Wynajem billboardów reklamowych nie jest tylko dla dużych korporacji. Naszymi klientami od wielu lat są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom pozwalamy klientom odnaleźć mechaników samochodowych, zakłady fryzjerskie czy poznać nowo otwarte restauracje.

Sklepy internetowe

Outdoor to świetne uzupełnienie reklamy w internecie, dlatego nawet firmy prowadzące swoją sprzedaż w sieci chętnie wynajmują billboardy reklamowe. Dzięki temu są w stanie dotrzeć do jeszcze szerszej grupy klientów.

Przez ostatnie lata wspieraliśmy w ten sposób sklepy internetowe zarówno z Polski jak i z całej sEuropy. Powierzchnie reklamowe są świetynm uzupełnieniem reklamy w internecie.

Polityka i wybory

Na przestrzeni 6 lat pomagaliśmy wielu partiom w wyborach samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich jak również w tych do europarlamentu.

Elastyczność naszych rozwiązań oraz bardzo bogata baza powierzchni reklamowych pozwalała nam z na współpracę z sukcesami z wiodącymi ugrupowaniami oraz politykami w Polsce. Wynajem billboardów reklamowych to bardzo popularny i efektywny sposób kapmanii wyborczych.

Godziny pracy biura

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Kontakt mailowy - 24/7

Zadzwoń lub napisz:

Oskar Kolmasiak
Starszy Doradca ds. Reklamy Zewnętrznej
oskar.kolmasiak@znajdzreklame.pl +48 794 428 537
Zapytaj o nośniki

Współpracując z nami dbasz o środowisko!

Wiemy, że do ekspozycji większości naszych reklam wykorzystujemy papier. Dlatego za każdy wydrukowany plakat sadzimy jedno drzewo i zwracamy z nawiązką do lasu to co zużywamy.

Więcej informacji na portalu Posadzimy.pl
W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Zapytaj o ofertę