ZnajdźReklamę.pl

Zobacz co mówią o nas klienci:

Serdecznie polecam współpracę z firmą znajdzreklame.pl. Zawsze mają do zaproponowania ciekawe rozwiązania. Mapa, dzięki której można zobaczyć, gdzie dokładnie jest dany nośnik - jest świetnym rozwiązaniem. Sprawnie i przyjemnie!

Katarzyna Gaudyn
Senior Account Manager, Personal PR Sp. z o.o

Zleciliśmy firmie przygotowanie kampanii outdoorowej w kilku polskich miastach. Zaproponowane rozwiązania w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania, a realizacja projektu przebiegła bezproblemowo. To z pewnością dopiero początek wieloletniej współpracy z firmą ZnajdzReklame.pl i jej profesjonalistami.

Maksymilian Samulak
Asystent Działu Marketingu, Panek S.A.

Agencja Reklamowa GALL s.c. ma przyjemność rekomendować firmę ZnajdźReklamę.pl sp. z o.o. z Wrocławia

W okresie od 1.03.2022 do 30.04.2022 wynajmowaliśmy nośniki reklamy w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku i Grudziądzu. Firma zajęła się także drukiem billboardów, ich montażem oraz demontaże, Otrzymaliśmy również raport zdjęciowy z ekspozycji billboardów. Na każdym etapie zlecenia Pani Paulina Rybarczyk była dostępna i zawsze pomocna a kampania została zrealizowana bez przeszkód. W ramach naszej współpracy firma realizowała powierzone jej zadania szybko i bezproblemowo.
Wobec powyższego zdecydowanie możemy polecić profesjonalne usługi firmy ZnajdźReklamę.pl, ponieważ budzi zaufanie i jest rzetelnym dostawcą.

Przemysław Zasuwa
współwłaściciel, Agencja Reklamowa Gall s.c.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ZnajdźReklamę.pl.

Cały proces przebiegł niezwykle sprawnie – od przedstawienia oferty, przez załatwienie wszelkich formalności do samej realizacji.

Kontakt i obsługa również zasługują na najwyższą ocenę.

Polecam!

Aleksandra Wojda
Marketing Manager, Grupa Krotoski

Z firmą ZnajdźReklamę.pl nawiązałam współpracę całkiem przypadkowo, wyszukując ją w internecie.

Mimo całkowicie przypadkowego wyboru, okazało się, że jest to wyjątkowa współpraca.

Bezproblemowa, szybka, profesjonalna, dodatkowo z bardzo miłą i cierpliwą obsługą, którą świadczyła Pani Katarzyna Kociubińska.

Usługa, której oczekiwałam, była właściwie na wczoraj, co nie stanowiło najmniejszego problemu dla Pani Kasi oraz całej firmy.

Polecam serdecznie ZnajdźReklamę.pl i oby takich usługodawców było jak najwięcej na rynku:)

Anna Piotrowska
specjalista ds. marketingu, FUNDACJA "INICJATYWA"

Bardzo dobrze współpracowało się z agencją, mega profesjonalnie i wszystko na czas. Osobne podziękowanie dla Pani Pauliny, która w bardzo ścisłe terminy znalazła jak najlepsze nośniki, dopasowane do naszych wymagań.

Na pewno jeszcze wrócimy z nowym zamówieniem.

Polecamy.

Yana Kuchevska
specjalista ds. marketingu, vpiska.pl

Chciałam serdecznie polecić współpracę z p. Katarzyną Kociubińską oraz ZnajdźReklamę.pl. Poszukiwałam profesjonalnego wsparcia w wyborze powierzchni reklamowych dla ogólnopolskiej kampanii. Zależało mi, aby otrzymać różne możliwości – od reklam wielkopowierzchniowych, poprzez billboardy, aż po citylighty. Ogromnym plusem był fakt, że wszystkie mogłam zamówić u jednego dostawcy, a pomoc była kompleksowa.

Dużym ułatwieniem był system ZnajdźReklamę.pl, dzięki któremu miałam wgląd na proponowane mi miejsca, wraz z adresami, ich zdjęciami, cenami. Zdecydowanie uprościło to proces podejmowanie decyzji, a tym samym zamówienie było proste do złożenia.

Dziękuję za współpracę.

Daria Widerowska
Menadżer Marketingu i PR, IT.integro

Serdecznie polecam firmę ZnajdzReklame.pl - kampania ruszyła bardzo szybko, nie obyło się bez przeszkód. Jednak Pani Paulina Rybarczyk, z którą mam przyjemność współpracować na bieżąco stawiała czoła wszelkim problemom. Pełen profesjonalizm oraz stały kontakt z klientem w obecnych czasach to rzadkość, za co bardzo Pani Paulinie dziękuję! Wróży to oczywiście dalszą, stałą współpracę.

Adrian Szymanek
koordynator, Apteki Aloes

W imieniu Spółki Modena Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach z przyjemnością pozytywnie rekomenduję do współpracy firmę ZnajdźReklame.pl z którą Spółka współpracowała przy tworzeniu kampanii marketingowej w Katowicach. Reprezentująca firmę Pani Angelika Woźniak - odpowiedzialną za obsługę kampanii Spółki - jest osobą rzeczową, dyspozycyjną, a nade wszystko pomocną: odpowiedzi na wszelkie zapytania udzielała w tempie ekspresowym, zaś prośby o wsparcie, nawet te niestandardowe, spotykały się ze zrozumieniem i pozytywnym odzewem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta.

Wart podkreślenia jest również fakt, iż Pani Angelika Woźniak - legitymująca się dużym wyczuciem rynku - potrafiła precyzyjnie dobrać ofertę adekwatną do potrzeb Spółki. W drodze współpracy zyskaliśmy ponadto wiele ciekawych alternatywnych rozwiązań, które być może w przyszłości zostaną zrealizowane.

Podsumowując, całość kampanii realizowanej z firmą ZnajdźReklame.pl oceniam bardzo wysoko, z perspektywą dalszej współpracy.

Mateusz Skowronek
Specjalista ds. sprzedaży i finansowania, Modena Group

Współpraca z agencją ZnajdźReklamę.pl oraz z Panią Angeliką to czysta przyjemność i satysfakcja oraz skuteczna realizacja usługi. Pani Angelika jest osobą bardzo pomocną, szybko realizuje zlecenia, rzetelnie i terminowo. Kampania billboardowa przyniosła nam zamierzone efekty.

Polecamy współpracę z firmą ZnajdźReklamę.pl

Ewa Kryś-Jankowska
Dyrektor HR, Bolsius Polska sp. z o.o.

Razem z firmą Znajdzreklame.pl realizowaliśmy we wrześniu projekt wynajmu i montażu bilbordów na terenie Krakowa. Kampania została zrealizowana pomyślnie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z specyfikacją. Pani Katarzyna wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i elastycznością do prowadzonego projektu. Polecam firmę jako rzetelnego dostawcę usług.

Marta Morek - MBA CSB + MASTER
PROGRAM MANAGER, Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Z firmą ZnajdźReklamę.pl współpracowałam już kilkakrotnie przy organizacji kampanii reklamowych, których celem było pozyskanie kandydatów do pracy w Poczcie Polskiej S.A. Współpraca z Panią Natalią i Panią Agatą przebiegła bez zarzutu.

Firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność, sprawna organizacja, przyjemna atmosfera podczas przygotować, dbałość i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Firma oferuje urozmaicone i atrakcyjne warianty kampanii reklamowych.

Polecam firmę ZnajdźReklamę.pl oraz liczę na dalszą owocną współpracę.

Beata Płoszaj
Kierownik Dział Rekrutacji Ocen i Rozwoju Region Pionu Kapitału Ludzkiego w Warszawie, Poczta Polska

Polecam współpracę z firmą ZnajdźReklamę.pl, w szczególności z Panią Angeliką Woźniak, która w całości przeprowadziła naszą firmę przez proces zakupu powierzchni reklamowej, koordynacji kwestii związanych z przygotowywaniem materiałów, planowaniem wydruku aż po instalację reklamy.

Na szczególną uwagę zwraca fakt, że Pani Angelika jest osobą terminową, bardzo dokładną i wychodzącą z inicjatywą. Nanoszone uwagi realizowane były przed czasem, dzięki czemu usługa została wykonana lepiej, niż to zakładały zapisy umów i pierwotne ustalenia.

Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę.

Izabela Wójcik
Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji, SDP Nieruchomości

Miła Agato,
Chcę wyrazić swoje podziękowanie za dotychczasowy z Tobą kontakt oraz współpracę. Postrzegam Cię jako osobę pomocną i kompetentną. Działania firmy w zakresie rozpoczętych prac reklamowych zaczynają przynosić rezultaty. Ufam, że razem wypracujemy jeszcze lepsze wyniki. Kontakty z Tobą są też miłe i przyjemne. Jak dotychczas jestem zadowolona z naszej współpracy

Grażyna Kaczorowska
właścicielka sklepu internetowego, grami.sklep

Współpraca z Agencją ZnajdzReklamę.pl w zakresie przeprowadzenie kampanii billboardowej przebiegła wzorowo. W szybki i profesjonalny sposób została przedstawiona propozycja wolnych przestrzeni reklamowych wraz z pełnym kosztorysem. Po dopełnieniu formalności, w umówionym terminie zostały wydrukowane i wyklejone bilboardy, a dopełnienie stanowił raport zdjęciowy z wykonanych prac

Bartłomiej Cholewa
Marketing Manager, Lakma Sat Sp. z o. o.

Hi Agata,

I want to thank you for the good work, we can now see Visaverde coming up everywhere and we are also getting some enquiries. Thanxxx

Connie M. Slootjes
dyrektor zarządzający (Hiszpania), Visaverde

Firma została mi polecona przez znajomego, a całość oferty i uruchomienie kampanii poszło bardzo sprawnie - przede wszystkim otrzymaliśmy ofertę dokładnie dla naszych potrzeb :) Od początku współpracy otrzymywaliśmy różne pomysły na nowe formy promocji, a dzięki temu sprzedaż stale rośnie. Sprawny i bezproblemowy kontakt z Opiekunem :)

Katarzyna Kuban
właścicielka sklepu, Qbanamama.pl

Gorąco polecamy firmę "Znajdź Reklamę" z Wrocławia. Rewelacyjny kontakt, profesjonalne podejście do współpracy, pełna terminowość. Cały wachlarz ich oferty pozwala na poszerzenie swojej gamy klientów. Doceniając profesjonalizm firmy możemy w pełni zarekomendować ich usługi potencjalnym przyszłym klientom.

Monika Główczewska
KRUSZYWA POLSKIE S.A

Profesjonalizm, skuteczność, terminowość oraz gotowość do rozwiązania każdej sytuacji aby pomóc klientowi. W ten sposób mogę opisać współpracę ze www.znajdzreklamę.pl Polecam współpracę.

Magdalena Siwecka
PR Manager, Esthima

Współpraca ze ZnajdźReklamę.pl była szybka, bezproblemowa i bardzo udana. Firma znakomicie poradziła sobie nawet z tym, że wysłaliśmy kilka wersji plików, i czynnie i chętnie pomagała nam przez cały okres planowania kampanii. Mogliśmy liczyć na znakomity kontakt mailowy i telefoniczny. Polecam bez wahania!

Joanna Głuszek
Stowarzyszenie Tęczowy Białystok

Dziękujemy Znajdźreklamę.pl za wsparcie w prowadzeniu komunikacji w Internecie. Wspólne działania odbiły się głośnym echem w mediach.

Małgorzata Kowal
Specjalista ds. edukacji ekologicznej, Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.

Profesjonalna obsługa klienta oraz szybka i fachowa realizacja. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udaną współpracę.

Tomasz Giers
Specjalista ds. ewidencji zbiorów, Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy

Niniejszym potwierdzamy, że firma ZnajdźReklamę.pl Sp. z o. o., mająca swoją siedzibę we Wrocławiu przy ul. Wita Stwosza 16 wykonała nasze zlecenie.

Umieszczanie reklamy zewnętrznej oraz wynajem powierzchni reklamowej w Krakowie, przy ul. Powstania Warszawskiego

Podczas niniejszych prac firma Znajdzreklame.pl wykazała się fachową obsługą klienta, solidnością, dbałością o szcegół oraz terminowością. Polecam współpracę z bardzo uprzeją doradczynią klineta panią Natalią Witoszyńską.
Rekomendujemy firmę Znajdzreklame.pl Sp.z o. o. jako sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie reklamy zewnętrznej.

Tomasz Sado
Operation Manager, Mogilska43 Cowork

Przy okazji realizacji kampanii billboardowej w 2021 roku z firmą znajdzreklame.pl miałam przyjemność współpracować z Panią Angeliką, która wykazywała na każdym etapie pełne zaangażowanie, rzetelność, terminowość, sprawną i szybką obsługę i przede wszystkim konkretne rozwiązania. Zawsze dostępna, zawsze pomocna z profesjonalnym podejściem do klienta.

Polecam firmę znajdzreklame.pl, jako solidnego partnera do współpracy.

Dominika Tajchma
Manager, KEN CENTER