ZnajdźReklamę.pl – rozwój działalności od początków przedsiębiorstwa

ZnajdźReklamę.pl zostało założone przez dwóch Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Pomysł na firmę powstał na zajęciach z przedmiotu : E-biznes. Doświadczenia zawodowe oraz podobne zainteresowania sprawiły, że sprawy szybko się potoczyły, działania zostały podjęte i po dwóch latach poskutkowały oficjalnym otwarciem firmy.

Od momentu rozpoczęcia ZnajdźReklamę.pl wydarzyło się już bardzo wiele. Wdrożonych zostało wiele nowych pomysłów, niektóre z nich były lepsze, niektóre z nich, nieco gorsze. Wszystkie doświadczenia sprawiły jednak, ze firma z roku na roku nabierała tempa i dziś może poszczycić się zrealizowaniem ponad 500 kampanii!

Poniżej zaprezentowane zostały dane, jak z roku na rok zmieniała się liczba przeprowadzonych kampanii reklamowych.

.

 

2019 rok z pewnością można określić jako rok przełomowy – zarówno jeśli chodzi o ofertę firmy ZnajdźReklamę.pl, jej rozbudowę jak i samą liczbę przeprowadzonych kampanii. Tylko w pierwszej połowie 2019 roku udało się pobić dotychczasowy rekord!

Na to jak wiele kampanii uda się zrealizować wpływa wiele czynników, np. ważne państwowe wydarzenia, jak wybory; budżety firm przeznaczane na marketing; a także nośniki jakie oferuje firma Klientowi. Im więcej nośników w bazie, tym bardziej atrakcyjna oferta. Jak wiadomo, Reklamodawcy chcą docierać do wszystkich swoich Klientów, nie tylko do mieszkańców wielkich miast, jak Warszawa czy Kraków, ale także do osób mieszkających na obrzeżach dużych aglomeracji czy też nawet do małych wiosek i terenów pozamiejskich. To właśnie czyni naszą ofertę atrakcyjną.

Od kilku miesięcy w pocie czoła Zespół ZnajdźReklamę.pl pracuje bowiem nad zdobywaniem kolejnych niesztampowych nośników. Podczas dodawania kolejnych billboardów obowiązuje kilka prostych zasad, mianowicie nośnik:
– znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji
– jest dobrze widoczny
– ma standardowy rozmiar
– jest estetyczny.

Jeśli zatem chcielibyście zorganizować z nami kampanię i dołączyć do grona zadowolonych Klientów, piszcie na : kontakt@znajdzreklame.pl