Znajdź reklamę

Zobacz co mówią o nas klienci:

Razem z firmą Znajdzreklame.pl realizowaliśmy we wrześniu projekt wynajmu i montażu bilbordów na terenie Krakowa. Kampania została zrealizowana pomyślnie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z specyfikacją. Pani Katarzyna wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i elastycznością do prowadzonego projektu. Polecam firmę jako rzetelnego dostawcę usług.

Marta Morek - MBA CSB + MASTER
PROGRAM MANAGER, Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Z firmą ZnajdźReklamę.pl współpracowałam już kilkakrotnie przy organizacji kampanii reklamowych, których celem było pozyskanie kandydatów do pracy w Poczcie Polskiej S.A. Współpraca z Panią Natalią i Panią Agatą przebiegła bez zarzutu.

Firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność, sprawna organizacja, przyjemna atmosfera podczas przygotować, dbałość i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Firma oferuje urozmaicone i atrakcyjne warianty kampanii reklamowych.

Polecam firmę ZnajdźReklamę.pl oraz liczę na dalszą owocną współpracę.

Beata Płoszaj
Kierownik Dział Rekrutacji Ocen i Rozwoju Region Pionu Kapitału Ludzkiego w Warszawie, Poczta Polska

Polecam współpracę z firmą ZnajdźReklamę.pl, w szczególności z Panią Angeliką Woźniak, która w całości przeprowadziła naszą firmę przez proces zakupu powierzchni reklamowej, koordynacji kwestii związanych z przygotowywaniem materiałów, planowaniem wydruku aż po instalację reklamy.

Na szczególną uwagę zwraca fakt, że Pani Angelika jest osobą terminową, bardzo dokładną i wychodzącą z inicjatywą. Nanoszone uwagi realizowane były przed czasem, dzięki czemu usługa została wykonana lepiej, niż to zakładały zapisy umów i pierwotne ustalenia.

Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę.

Izabela Wójcik
Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji, SDP Nieruchomości

Miła Agato,
Chcę wyrazić swoje podziękowanie za dotychczasowy z Tobą kontakt oraz współpracę. Postrzegam Cię jako osobę pomocną i kompetentną. Działania firmy w zakresie rozpoczętych prac reklamowych zaczynają przynosić rezultaty. Ufam, że razem wypracujemy jeszcze lepsze wyniki. Kontakty z Tobą są też miłe i przyjemne. Jak dotychczas jestem zadowolona z naszej współpracy

Grażyna Kaczorowska
właścicielka sklepu internetowego, grami.sklep

Współpraca z Agencją ZnajdzReklamę.pl w zakresie przeprowadzenie kampanii billboardowej przebiegła wzorowo. W szybki i profesjonalny sposób została przedstawiona propozycja wolnych przestrzeni reklamowych wraz z pełnym kosztorysem. Po dopełnieniu formalności, w umówionym terminie zostały wydrukowane i wyklejone bilboardy, a dopełnienie stanowił raport zdjęciowy z wykonanych prac

Bartłomiej Cholewa
Marketing Manager, Lakma Sat Sp. z o. o.

Hi Agata,

I want to thank you for the good work, we can now see Visaverde coming up everywhere and we are also getting some enquiries. Thanxxx

Connie M. Slootjes
dyrektor zarządzający (Hiszpania), Visaverde

Firma została mi polecona przez znajomego, a całość oferty i uruchomienie kampanii poszło bardzo sprawnie - przede wszystkim otrzymaliśmy ofertę dokładnie dla naszych potrzeb :) Od początku współpracy otrzymywaliśmy różne pomysły na nowe formy promocji, a dzięki temu sprzedaż stale rośnie. Sprawny i bezproblemowy kontakt z Opiekunem :)

Katarzyna Kuban
właścicielka sklepu, Qbanamama.pl

Gorąco polecamy firmę "Znajdź Reklamę" z Wrocławia. Rewelacyjny kontakt, profesjonalne podejście do współpracy, pełna terminowość. Cały wachlarz ich oferty pozwala na poszerzenie swojej gamy klientów. Doceniając profesjonalizm firmy możemy w pełni zarekomendować ich usługi potencjalnym przyszłym klientom.

Monika Główczewska
KRUSZYWA POLSKIE S.A

Profesjonalizm, skuteczność, terminowość oraz gotowość do rozwiązania każdej sytuacji aby pomóc klientowi. W ten sposób mogę opisać współpracę ze www.znajdzreklamę.pl Polecam współpracę.

Magdalena Siwecka
PR Manager, Esthima

Współpraca ze ZnajdźReklamę.pl była szybka, bezproblemowa i bardzo udana. Firma znakomicie poradziła sobie nawet z tym, że wysłaliśmy kilka wersji plików, i czynnie i chętnie pomagała nam przez cały okres planowania kampanii. Mogliśmy liczyć na znakomity kontakt mailowy i telefoniczny. Polecam bez wahania!

Joanna Głuszek
Stowarzyszenie Tęczowy Białystok

Dziękujemy Znajdźreklamę.pl za wsparcie w prowadzeniu komunikacji w Internecie. Wspólne działania odbiły się głośnym echem w mediach.

Małgorzata Kowal
Specjalista ds. edukacji ekologicznej, Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa klienta oraz szybka i fachowa realizacja. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udaną współpracę.

Tomasz Giers
Specjalista ds. ewidencji zbiorów, Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

Niniejszym potwierdzamy, że firma ZnajdźReklamę.pl Sp. z o. o., mająca swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Wita Stwosza 16 wykonała nasze zlecenie.

Umieszczanie reklamy zewnętrznej oraz wynajem powierzchni reklamowej w Krakowie, przy ul. Powstania Warszawskiego

Podczas niniejszych prac firma Znajdzreklame.pl wykazała się fachową obsługą klienta, solidnością, dbałością o szcegół oraz terminowością. Polecam współpracę z bardzo uprzeją doradczynią klineta panią Natalią Witoszyńską.
Rekomendujemy firmę Znajdzreklame.pl Sp.z o. o. jako sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie reklamy zewnętrznej.

Tomasz Sado
Operation Manager, Mogilska43 Cowork