Flaga Uni Europejskiej DO DNIA EUROWYBORÓW ZOSTAŁO:
dni godzin minut sekund

Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe

Wynajmij billboardy w mieście Rzeszów

Wypełnij formularz poniżej, lub zadzwoń: +48 794 428 537

Zapytania z numerem tel. obsługujemy jako pierwsze.

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę nośników reklamowych w Polsce
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku przez wyklejenie aż po wynajem nośników
  • Wynajęliśmy już ponad 5000 billboardów w całym kraju.

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Billboard 12m2

od 600 zł miesięcznie

Wymiar: 5.04 x 2.38m
Powierzchnia: 12 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Podstawowy nośnik reklamy

Wybierz

Billboard 18m2

od 1200 zł miesięcznie

Wymiar: 6x 3m
Powierzchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki w miejscach premium

Wybierz

Citylight

od 6000 zł miesięcznie

Wymiar: 1.8x 1.2m
Powierzchnia: 2.16 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki na przystankach

Wybierz

Wielki format

od 600 zł miesięcznie

Wymiar: indywidualnie
Powierzchnia: indywidualnie2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki klasy premium

Wybierz

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę efektywnych kampanii outdoorowych. Posiadamy ponad 17 000 billboardów i innych powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od 6 lat wspieramy naszych klientów w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Wynajmij bilboardy: +48 794 428 537

Przykładowe billboardy w mieście Rzeszów:

Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard

Rzeszów - dlaczego warto reklamować się na billboardach?

Żadna agencja reklamowa przygotowująca się do ogólnopolskiej billboardowej kampanii reklamowej lub takiej, która miałaby objąć wschodnią część państwa nie może pominąć Rzeszowa. Rzeszów to jedno z tych miast Polski, które w ostatnich kilkunastu latach przeszło największe przeobrażenie. Z miasta spoza głównych szlaków, z tak zwanej Polski B, smutnego i niedofinansowanego Rzeszów stał się miastem stojącym na czele listy ośrodków przodujących pod względem inwestycji na jednego mieszkańca, per capita. Miasto zostało też laureatem nagrody w kategorii "Wschodząca Gwiazda Outsourcingu w Polsce”. 

O potencjale reklamowym Rzeszowa, atrakcyjności pod kątem wynajmu powierzchni reklamowych niech świadczy fakt przyznania mu 2 miejsca w kategorii miast uczących się, ranking wziął pod uwagę infrastrukturę produkcyjną, kapitał ludzki, prowadzenie biznesu, coroczny przyrost liczby mieszkańców oraz współpracę pomiędzy przedsiębiorstwami a mieszkańcami. W tym samym rankingu dostrzeżono też konsekwencję miasta w wiązaniu swojej przyszłości z nowoczesnym technologiami. Zatem, gdy jakikolwiek reklamodawca pragnie promować swoje produkty lub wizerunek za pomocą billboardowej powierzchni reklamowej nie może zapomnieć o Rzeszowie. 

Nasza firma dysponuje pulą billboardów oraz citylight w najlepszych lokalizacjach Rzeszowa. Billboardy EURO 12 oraz billboardy EURO 18. Rozmieszczone są w samym centrum miasta oraz na trasach dojazdowych i wylotowych, prowadzących choćby do autostrady A4. Nie sposób nie docenić takiej logistyki reklamy zewnętrznej, szczególnie, gdy bierze się pod uwagę kierunek na wschód kraju i pobliską granicę. Wynajem reklamy zewnętrznej przy takiej konfiguracji dróg i obecności atrakcyjnego rynku za polską granicą zawsze przynosi profity każdej ze stron. 

Równie atrakcyjne wizerunkowo są powierzchnie reklamowe w postaci billboardów lokowane w centrum miasta i adresowane do odbiorców przemieszczających się pieszo lub za pomocą środków komunikacji miejskiej doskonale skomunikowanej z każdym zakątkiem miasta. Reklama zewnętrzna skierowana do mieszkańców Rzeszowa trafia w newralgiczne punkty miasta, wszędzie tam, gdzie mieszkańcy spowalniają na chwilę swój codzienny rytm. 

Wynajem powierzchni reklamowej outdoorowej to skuteczna i popularna już metoda docierania do wybranych grup odbiorców. Billboardy od dawna wpisują się w strategie marketingowe i plany kampanii. Reklama zewnętrzna to sposób na maksymalizację ilości odbiorców biernych i przygotowanie ich do późniejszego aktywnego już wyboru produktu. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamy zewnętrznej w Rzeszowie. 

Billboardy Reklamowe Rzeszów

Ceny już od 600 zł miesięcznie

Szukasz nośników w innych miejscach?

Dzięki doświadczeniu oraz największej bazie nośników reklamowych w Polsce od 6 lat pomagamy firmom osiągać swoje cele wykorzystując potencjał outdooru. Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów dlatego zapewniamy kompleksowe usługi zaczynając od darmowego przygotowania oferty i pomoc w wyborze lokalizacji przez wydruk, montaż, aż do raportu zdjęciowego z kampanii.

Jak to działa?

Sprawdzamy dostępne powierzchnie reklamowe w całej Polsce

Dysponujemy największą w kraju bazą nośników reklamowych takich jak billboardy, Citylight, czy wielki format. Dzięki przejrzystej ofercie sprawdzisz, gdzie dokładniej znajduje się i jak wygląda powierzchnia reklamowa zanim zdecydujesz się za wynajem.

Nośniki reklamowe w całej Polsce
Nośniki reklamowe w całej Polsce

Pomagamy wybrać najlepsze nośniki

Bazując na naszym doświadczeniu, pomagamy podjąć decyzję które powierchnie reklamowe wybrać, tak aby kampania reklamowa była skuteczna i trafiła do grupy docelowej.

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy billboardy

Oferujemy kompleksową obsługę kampanii. Zapewniamy przygotowanie projektu graficznego, wydruk plakatów oraz ich wyklejenie na billboardach reklamowych w całej Polsce.

Nośniki reklamowe w całej Polsce
Nośniki reklamowe w całej Polsce

Raportujemy i dbamy o Twoją reklamę

Po wyklejeniu powierzchni reklamowych, wysyłamy Ci zdjęcia raportujące wykonaną usługę. W trakcie ekspozycji dbamy o to, aby billboardy prezentowały się jak najlepiej.

Zajmujemy się kampanią od A do Z

Po skontaktowaniu się z nami i określeniem potrzeb, tworzymy dedykowaną ofertę wynajmu. Oferta zawiera adresy nośników, ich zdjęcia oraz zwrot. Można również sprawdzić pozycję billboardu na mapie.

Po wybraniu powierchni reklamowych podpisujemy umowę w formie elektronicznej. Następnie projekt graficzny wysyłany jest do drukarni. Jeśli nie posiadają Państwo projektu, możemy go wykonać.

Po nadejściu czasu ekspozycji, billboardy są wyklejane, a usługa raportowana jest zdjęciowo. Wysyłamy też fakturę drogą elektroniczną. Twoja reklama już wisi i działa!
Ceny billboardów reklamowych są zależne od wielu czynników. Głównymi aspektami wpływającymi na cenę są: rodzaj billboardu, miasto i lokalizacja nośnika, długość kampanii. Najtańsze billboardy w specjalnych ofertach last minute zaczynają się już od 550 zł netto za miesięczną kampanię.
Najczęstszym okresem kampani reklamowej opartej bo billboardy reklamowe jest jeden miesiąc. Minimalny czas najmu to 2 tygodnie. Przy kampaniach dłuższych powyżej 3 miesięcy nasza firma jest w stanie zapewnić atrakcyjne rabaty cenowe, na każdy rodzaj powierzchni reklamowej.
Nasze oferty zawsze są darmowe. Na zapytania odpowiadamy tak szybko jak to możliwe, w godzinach pracy biura średni czas oczekiwania to kilkanaście minut. Robimy wszystko co w naszej mocy aby sprostać wymaganiom klientów dlatego niejednokrotnie jesteśmy w stanie przygotować ofertę bez względu na porę oraz dzień tygodnia.
Tak projekt graficzny jest niezbędny do przeprowadzenia kampanii. Jeśli jednak nie masz kogoś kto jest w stanie zrobić taki projekt - nie ma problemu. Jesteśmy w stanie przygotować go dla Ciebie.
Nasze oferty przedstawione są w specjalnym systemie, który zaprojektowaliśmy tak aby wszystkie informacje były pokazane w przejrzysty sposób. Lokalizacja, zdjęcie, czy cena wszystkich billboardów reklamowych są podane w jednym miejscu. Szybka możliwość wyboru powierzchni reklamowych znacznie ułatwia komunikację i przyspiesza proces przygotowania kampani.
Czytaj więcej Zaplanuj kampanię

Billboardy reklamowe w innych województwach

Branże którym pomogliśmy

Polityka i wybory

Na przestrzeni ponad pięciu lat pomagaliśmy najróżniejszym partiom w wyborach samorządowych, parlamentarnych jak również w tych prezydenckich, oraz do europarlamentu.

Elastyczność naszych rozwiązań oraz bardzo bogata baza powierzchni reklamowych pozwalała nam z na współpracę z sukcesami z wiodącymi ugrupowaniami oraz politykami w Polsce. Wynajem billboardów reklamowych to bardzo popularny i efektywny sposób kapmanii wyborczych.

Markety i sieci handlowe

Duże sieci handlowe bardzo często wykorzystuję reklamę zewnętrzną i powierzchnie reklamowe, do promocji swoich produktów. Dzięki stałym lokalizacjom nośników klienci w prosty sposób zapoznają się z aktualną ofertą.

Wykorzystują również billboardy reklamowe do reklamy wizerunkowej. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z licznymi sieciami sklepów w całym kraju zapewniając im najlepsze lokalizacje przyciągające dziesiątki klientów.

Rekrutacje / HR

W czasach, w których mamy do czynienia z rynkiem pracownika a nie pracodawcy, znalezienie odpowiedniego kandydata to wielkie wyzwanie. Reklama outdoorowa to bardzo skuteczne narzędzie wspierające rekrutację.

Przez lata przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii tego typu dla firm z najróżniejszych branż. Wykorzystując różne typy powierzchni reklamowych. pomagaliśmy rekrutować zarówno pracowników fizycznych, jak również wykwalifikowanych developerów do branży IT.

Deweloperzy

Z każdym miesiącem na rynku pojawiają się setki ofert mieszkań. Reklama outdoorowa w postaci takich powierzchni reklamowych jak billboardów lub siatek wielkoformatowych jest bardzo skuteczną formą promocji inwestycji.

Wielokrotnie wspieraliśmy deweloperów przy docieraniu do potencjalnych klientów i wyróżnianiu się na tle konkurencji.

Małe, lokalne przedsiębiorstwa

Wynajem billboardów reklamowych nie jest tylko dla dużych korporacji. Naszymi klientami od wielu lat są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom pozwalamy klientom odnaleźć mechaników samochodowych, zakłady fryzjerskie czy poznać nowo otwarte restauracje.

Sklepy internetowe

Outdoor to świetne uzupełnienie reklamy w internecie, dlatego nawet firmy prowadzące swoją sprzedaż w sieci chętnie wynajmują billboardy reklamowe. Dzięki temu są w stanie dotrzeć do jeszcze szerszej grupy klientów.

Przez ostatnie lata wspieraliśmy w ten sposób sklepy internetowe zarówno z Polski jak i z całej sEuropy. Powierzchnie reklamowe są świetynm uzupełnieniem reklamy w internecie.

Baza wiedzy

Skuteczność reklamy outdoorowej

Reklama zewnętrzna to jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów na efektywne rozpowszechnienie marki. Outdoor skupia się na zainteresowaniu konsumentów, kiedy znajdują się o...

Czytaj więcej...
Reklama outdoorowa – dla jakich firm

Reklama outdoorowa zajmuje czołową pozycję, wraz z telewizją i internetem, wśród najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie produktów oraz usług. Wykorzystuje chwytliwe hasła ...

Czytaj więcej...
Rodzaje nośników reklamowych

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Umożliwia szybkie rozpowszechnienie treści wśród dużej liczby osób. Jednym z najczęściej stosowanych sposobów jest wykorzys...

Czytaj więcej...
Projekt graficzny billboardu

Umieszczenie wydruku na billboardzie wymaga wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Należy pamiętać o tym, że jego jakość będzie świadczyła o renomie produktu lub wydarz...

Czytaj więcej...
Ceny billboardów

Jednym z najpopularniejszych sposobów na efektywne wypromowanie marki jest wykorzystywanie billboardów. Tego rodzaju nośniki reklamowe gwarantują skuteczne dotarcie do wielu osó...

Czytaj więcej...

Godziny pracy biura

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Kontakt mailowy - 24/7

Zadzwoń lub napisz:

Twoim opiekunem jest: oskar.kolmasiak@znajdzreklame.pl
+48 794 428 537
Teraz dostępny
Zapytaj o nośniki
W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.