ZnajdźReklamę.pl
Reklama port lotniczy Wrocław

Reklama na lotnisku Wrocław

Jeśli marzysz o tym, by Twoja reklama była wysokich lotów - lotnisko to odpowiednie miejsce na Twoją kampanię! Dokładnie sprecyzowana grupa docelowa, szeroki wybór nośników, miliony potencjalnych Klientów. Wykorzystaj potencjał reklam na lotnisku i stwórz kampanię doskonałą.

Lotnisko Wrocław - przykładowe nośniki

Adres:
Port Lotniczy Wrocław S.A., Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Rodzaj:
Citylighty reklamowe 2.16 m2

Dodatkowe informacje:
Citylight umieszczony przed terminalem lotniska

Adres:
Port Lotniczy Wrocław S.A., Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Rodzaj:
Backlighty

Dodatkowe informacje:
2,5 m2; backlight umieszczony między pasami odbioru bagażu, przy taśmociągu A (non -Schengen)

Adres:
Port Lotniczy Wrocław S.A., Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Rodzaj:
Backlighty

Dodatkowe informacje:
8,9 m2; backlight znajdujący się na terenie lotniska - dojazd do terminalu i na parking

Adres:
Port Lotniczy Wrocław S.A., Graniczna 190, 54-530 Wrocław

Rodzaj:
Citylighty reklamowe 2.16 m2

Dodatkowe informacje:
Citylight umieszczony w jednej z dwóch wiat przystankowych bezpośrednio przed terminalem – hala przylotów

Kampania reklamowa na lotnisku

Reklama na lotnisku

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę powierzchni reklamowych w całej Polsce - zareklamuj się lokalnie lub ogólnopolsko!
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku, przez montaż aż po wynajem nośników - chętnie przygotujemy Ci grafikę i pomożemy z zaplanowaniu kreacji!
  • Swoją kampanię outdoorową możesz wzmocnić reklamą online, którą dla Ciebie przygotujemy!
  • Twoimi sprawami zajmie się doskonały opiekun, otrzymasz jedną fakturę i dokładny raport z działań - minimum biurokracji, maksimum zadowolenia!
  • Wynajęliśmy już ponad 15 000 nośników reklamowych w całym kraju, a nasi Klienci pomnożyli swoje przychody! Zostań jednym z nich!
Wynajmij billboardy reklamowe

Chcesz zaoszczędzić czas? Zadzwoń:

Wynajmij billboardy reklamowe
Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl

Powierzchnie reklamowe na lotniskach

W naszej ofercie znajdziesz możliwość reklamy na siedmiu lotniskach w całej Polsce. Ze względu na zróżnicowaną ofertę, oraz liczbę pasażerów na różnych terminalach mamy możliwość dopasować Twoją reklamę do budżetu, celu i grupy docelowej! Sprawdź, jakie nośniki czekają na Twoją reklamę na lotniskach!.

Dlaczego reklama na lotniskach jest skuteczna?

Lotniska w Polsce oferują szeroki zakres nośników reklamowych - od citylightów i banerów, przez możliwość oklejenia powierzchni typu drzwi, kończąc na wielkoformatowych siatkach reklamowych. Możliwość wykorzystania tak wielu, różnych form reklamowych pozwala na odpowiednie dopasowanie do produktu i reklamy.

Co więcej - na lotniskach codziennie przybywają miliony pasażerów ze ściśle określonej grupy konsumentów - w zależności od wyboru pory roku, a nawet pory dnia świetnie dotrzeć możemy do wybranej grupy potencjalnych Klientów - podróżnicy, biznesmeni, rodziny z dziećmi itd.

Zapytaj o nośniki na lotniskach

Rodzaje powierzchni reklamowych na lotniskach:

Citylighty na lotniskach

Citylighty reklamowe

W zależności od możliwości lotniska możliwy jest wynajem citylightów na parkingu, przed terminalem, oraz już na terenie lotniska. Do kampanii reklamowej można wykorzystać wszystkie nośniki, bądź wybrać te, idealnie dopasowane do reklamowanego produktu.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 1200 zł netto na parkingach
od 2600 zł netto przed terminalem
od 3000 zł netto na terminalu

Banery/Billboardy na lotniskach

Banery/Billboardy

Różne lotniska oferują różne powierzchnie reklamowe w typie banerów lub billboardów. W zależności od Twojego celu reklamowego - dopasujemy dla Ciebie najlepszy nośnik dla Twojej kampanii. Billboardy i banery to świetny pomysł na rozszerzenie kampanii na ekranach

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 2500 zł netto

Backlighty reklamowe

Backlighty reklamowe

Doskonale widoczne reklamy - zwrócą uwagę nawet po zmroku! Przykują wzrok i są świetnym uzupełnieniem kampanii OOH, dzięki czemu wzmocnisz zapamiętywalność swoich reklam.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 4500 zł netto

Oklejenie drzwi na lotnisku

Oklejenie drzwi na lotnisku

Świetne miejsce na niestandardową reklamę zwracającą uwagę. Pokaż swoim Klientom, że w Twojej firmie zawsze czekają na nich otwarte drzwi! :)

Ceny wraz z drukiem i montażem:

od 5500 zł netto

Reklama LED

Reklama LED

Reklama w sieci monitorów pozwala na przygotowanie ciekawej kreacji wideo, która zwróci uwagę znudzonych Pasażerów! Zaproś ich do swojego świata, zapewnij kreatywną reklamę, która zachęci Twoich potencjalnych Klientów do zainteresowania się produktem!

Ceny:

od 1990 zł netto

Oklejenie drzwi na lotnisku

Reklamy wielkoformatowe

Reklama z rozmachem, której nie da się nie zauważyć! Różne lotniska proponują w swojej ofercie różne rozwiązania siatek wielkoformatowych. Pomożemy Ci przygotować odpowiednią kreację, wykorzystującą dany nośnik, która na dłużej zostanie w głowach Pasażerów!

Ceny wraz z drukiem i montażem:

ze względu na szeroki wybór, wielkość powierzchni oraz widownię reklamy ceny są różne w zależności od lotniska.

Dlaczego reklama na lotniskach to dobry pomysł?

1

Lotniska to świetne miejsce na reklamę w sprecyzowanej grupie docelowej - Klienci w określonej grupie wiekowej, o określonej zasobności portfela, podróżnicy, rodziny z dziećmi - daj znać, jaki jest Twój cel reklamowy, a my dopasujemy Twoją kampanię do odpowiedniej grupy!

2

Lotniska to miejsca, na których pasażerowie spędzają mnóstwo czasu i nierzadko są… znudzeni! Dlatego w łatwy sposób możesz przykuć ich uwagę, wciągając w swoją kampanię reklamową!

3

Oferta nośników reklamowych różni się w zależności od lotniska. Szeroki wybór powierzchni reklamowych pozwala na dopasowanie kampanii do Twojego budżetu!

4

Wysoka estetyka, prestiż i nowoczesność reklam oferowanych na lotniskach sprzyjają pozytywnemu odbiorowi ekspozycji wśród pasażerów sprawiając, że dany produkt lub marka kojarzona jest jeszcze bardziej pozytywnie.