ZnajdźReklamę.pl
Jak działamy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych specjalistów i uwielbiamy to, co robimy!

Pracujemy zdalnie odkąd to jeszcze nie było modne, ale regularnie spotykamy się na naszych legendarnych integracjach na żywo, a także bierzemy udział w różnych aktywnościach online!

Każdy z nas wie, że ma wpływ na firmę i wspólnie wkładamy całe serca, żeby rozwijać ją i biznesy naszych Klientów!

Poznajmy się lepiej!

Oskar
Lider doradców ds. reklamy
Oskar jest liderem działu sprzedaży OOH, ale kto go zna, ten wie, że to człowiek-orkiestra! Sprzedaje, rozlicza, rozwija produkty, szkoli, rekrutuje, ogarnia wszystkie "cosie" i inne "naszybkosie". Prywatnie uwielbia dobre kino, motoryzację i FIFĘ. Ludzie na mieście mówią, że to chodząca reklama Coca Coli Zero :)
Angelika
Starszy doradca ds. reklamy
Angelika kompleksowo przygotowuje kampanie z wykorzystaniem absolutnie każdego rodzaju OOH - przy niej każdy Klient już po pierwszej rozmowie wie, że trafił w odpowiednie miejsce! Prywatnie działająca na baterie słoneczne miłośniczka wiosny i lata, marząca o skoku ze spadochronem posiadaczka lęku wysokości ;) Kocha rośliny doniczkowe, choć nie jest pewna, czy uczucia te są odwzajemnione, a wolne chwile uwielbia spędzać poza miastem. Jeśli chcielibyście wyskoczyć z nią na obiad - to tylko tam gdzie znajdzie makaron, który wielbi całą sobą :)
Natalia
Starszy doradca ds. reklamy
Natalia to kreatywna dusza, która ubóstwia kampanie niestandardowe - jej głowa jest zawsze pełna pomysłów! W ZnajdźReklamę.pl zajmuje się doradztwem, jak i planowaniem działań reklamowych najróżniejszych Klientów - jeśli chcesz, żeby Twoja kampania odbiła się szerokim echem - Natalia na pewno Ci w tym pomoże! Prywatnie stawia na aktywną rozrywkę lub wyłapuje niskobudżetowe loty na citybreaks!
Kasia
New business manager
Kasia wspiera Klientów na każdym etapie tworzenia kampanii - od planowania, przez wspieranie na każdym etapie, realizację założeń, aż po wspólne celebrowanie efektów świetnie przeprowadzonej kampanii reklamowej! Prywatnie to SuperBohaterka, spełniona mama dwóch najlepszych córek, która doskonale łączy pracę, którą uwielbia, z rodziną, którą kocha - i naprawdę wychodzi jej to świetnie!
Paulina
Doradca ds. kampanii reklamowych
W ZnajdźReklamę.pl zajmuje się planowaniem kampanii reklamowej od A do Z - dobiera najlepsze rozwiązanie dla Klienta i sprawia, by kampanie były maksymalnie skuteczne. Wolny czas spędza w kuchni! Uwielbia gotować i jeść - codziennie tworzy coś pysznego - co zdecydowanie musimy wykorzystać podczas naszych integracji! Wolny czas najchętniej spędza w podróży - nieważne, czy pod namiotem na mazurach, czy w Dominikanie - wszędzie będzie się czuć jak ryba w wodzie.
Zuzannna
Młodszy doradca ds. kampanii reklamowych
Zuzia zajmuje się planowaniem kampanii reklamowych dokładnie tak, jak swoimi podróżami, czyli z dbałością o każdy szczegół. Dzięki swojej determinacji nie akceptuje porażki, dlatego już dawno ze swojego słownika wykreśliła słowo „niemożliwe”. Czas poza pracą spędza nad książkami oraz w poszukiwaniu nowych przepisów na prawdziwą włoską paste.
Mateusz
Młodszy doradca ds. kampanii reklamowych
Mateusz w ZnajdźReklame.pl współpracuje z Klientami i przygotowuje dla nich najlepsze rozwiązania dla kampanii reklamowych. Prywatnie - zmotywowany fan siłowni, a w szczególności sportów siłowych. Uwielbia wyskoczyć okazjonalnie w góry lub na długi spacer. Kiedy tylko pomyśli o nadchodzącej podróży, zaczyna planować każdą jej chwilę, tak by nie było czasu na nudę!
Agata
Koordynator działu reklamy internetowej
Czym w ZnajdźReklamę.pl zajmuje się Agata? Łatwiej byłoby napisać, czym się NIE zajmuje! Teoretycznie Agata zarządza teamem reklamy internetowej, w praktyce oprócz tego - rekrutuje, współpracuje z Klientami, organizuje nasze legendarne integrację, dba o dobre samopoczucie całego teamu! Prywatnie - kobieta z rozbrajającym uśmiechem, przy której nie da się nudzić! Jeśli nie jest w pracy, to albo pakuje się na kolejny wylot na drugi koniec świata, albo szuka biletów na tenże wylot :)
Karolina
Doradca ds. reklamy internetowej
W ZnajdźReklamę.pl doradza Klientom w reklamie internetowej, a prywatnie to spontaniczna, kolorowa i dużo-mówiąca fantastyczna kobieta! Lubi planszówki, kocha podróże (a najbardziej to palmy), jej hobby to dietetyka i gotowanie. Lubi pysznie zjeść, ale bardziej - karmić innych. Zakochana w swoich dwóch uszatych lokatorach (króliki), a i o motoryzacji chętnie porozmawia!
Pavel
Specjalista PPC
Od 6 lat rozwija swoje marketingowe umiejętności! W ZnajdźReklamę.pl przygotowuje najlepsze kampanie digital dla naszych Klientów! SPAG, PLA, DSA - dla niego te słowa to nie czarna magia :) Prywatnie Pavel, to sportowa dusza - uwielbia każdy rodzaj sportu - od tych zespołowych, przez indywidualne, po sporty wodne! Nie wyobraża sobie dnia bez treningu - a po nim uwielbia zakopać się pod kocem z dobrą książką i przenieść się do świata najznakomitszych światowych pisarzy! Jego top 3? Bukowski, Remarque, London!
Michał
Specjalista PPC
Znudzony pracą w innej branży postanowił kilka lat temu wkroczyć w świat marketingu internetowego i jak twierdzi - nie żałuje niczego. Prowadzi kampanie reklamowe w systemach Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads i LinkedIn Ads. Od dziecka gra w piłkę nożną, a całkiem niedawno zafascynował go także tenis. Po pracy lubi również wciągnąć się w kilkugodzinną rozgrywkę w jedną z wielu gier planszowych, które posiada.
Kasia
Marketing manager
Od ponad 10 lat związana z marketingiem najróżniejszych firm. Od niedawna w ZnajdźReklamę.pl rozwija dział marketingu i zajmuje się wszystkim, co z marketingiem związane, a tu dużo by wymieniać, w końcu jak na agencję przystało dużo się u nas dzieje ;) To Kasię znajdziesz między innymi po drugiej stronie social media, czy naszej strony! Prywatnie psychofanka swojego psa ze schroniska (nie kupuj, adoptuj!), uwielbia podróże małe i duże, a bez koncertów na żywo nie potrafi żyć!
Daria
Młodsza specjalistka ds. marketingu
W ZnajdźReklamę.pl rozwija swoje skrzydła w dziale marketingu - jest duszą artysty, która ma głowę pełną pomysłów i nie boi się z nich korzystać. Prywatnie jest rozdarta między rzeczywistością realną a wirtualną - malowaniem na płótnie, a tworzeniem grafiki na komputerze.
Paweł
Programista, Magik IT
Programista bez którego życie nie byłoby takie piękne! :) Paweł koduje naszą stronę i aplikację, co więcej - to nasza firmowa złota rączka, więc gdy tylko pojawiają się jakiekolwiek problemy techniczne lub strona odmawia posłuszeństwa - na pomoc wzywamy właśnie tego agenta od zadań specjalnych! Prywatnie jest miłośnikiem wbijania bil do łuzy i entuzjastą przegrywania kolejnej rozgrywki planszówkowej. Nałogowo zużywa pady do PlayStation na przemian z odbijaniem piłeczki ping-pongowej!
Bartek
Specjalista ds. rozwoju oferty
W ZnajdźReklamę.pl dba o to, abyśmy mogli przeprowadzać kampanie dla naszych klientów w całej Polsce, od Giewontu po Rozewie! Dla Bartka kontakt z dostawcami i researche to codzienność :) Prywatnie niepoprawny optymista, jako wierny kibic Dumy Katalonii patrzy na świat przez bordowo-granatowe okulary. Jeszcze student [oby nie wieczny..], w wolnym czasie fan dobrego kina i jeszcze lepszego jedzenia, nie zawsze w tej kolejności!
Paweł
Współzałożyciel ZnajdźReklamę.pl
Człowiek z milionem pomysłów na sekundę - dosłownie jego pomysły na rozwój firmy się nie kończą! Ba! Codziennie ma pomysł na nowy, kolejny biznes :) Gdyby nie Paweł, to ZnajdźReklamę.pl nie byłoby w tym miejscu, w którym jest - zbudował dział sprzedaży, wraz z procesem sprzedażowym i stale go rozwija! Prywatnie chłonie książki jak powietrze, uwielbia Gwiezdne Wojny, a coś czego absolutnie nie rozumiemy, to fakt, że nie lubi słodyczy! Wiecznie w podróży - mógłby zapewne napisać sporo różnych przewodników po różnych zakątkach Ziemi.
Grzesiek
Współzałożyciel ZnajdźReklamę.pl
Bez Grześka w naszej firmie wszystko by padło! Dlaczego? Po pierwsze to właśnie Grzesiek zajmuje się rozwojem naszej strony internetowej i aplikacji - bez niego nasza praca byłaby naprawdę trudna! Po drugie - i najważniejsze - to on zarządza finansami, a w tym wypłatami - więc sami rozumiecie! Nie każdy bohater nosi pelerynę :) Prywatnie miłośnik amatorskiego sportu (triathlon), gór, spotkań ze znajomymi i dobrego zimnego piwka (szczególnie tego na naszych integracjach ;))
Twoje imię
Twoje stanowisko
Lubisz się rozwijać, uwielbiasz świat marketingu i reklamy, zaangażowanie w losy firmy to Twoja codzienność? A w wolnym czasie lubisz spędzać czas na legendarnych integracjach, cieszysz się życiem i lubisz otaczać się fajnymi ludźmi? W takim razie praca z nami jest dla Ciebie! :) Dołącz do naszego SuperTeamu! Sprawdź, kogo aktualnie szukamy - może właśnie CIEBIE!
Co jest dla nas ważne?

Staramy się, by każda osoba z naszego SuperTeamu czuła się w ZnajdźReklamę.pl jak w miejscu, w którym chce być i codziennie z radością zaczynała dzień pracy.

Cenimy partnerską atmosferę, rozwój, wzajemną pomoc i zaangażowanie we wspólne budowanie naszego dream teamu.

Jak to się zaczęło?

ZnajdźReklamę.pl to firma z 10-letnim doświadczeniem na rynku reklamy outdoorowej. A wszystko zaczęło się… na studiach! Paweł i Grzegorz stworzyli pomysł na firmę na zajęciach e-biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym. Ze swoim startupem dostali się do programu akceleracyjnego, gdzie zdobyli pierwszego inwestora.

Przez kilka lat projekt powoli rósł w siłę, by doczekać się przełomowego momentu. I tak od 2019 rozwijamy się z prędkością światła - aktualnie na koncie firmy są tysiące efektywnych kampanii dla setek zadowolonych Klientów i ponad 60 000 nośników w całej Polsce.

O czasach “startupu” dawno zapomnieliśmy :) Czy było łatwo i kolorowo? No nie było! Ale dzięki pracy i zaangażowaniu najlepszego zespołu, działamy wspólnie, by ZnajdźReklamę.pl zdobyło reklamowy świat!

Jeśli chcesz do nas dołączyć - to jest TEN moment!

Niżej zobaczysz listę stanowisk, na które akurat rekrutujemy. Ale wiedz, że ciągle się rozwijamy, więc jeśli żadna z tych ofert nie pasuje do Ciebie – i tak napisz! Może jeszcze nie wiemy, że Cię potrzebujemy! :)

Napisz do nas! superpraca@znajdzreklame.pl

Kogo poszukujemy do naszego SuperTeamu:

Specjalista PPC/SEM/Marketing
5 000 - 10 000 brutto
Młodszy doradca ds. reklamy
3 500 - 5 000 brutto
Doradca ds. reklamy
4 000 - 8 000 brutto
Starszy doradca ds. reklamy
4 500 - 11 000 brutto
Specjalista ds. marketingu
4 500 - 5 500 brutto
New Business Manager
5 000 - 11 000 brutto