ZnajdźReklamę.pl

Reklama outdoorowa – dla jakich firm

Reklama outdoorowa zajmuje czołową pozycję, wraz z telewizją i internetem, wśród najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie produktów oraz usług. Wykorzystuje chwytliwe hasła reklamowe oraz ciekawe, zapadające w pamięć grafiki. Polega na dotarciu do potencjalnych klientów poza miejscem ich zamieszkania. Najczęściej stosowane formy outdooru to billboardy, citylighty oraz siatki wielkoformatowe. Charakteryzują się one bardzo szerokim zasięgiem i niewielkim nakładem finansowym.

W jakich branżach stosuje się reklamę outdoorową?

Zewnętrzne rodzaje reklamy cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ są w stanie jednocześnie zainteresować dużą grupę konsumentów. Outdoor wykorzystują instytucje finansowe, takie jak banki i agencje ubezpieczeniowe oraz telekomunikacyjne, oferujące usługi związane z przesyłaniem danych. Korzystają z niego sektory zajmujące się rozrywką i kulturą. Na billboardach często pojawiają się oferty pochodzące z branży odzieżowej, biżuteryjnej oraz perfumeryjnej. Rozgłaszane są także produkty szybkozbywalne, do których należą artykuły spożywcze oraz środki czystości. Zewnętrzna forma rozgłosu jest nieodłącznym elementem kampanii wizerunkowych oraz procesu wprowadzania na rynek nowych marek.

Jakie firmy reklamują się na billboardach?

Nośniki reklamowe w postaci billboardów często są wynajmowane przez bardzo duże, powszechnie znane firmy. Najczęściej ta forma outdooru staje się elementem prowadzenia kampanii reklamowej. Zadaniem marki jest dopasowanie wszystkich materiałów promocyjnych do siebie w taki sposób, by tworzyły spójną całość. Billboardy są umieszczane przy głównych ulicach oraz centrach handlowych w celu dotarcia do jak największej części społeczeństwa. Warto wiedzieć że, wbrew pozorom, z tej formy reklamy korzystają także firmy, charakteryzujące się dużo mniejszym zasięgiem.

Czy billboardy są tylko dla dużych firm?

Billboardy cieszą się coraz większą popularnością wśród marketingowców z małych i średnich firm. Reklama outdoorowa umożliwia przedsiębiorstwom, charakteryzujących się mniejszym obszarem działania niż potężne, międzynarodowe korporacje, na rozpowszechnienie swoich usług. Niewielka inwestycja, w postaci wynajęcia nośnika reklamowego, przynosi ogromne rezultaty. Umiejscowienie billboardu w miejscu, gdzie będzie miał styczność z potencjalnymi klientami, pozytywnie wpływa na zwiększenie uznania i zdobycie szacunku wśród konsumentów.

Jak wynająć billboardy reklamowe?

Decydując się na reklamę outdoorową, warto zastanowić się, do jakiej grupy odbiorców chcemy dotrzeć. Lokalizacja ma ogromne znaczenie – centra miast oraz główne węzły komunikacyjne umożliwią rozpowszechnienie marki wśród zróżnicowanego społeczeństwa. Jeśli zajmujemy się dobrami luksusowymi, warto wybierać nośniki w bogatych, prestiżowych dzielnicach. Wynajęcie billboardu to zadanie dla profesjonalnych firm, które specjalizują się w poradach, dotyczących skutecznego umieszczenia reklamy. Dzięki doświadczonym pracownikom, można również liczyć na pomoc w przygotowaniu chwytliwej, interesującej koncepcji. Znajdzreklame.pl oferuje usługi w zakresie wynajmu nośników, a także projektowania, drukowania i wyklejania billboardów. Ułatwiają efektywne prowadzenie kampanii reklamowych.

Twoja reklama ze ZnajdźReklamę.pl!

W ofercie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz różne formaty reklamowe – od billboardów przez citylighty, aż po murale. Wybór należy do Ciebie – a jest w czym wybierać. W naszej bazie znajduje się ponad 65 tysięcy nośników rozmieszczonych po całej Polsce – od dużych miast do małych miejscowości. Skontaktuj się z nami i poznaj moc outdooru!

Zaufali nam
OFERTA
Chcesz szybko poznać ceny powierzchni reklamowych?

Czy wiesz, że mamy ponad 70 000 nośników reklamowych w całej Polsce? Jeśli chcesz stworzyć idealną kampanię - daj znać! Zostaw swojego maila, a już w kilka minut otrzymasz podstawowy cennik nośników reklamowych!

Oferta została wysłana na podany adres-email. Dziękujemy!

Otrzymaj swoją bezpłatną wycenę

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
  • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
  • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
  • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
  • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!