ZnajdźReklamę.pl
Jak działamy?

Jesteśmy zgranym zespołem zaangażowanych specjalistów i uwielbiamy to, co robimy!

Pracujemy zdalnie od zarania dziejów, ale na kontakcie online na kończymy. Regularnie spotykamy się na naszych legendarnych integracjach w różnych zakątkach Polski, które nie tylko bawią, ale też uczą — bo bez cennych szkoleń i warsztatów by się nie obyło. Sztukę łączenia przyjemnego z pożytecznym opanowaliśmy już do perfekcji. :)

Stale poszerzamy swoje kompetencje i pogłębiamy wiedzę — a wszystko po to, byśmy mogli wesprzeć rozwój nie tylko naszej firmy, ale także biznesowych osiągnięć naszych Klientów! Każdy z nas doskonale wie, że ma realny wpływ na naszą działalność, dlatego wkładamy całe serca w to, co robimy – i dzięki temu wspólnie tworzymy naszą historię sukcesu! :)

Poznajmy się lepiej!

Oskar
Head of Sales
Oskar zarządza całym działem sprzedaży OOH, ale jego pracy nie sposób opisać kilkoma słowami, bo kto go zna, ten wie, że to człowiek-orkiestra! Sprzedaje, rozlicza, rozwija produkty, szkoli, rekrutuje, ogarnia wszystkie "cosie" i inne "naszybkosie". Prywatnie uwielbia dobre kino, motoryzację i FIFĘ. Ludzie na mieście mówią, że to chodząca reklama Coca-Coli Zero :)
Angelika
Sales Team Leader
Angelika sprawuje pieczę nad działem sprzedaży. Dba o to, aby nowi członkowie zespołu poczuli się swobodnie, a doświadczona część ekipy miała zawsze do kogo zgłosić sięo wsparcie. Kompleksowo przygotowuje kampaniez wykorzystaniem wszystkich formatów OOH - przy niej każdy Klient już po pierwszej rozmowie wie, że trafiłw odpowiednie miejsce. Prywatnie - kocha rośliny doniczkowe, choć nie wie, czy z wzajemnością. Wolne chwile uwielbia spędzać poza miastem na spacerach ze swoim psem Checo.
Natalia
Starszy doradca ds. reklamy
Natalia to kreatywna dusza, która ubóstwia kampanie niestandardowe - jej głowa jest zawsze pełna pomysłów! W ZnajdźReklamę.pl zajmuje się doradztwem, jak i planowaniem działań reklamowych najróżniejszych Klientów - jeśli chcesz, żeby Twoja kampania odbiła się szerokim echem - Natalia na pewno Ci w tym pomoże! Prywatnie stawia na aktywną rozrywkę lub wyłapuje niskobudżetowe loty na citybreaks!
Kasia
New business manager
Kasia wspiera Klientów na każdym etapie tworzenia kampanii - od planowania, przez wspieranie na każdym etapie, realizację założeń, aż po wspólne celebrowanie efektów świetnie przeprowadzonej kampanii reklamowej! Prywatnie to SuperBohaterka, spełniona mama dwóch najlepszych córek, która doskonale łączy pracę, którą uwielbia, z rodziną, którą kocha - i naprawdę wychodzi jej to świetnie!
Paulina
Doradca ds. kampanii reklamowych
W ZnajdźReklamę.pl zajmuje się planowaniem kampanii reklamowej od A do Z - dobiera najlepsze rozwiązanie dla Klienta i sprawia, by kampanie były maksymalnie skuteczne. Wolny czas spędza w kuchni - uwielbia gotować, jeść i tworzyć coś pysznego - co musimy wykorzystać podczas naszych integracji :) Wolny czas spędza w podróży - nieważne, czy pod namiotem na mazurach, czy w Dominikanie - wszędzie będzie się czuć jak ryba w wodzie.
Laila
Doradca ds. reklamy
Z klientami, czy to biznesowymi czy indywidualnymi, ma zgrane podejście - dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym temacie. A jakby tego było mało to od 3 lat reklama zawładnęła jej sercem, dlatego w ZnajdźReklamę.pl szybko poczuła się jak ryba w wodzie. Prywatnie - podróżniczka, foodie i pasjonatka mody. Chce zwiedzać, podróżować i zobaczyć (prawie) wszystkie państwa świata - i już jest na dobrej drodze do spełnienia tego celu!️
Kasia
Młodszy doradca ds. kampanii reklamowych
Kasia jest fanką dużych prędkości. Nie dość, że błyskawicznie zorganizuje kampanie, to także o Formule 1 może powiedzieć Ci wszystko! Wyścigi dookoła smaku też nie są jej obce — jest typowym foodies, któremu żadna potrawa nie jest straszna. Nawet rano nie myśli o powolnym starcie, a poranne treningi to dla niej codzienność. Jak jednak ma już swój „wolny” czas to spędza go ze swoim wiernym kompanem, psiakiem Batonem :)
Agata
Koordynator działu reklamy internetowej
Czym w ZnajdźReklamę.pl zajmuje się Agata? Łatwiej byłoby napisać, czym się NIE zajmuje :) Teoretycznie Agata zarządza teamem reklamy internetowej, w praktyce również: rekrutuje, współpracuje z Klientami, organizuje nasze legendarne integracje, dba o dobre samopoczucie teamu. Prywatnie - kobieta z rozbrajającym uśmiechem! Jeśli nie jest w pracy, to pakuje się na kolejny wylot na drugi koniec świata, albo szuka biletów na tenże wylot :)
Michał
Specjalista PPC
Znudzony pracą w innej branży postanowił kilka lat temu wkroczyć w świat marketingu internetowego i jak twierdzi - nie żałuje niczego. Prowadzi kampanie reklamowe w systemach Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads i LinkedIn Ads. Od dziecka gra w piłkę nożną, a całkiem niedawno zafascynował go także tenis. Po pracy lubi również wciągnąć się w kilkugodzinną rozgrywkę w jedną z wielu gier planszowych, które posiada.
Piotr
Specjalista PPC
Piotrek dba w ZnajdźReklamę o kampanie reklamowe w Google Ads, Facebook Ads oraz Microsoft Advertising. Prywatnie - pasjonat sportu – od ponad 20 lat wierny kibic włoskiego Juventusu, którego marzeniem jest obejrzeć mecz swojej drużyny z wysokości trybun. Poza piłką nożną interesuje się Formułą 1, Dartem, a ostatnio również żużlem. Uwielbia górskie wędrówki (odhacza szybko kolejne pozycje na liście Korony Gór Polski), nowinki technologiczne oraz gry komputerowe.
Kasia
Marketing manager
Od ponad dekady związana z marketingiem najróżniejszych firm. Od niedawna w ZnajdźReklamę.pl rozwija dział marketingu i zajmuje się wszystkim, co z marketingiem związane, a tu dużo by wymieniać, bo w końcu jak na agencję przystało dużo się u nas dzieje :) Prywatnie fanka swojego psa ze schroniska (nie kupuj, adoptuj!), uwielbia podróże małe i duże, a bez koncertów na żywo nie potrafi żyć!
Daria
Specjalistka ds. marketingu
W ZnajdźReklamę.pl rozwija swoje skrzydła w dziale marketingu - jest duszą artysty, która ma głowę pełną pomysłów i nie boi się z nich korzystać. Wyobraźnie ma nieograniczoną, a każde zadanie traktuje jako szansę na stworzenie czegoś wyjątkowego. Kocha wszystko co z sztuką związane, a muzea to jej środowisko naturalne. Jak ryba w wodzie czuje się też na koncertach, eventach i innych spektaklach. Żyje przekonaniem, że „nothing is impossible”, a każda przeszkoda to dobra okazja do rozwoju :)
Paweł
Programista, Magik IT
Programista bez którego życie nie byłoby takie piękne! Paweł koduje naszą stronę i aplikację - to nasza firmowa złota rączka, gdy tylko pojawiają się problemy techniczne lub strona odmawia posłuszeństwa - na pomoc wzywamy właśnie tego agenta od zadań specjalnych! Prywatnie jest miłośnikiem wbijania bil do łuzy, odbijania piłeczki ping-pongowej i entuzjastą przegrywania kolejnej rozgrywki planszówkowej + nałogowo zużywa pady do PlayStation.
Bartek
Specjalista ds. rozwoju oferty
W ZnajdźReklamę.pl dba o to, abyśmy mogli przeprowadzać kampanie dla naszych klientów w całej Polsce, od Giewontu po Rozewie! Dla Bartka kontakt z dostawcami i researche to codzienność :) Prywatnie niepoprawny optymista, jako wierny kibic Dumy Katalonii patrzy na świat przez bordowo-granatowe okulary. Jeszcze student [oby nie wieczny..], w wolnym czasie fan dobrego kina i jeszcze lepszego jedzenia, nie zawsze w tej kolejności!
Paweł
Co-founder
Człowiek z milionem pomysłów na sekundę - dosłownie jego pomysły na rozwój firmy się nie kończą! Gdyby nie Paweł, to ZnajdźReklamę.pl nie byłoby w tym miejscu, w którym jest - zbudował dział sprzedaży, wraz z procesem sprzedażowym i stale go rozwija. Prywatnie chłonie książki jak powietrze, uwielbia Gwiezdne Wojny, a coś czego absolutnie nie rozumiemy, to fakt, że nie lubi słodyczy. Wiecznie w podróży - mógłby zapewne napisać sporo różnych przewodników po różnych zakątkach Ziemi.
Grzesiek
Co-founder
Bez Grześka w naszej firmie wszystko by padło! Dlaczego? Po pierwsze to właśnie Grzesiek zajmuje się rozwojem naszej strony internetowej i aplikacji - bez niego nasza praca byłaby naprawdę trudna! Po drugie - i najważniejsze - to on zarządza finansami, a w tym wypłatami - więc sami rozumiecie! Nie każdy bohater nosi pelerynę :) Prywatnie miłośnik amatorskiego sportu (triathlon), gór, spotkań ze znajomymi i dobrego zimnego piwka (szczególnie tego na naszych integracjach ;))
Co jest dla nas ważne?

Staramy się, by każda osoba z naszego SuperTeamu czuła się w ZnajdźReklamę.pl jak w miejscu, w którym chce być i codziennie z radością zaczynała dzień pracy.

Cenimy partnerską atmosferę, rozwój, wzajemną pomoc i zaangażowanie we wspólne budowanie naszego dream teamu.

Jak to się zaczęło?

ZnajdźReklamę.pl to firma z 10-letnim doświadczeniem na rynku reklamy outdoorowej. A wszystko zaczęło się… na studiach! Paweł i Grzegorz stworzyli pomysł na firmę na zajęciach e-biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Ze swoim startupem dostali się do programu akceleracyjnego, gdzie zdobyli pierwszego inwestora.

Przez kilka lat projekt powoli rósł w siłę, by doczekać się przełomowego momentu. I tak od 2019 rozwijamy się z prędkością światła - aktualnie na koncie firmy są tysiące efektywnych kampanii dla setek zadowolonych Klientów i ponad 70 000 nośników w całej Polsce.

O czasach “startupu” dawno zapomnieliśmy :) Czy było łatwo i kolorowo? No nie było! Ale dzięki pracy i zaangażowaniu najlepszego zespołu, działamy wspólnie, by ZnajdźReklamę.pl zdobyło reklamowy świat!

Jeśli chcesz do nas dołączyć - to jest TEN moment!

Niżej zobaczysz listę stanowisk, na które akurat rekrutujemy. Ale wiedz, że ciągle się rozwijamy, więc jeśli żadna z tych ofert nie pasuje do Ciebie – i tak napisz! Może jeszcze nie wiemy, że Cię potrzebujemy! :)

Napisz do nas! superpraca@znajdzreklame.pl

Kogo poszukujemy do naszego SuperTeamu:

Specjalista PPC/SEM/Marketing
9 000 - 12 000 brutto
Starszy doradca ds. reklamy
7 000 - 15 000 brutto
Specjalista ds. marketingu
5 500 - 8 000 brutto
New Business Manager
7 000 - 15 000 brutto