Wynajmij billboardy w mieście Lublin

Wypełnij formularz poniżej, lub zadzwoń: +48 794 428 537

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku przez wyklejenie aż po wynajem nośników
  • Wynajęliśmy już ponad 7000 billboardów w całym kraju.

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Billboardy

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Powierzchnia: 12 m2
Powierzchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Podstawowy nośnik reklamy

Dowiedz się więcej

Citylighty

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: 1.8x 1.2m
Powierzchnia: 2.16 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki na przystankach

Dowiedz się więcej

Wielki format

od 6000 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: indywidualnie
Powierzchnia: indywidualnie
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki klasy premium

Dowiedz się więcej

Reklama w metrze

Dowiedz się więcej

Metroboard na stacjach
Citylight / Cityscroll
Ramki w wagonach
Nośniki w Warszwskim metrze

Dowiedz się więcej

Komunikacja miejska

Dowiedz się więcej

Oklejanie pojazdów
Ramki
Monitory

Dowiedz się więcej

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę efektywnych kampanii outdoorowych. Posiadamy ponad 17 000 billboardów i innych powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od 7 lat wspieramy naszych klientów w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Nasze doświadczenie

7+
lat doświadczeń
700+
kampanii reklamowych
25 000+
nośników w bazie
Dowiedz się więcej: +48 794 428 537

Przykładowe billboardy w mieście Lublin:

Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard

Billboardy reklamowe Poznań - dlaczego warto?

Żadna ogólnokrajowa kampania reklamowa, szczególnie oparta na reklamie zewnętrznej, tzw. outdoorowej nie może pominąć miasta Poznania. Poznań to jeden z najważniejszych węzłów drogowych i kolejowych, leżący u zbiegu 5 dróg krajowych, włącznie z autostradą, i 4 dróg wojewódzkich, z międzynarodowym portem lotniczym. Poznań jest ważnym ośrodkiem przemysłu, handlu, logistyki i turystyki. Agencja ratingowa Moody's Investors Service stawia Poznań pod kątem wiarygodności dla inwestorów na drugim miejscu za Warszawą. W Poznaniu prosperują Międzynarodowe Targi Poznańskie, największe i najstarsze centrum wystawiennicze w Polsce. 

Połączenie biznesu, kultury, turystyki, międzynarodowych targów i wyższych uczelni sprawia, że Poznań jak mało które miasto jest wdzięcznym miejscem dla skutecznych kampanii billboardowych. Nasza firma wykorzystując potencjał reklamowy tego miasta przygotowała dla reklamodawców taką ilość lokalizacji billboardów, że pokrywa ona swoją siatką całą powierzchnię miasta. 

Badania natężenia ruchu wykazały, że aż 44% podróży odbywających się w obrębie miasta wykonywanych jest komunikacją miejską, 39% samochodem a 4% rowerem. Ta wiedza pozwoliła nam na wytypowanie najbardziej ekonomicznych, z punktu widzenia reklamodawcy lokalizacji reklamy zewnętrznej. 

Powierzchnie reklamowe, jakimi dysponujemy w Poznaniu, czyli billboardy oraz citylight stanowią optymalny kanał komunikacji z odbiorcą spędzającym większą część dnia poza domem i przebywającym przede wszystkim w centrum miasta. Nasza firma zajmuje się wynajmem powierzchni reklamowych w najbardziej uczęszczanych obszarach miasta. Poznań to miasto z historycznym centrum, gdzie codziennie zaznacza swoją obecność wiele tysięcy osób. Billboardy tam ulokowane i to zarówno billboardy EURO 12 (cena:  ) jak i EURO 18 (cena:   ) trafiają do uważnego odbiorcy.

Reklama zewnętrzna nie może opierać się wyłącznie na centrum turystycznym miasta, musi sięgać również do miejsc, tzw. sypialni, gdzie tysiące mieszkańców miasta kończy swój dzień. Powierzchnie reklamowe tam eksponowane uwzględniają najważniejsze punkty zbiorowej obecności a billboardy utrwalają pożądany przekaz. 

W naszej ofercie reklamy zewnętrznej nie może zabraknąć też powierzchni reklamowych w najważniejszych punktach dróg wjazdowych do Poznania. Billboardy, dobrze oświetlone i widoczne wszędzie tam, gdzie ruch drogowy wymaga spowolnienia doskonale spełniają swoje zadanie. 

Jako firma, która od wielu lat zajmuje się wynajmem reklamy zewnętrznej znamy wszystkie zalety tego miasta, a nasz cennik wynajmu zawiera wszystkie standardowe dla organizacji kampanii reklamowych usługi. 

Billboardy Reklamowe Lublin

Ceny już od 600 zł miesięcznie

Szukasz nośników w innych miejscach?

Dzięki doświadczeniu oraz największej bazie nośników reklamowych w Polsce od 7 lat pomagamy firmom osiągać swoje cele wykorzystując potencjał outdooru. Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów dlatego zapewniamy kompleksowe usługi zaczynając od darmowego przygotowania oferty i pomoc w wyborze lokalizacji przez wydruk, montaż, aż do raportu zdjęciowego z kampanii.

Billboardy reklamowe w innych województwach

Branże którym pomogliśmy

Markety i sieci handlowe

Duże sieci handlowe bardzo często wykorzystują reklamę zewnętrzną do promocji swoich produktów. Dzięki stałym lokalizacjom nośników klienci w prosty sposób zapoznają się z aktualną ofertą.

Wykorzystują również billboardy reklamowe do reklamy wizerunkowej. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z licznymi sieciami sklepów w całym kraju zapewniając im najlepsze lokalizacje przyciągające dziesiątki klientów.

Rekrutacje / HR

W czasach, w których mamy do czynienia z rynkiem pracownika a nie pracodawcy, znalezienie odpowiedniego kandydata to wielkie wyzwanie. Reklama outdoorowa to bardzo skuteczne narzędzie wspierające rekrutację.

Przez lata przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii tego typu dla firm z najróżniejszych branż. Wykorzystując różne typy powierzchni reklamowych. pomagaliśmy rekrutować zarówno pracowników fizycznych, jak również wykwalifikowanych developerów do branży IT.

Deweloperzy

Z każdym miesiącem na rynku pojawiają się setki ofert mieszkań. Reklama outdoorowa w postaci takich powierzchni reklamowych jak billboardów lub siatek wielkoformatowych jest bardzo skuteczną formą promocji inwestycji.

Wielokrotnie wspieraliśmy deweloperów przy docieraniu do potencjalnych klientów i wyróżnianiu się na tle konkurencji.

Małe, lokalne przedsiębiorstwa

Wynajem billboardów reklamowych nie jest tylko dla dużych korporacji. Naszymi klientami od wielu lat są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom pozwalamy klientom odnaleźć mechaników samochodowych, zakłady fryzjerskie czy poznać nowo otwarte restauracje.

Sklepy internetowe

Outdoor to świetne uzupełnienie reklamy w internecie, dlatego nawet firmy prowadzące swoją sprzedaż w sieci chętnie wynajmują billboardy reklamowe. Dzięki temu są w stanie dotrzeć do jeszcze szerszej grupy klientów.

Przez ostatnie lata wspieraliśmy w ten sposób sklepy internetowe zarówno z Polski jak i z całej sEuropy. Powierzchnie reklamowe są świetynm uzupełnieniem reklamy w internecie.

Polityka i wybory

Na przestrzeni 6 lat pomagaliśmy wielu partiom w wyborach samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich jak również w tych do europarlamentu.

Elastyczność naszych rozwiązań oraz bardzo bogata baza powierzchni reklamowych pozwalała nam z na współpracę z sukcesami z wiodącymi ugrupowaniami oraz politykami w Polsce. Wynajem billboardów reklamowych to bardzo popularny i efektywny sposób kapmanii wyborczych.

Godziny pracy biura

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Kontakt mailowy - 24/7

Zadzwoń lub napisz:

Oskar Kolmasiak
Starszy Doradca ds. Reklamy Zewnętrznej
oskar.kolmasiak@znajdzreklame.pl +48 794 428 537
Zapytaj o nośniki

Współpracując z nami dbasz o środowisko!

Wiemy, że do ekspozycji większości naszych reklam wykorzystujemy papier. Dlatego za każdy wydrukowany plakat sadzimy jedno drzewo i zwracamy z nawiązką do lasu to co zużywamy.

Więcej informacji na portalu Posadzimy.pl
W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Zapytaj o ofertę