ZnajdźReklamę.pl
Reklama na lotniskach

Reklama na lotniskach

Jeśli marzysz o tym, by Twoja reklama była wysokich lotów - lotnisko to odpowiednie miejsce na Twoją kampanię! Dokładnie sprecyzowana grupa docelowa, szeroki wybór nośników, miliony potencjalnych Klientów. Wykorzystaj potencjał reklam na lotnisku i stwórz kampanię doskonałą.
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Powierzchnie reklamowe na lotniskach

W naszej ofercie znajdziesz możliwość reklamy na siedmiu lotniskach w całej Polsce. Ze względu na zróżnicowaną ofertę oraz liczbę pasażerów na różnych terminalach mamy możliwość dopasować Twoją reklamę do budżetu, celu i grupy docelowej! Sprawdź, jakie nośniki czekają na Twoją reklamę na lotniskach!.

Dlaczego reklama na lotniskach jest skuteczna?

Lotniska w Polsce oferują szeroki zakres nośników reklamowych - od citylightów i banerów, przez możliwość oklejenia powierzchni typu drzwi, kończąc na wielkoformatowych siatkach reklamowych. Możliwość wykorzystania tak wielu, różnych form reklamowych pozwala na odpowiednie dopasowanie do produktu i reklamy.

Co więcej - na lotniskach codziennie przybywają miliony pasażerów ze ściśle określonej grupy konsumentów - w zależności od wyboru pory roku, a nawet pory dnia świetnie dotrzeć możemy do wybranej grupy potencjalnych Klientów - podróżnicy, biznesmeni, rodziny z dziećmi itd.

Zapytaj o nośniki na lotniskach

Rodzaje powierzchni reklamowych na lotniskach:

Citylighty na lotniskach

Citylighty reklamowe

W zależności od możliwości lotniska możliwy jest wynajem citylightów na parkingu, przed terminalem, oraz już na terenie lotniska. Do kampanii reklamowej można wykorzystać wszystkie nośniki, bądź wybrać te, idealnie dopasowane do reklamowanego produktu.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 1200 zł netto na parkingach
od 2600 zł netto przed terminalem
od 3000 zł netto na terminalu

Banery/Billboardy na lotniskach

Banery/Billboardy

Różne lotniska oferują różne powierzchnie reklamowe w typie banerów lub billboardów. W zależności od Twojego celu reklamowego - dopasujemy dla Ciebie najlepszy nośnik dla Twojej kampanii. Billboardy i banery to świetny pomysł na rozszerzenie kampanii na ekranach

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 2500 zł netto

Backlighty reklamowe

Backlighty reklamowe

Doskonale widoczne reklamy - zwrócą uwagę nawet po zmroku! Przykują wzrok i są świetnym uzupełnieniem kampanii OOH, dzięki czemu wzmocnisz zapamiętywalność swoich reklam.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 4500 zł netto

Oklejenie drzwi na lotnisku

Oklejenie drzwi na lotnisku

Świetne miejsce na niestandardową reklamę zwracającą uwagę. Pokaż swoim Klientom, że w Twojej firmie zawsze czekają na nich otwarte drzwi! :)

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 5500 zł netto

Reklama LED

Reklama LED

Reklama w sieci monitorów pozwala na przygotowanie ciekawej kreacji wideo, która zwróci uwagę znudzonych Pasażerów! Zaproś ich do swojego świata, zapewnij kreatywną reklamę, która zachęci Twoich potencjalnych Klientów do zainteresowania się produktem!

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 1990 zł netto

Oklejenie drzwi na lotnisku

Reklamy wielkoformatowe

Reklama z rozmachem, której nie da się nie zauważyć! Różne lotniska proponują w swojej ofercie różne rozwiązania siatek wielkoformatowych. Pomożemy Ci przygotować odpowiednią kreację, wykorzystującą dany nośnik, która na dłużej zostanie w głowach Pasażerów!

Ceny wraz z drukiem i montażem:

ze względu na szeroki wybór, wielkość powierzchni oraz widownię reklamy ceny są różne w zależności od lotniska.

Dlaczego reklama na lotniskach to dobry pomysł?

1

Lotniska to świetne miejsce na reklamę w sprecyzowanej grupie docelowej - Klienci w określonej grupie wiekowej, o określonej zasobności portfela, podróżnicy, rodziny z dziećmi - daj znać, jaki jest Twój cel reklamowy, a my dopasujemy Twoją kampanię do odpowiedniej grupy!

2

Lotniska to miejsca, na których pasażerowie spędzają mnóstwo czasu i nierzadko są… znudzeni! Dlatego w łatwy sposób możesz przykuć ich uwagę, wciągając w swoją kampanię reklamową!

3

Oferta nośników reklamowych różni się w zależności od lotniska. Szeroki wybór powierzchni reklamowych pozwala na dopasowanie kampanii do Twojego budżetu!

4

Wysoka estetyka, prestiż i nowoczesność reklam oferowanych na lotniskach sprzyjają pozytywnemu odbiorowi ekspozycji wśród pasażerów sprawiając, że dany produkt lub marka kojarzona jest jeszcze bardziej pozytywnie.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Każda Twoja kampania reklamowa ze ZnajdźReklamę.pl to nowe drzewo w polskich lasach!

Posadzimy.pl 8162.94m2
Powierzchnia lasu
Posadzimy.pl 21936kg
Pochłanianie
CO2 / rok
Posadzimy.pl 3656
Liczba drzew
Posadzimy.pl 2449.52
Tlen dla osób rocznie
Posadzimy.pl 212048kg
Ilość zwróconego papieru
Posadzimy.pl

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź, jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Fakt, że Tomek wcześniej widział już ten billboard sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego surfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się:
Zadzwoń
+48 22 122 87 85

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 65 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Otrzymaj bezpłatną wycenę na reklamę przy autostradach:

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
 • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!