Znajdź reklamę
Billboardy reklamowe

Billboardy reklamowe w całej Polsce

Wynajem billboardów reklamowych na terenie całego kraju
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 40 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Sprawdź, w jaki sposób reklama na billboardach może rozwinąć Twój biznes

Billboardy to tradycyjna, popularna i, co najważniejsze, to jedna z najskuteczniejszych form reklamy outdoorowej. Ich skuteczność kryje się w odpowiedniej lokalizacji, stałej ekspozycji oraz przyciągającemu wzrok komunikatowi. Duże, dobrze oświetlone banery na budynkach lub dedykowanych konstrukcjach, w miejscach o dużym natężeniu ruchu to sprawdzony przepis na Twój sukces.

Powierzchnie reklamowe typu billboard w naszej ofercie

Billboard 12m<sup>2</sup>

Billboard 12m2

Najtańsze i najczęściej stosowane billboardy reklamowe w Polsce o wysokim wskaźniku zwrotu inwestycji. Wykorzystywane są zarówno w mniejszych kampaniach o regionalnym zasięgu, jak i w reklamach o ogólnokrajowym charakterze.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

590 zł - 1 190 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 890 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Wymiar: 5.04 x 2.38m
Powierchnia: 12 m2
Oświetlenie: opcjonalnie
Liczba nośników w bazie: 15 711

Billboard 18m<sup>2</sup>

Billboard 18m2

Billboardy o większej powierzchni, dzięki czemu reklama jest bardziej eksponowana, łatwa do zauważenia i zapamiętania. Są to nośniki usytuowane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach, często stawiane na specjalnych konstrukcjach zapewniających doskonałą widoczność z większych odległości.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

1 200 zł - 3 990 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 2190 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Wymiar: 6 x 3m
Powierchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalnie
Liczba nośników w bazie: 5 605

Czy reklama billboardowa jest dla Ciebie?

Billboardy są formą promocji, która sprawdza się praktycznie w każdym biznesie – bez względu na jego specyfikę, zasięg, posiadany budżet czy rozmiar przedsiębiorstwa. Małe i średnie firmy mogą wykorzystywać billboardy do lokalnej promocji swojej oferty. Duże korporacje z powodzeniem używają tych nośników podczas organizacji działań o ogólnopolskim zasięgu. Cena za realizację skutecznej kampanii billboardowej zaczyna się już od zaledwie 1500 złotych miesięcznie.

Dlaczego reklama na billboardach Ci się opłaca?

0% Właśnie taka jest szansa na zablokowanie tej formy reklamy.

W przeciwieństwie do reklamu w telewizji lub internecie, reklamy billboardowej nie można wyłączyć lub zablokować. Dzięki temu masz pewność, że dotrzesz do wszystkich swoich potencjalnych klientów.

55% Taki odsetek przechodniów oraz kierowców zwraca uwagę na billboardy

Rozmiar oraz odpowiednie rozmieszczenie billboardów sprawiają, że ludzie chętnie na nie patrzą. Tak zbudujesz wizerunek Twojej marki i dotrzesz do większego grona odbiorców.

80% Właśnie tylu odbiorców zapamięta Twój billboard.

Dobrze zaplanowany i zaprojektowany billboard sprawia, że ta forma reklamy łatwo zapada w pamięć. Dzięki niej Twoja marka zyska wielu nowych odbiorców, którzy z większym prawdopodobieństwem zdecydują się właśnie na Twoją ofertę.

Dlaczego warto wybrać reklamę na billboardach?

Nie daj się pominąć.

1

To najbardziej popularna forma reklamy, do której ludzie są przyzwyczajeni i szukają na niej informacji.

2

Billboardy cechują się najlepszym współczynnikiem ceny do liczby potencjalnych odbiorców.

3

Duża liczba nośników w całej Polsce zapewnia doskonałą ekspozycję dokładnie tam, gdzie są Twoi klienci.

4

Billboardy stawiane są w lokalizacjach o dużym natężeniu ruchu, co maksymalizuje liczbę odbiorców, a więc Twoich potencjalnych klientów.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy zrobić różnicę. Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów.

Kliknij i sprawdź tutaj: sadzimy drzewa

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na muralach

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się kontakt@znajdzreklame.pl
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Poczucie znajomości przekazu, wcześniejszego z nim kontaktu sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego serfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i, po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się: +48 22 101 58 50

Zajmujemy się kampanią od A do Z

Po skontaktowaniu się z nami i określeniem potrzeb, tworzymy dedykowaną ofertę wynajmu. Oferta zawiera adresy nośników, ich zdjęcia oraz zwrot. Można również sprawdzić pozycję billboardu na mapie.

Po wybraniu powierchni reklamowych podpisujemy umowę w formie elektronicznej. Następnie projekt graficzny wysyłany jest do drukarni. Jeśli nie posiadają Państwo projektu, możemy go wykonać.

Po nadejściu czasu ekspozycji, billboardy są wyklejane, a usługa raportowana jest zdjęciowo. Wysyłamy też fakturę drogą elektroniczną. Twoja reklama już wisi i działa!
Ceny billboardów reklamowych są zależne od wielu czynników. Głównymi aspektami wpływającymi na cenę są: rodzaj billboardu, miasto i lokalizacja nośnika, długość kampanii. Najtańsze billboardy w specjalnych ofertach last minute zaczynają się już od 550 zł netto za miesięczną kampanię.
Najczęstszym okresem kampani reklamowej opartej bo billboardy reklamowe jest jeden miesiąc. Minimalny czas najmu to 2 tygodnie. Przy kampaniach dłuższych powyżej 3 miesięcy nasza firma jest w stanie zapewnić atrakcyjne rabaty cenowe, na każdy rodzaj powierzchni reklamowej.
Nasze oferty zawsze są darmowe. Na zapytania odpowiadamy tak szybko jak to możliwe, w godzinach pracy biura średni czas oczekiwania to kilkanaście minut. Robimy wszystko co w naszej mocy aby sprostać wymaganiom klientów dlatego niejednokrotnie jesteśmy w stanie przygotować ofertę bez względu na porę oraz dzień tygodnia.
Tak projekt graficzny jest niezbędny do przeprowadzenia kampanii. Jeśli jednak nie masz kogoś kto jest w stanie zrobić taki projekt - nie ma problemu. Jesteśmy w stanie przygotować go dla Ciebie.
Nasze oferty przedstawione są w specjalnym systemie, który zaprojektowaliśmy tak aby wszystkie informacje były pokazane w przejrzysty sposób. Lokalizacja, zdjęcie, czy cena wszystkich billboardów reklamowych są podane w jednym miejscu. Szybka możliwość wyboru powierzchni reklamowych znacznie ułatwia komunikację i przyspiesza proces przygotowania kampani.

Otrzymaj bezpłatną wycenę na billboardy reklamowe

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
Czy chcesz otrzymać darmową wycenę na reklamę w Internecie? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługą Twojej kampanii, od wydruku, przez montaż ,aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 10 000 nośników reklamowych w całym kraju.