ZnajdźReklamę.pl
Outdoor dla agencji

Zrzuć z barków żmudne zajęcia i zajmij się tym, co najważniejsze - Klientami!

Znamy się na tym, co robimy. Mamy największą bazę nośników w Polsce. Skutecznie łączymy outdoor z digitalem. Zapomnij o godzinach spędzonych na szukaniu miejsca na kampanię dla Twojego Klienta. My zajmiemy się tym kompleksowo, Ty odzyskaj wiele godzin swojego cennego czasu!
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Profesjonalne wsparcie w tworzeniu kampanii reklamowych

Tworzenie, szukanie nośników reklamowych i prowadzenie kampanii to czasochłonne i żmudne zadanie! Dlaczego więc nie zlecić go tym, którzy zajmą się całością kompleksowo oszczędzając Twój cenny czas?

Kontakt z wieloma firmami i różnymi podwykonawcami. Wyselekcjonowanie tylko najlepszych graczy z morza możliwości. Godziny spędzone na szukaniu lokalizacji odpowiednich dla Klienta. Trudności z uzyskaniem ogólnopolskiego zasięgu kampanii OOH. Jeśli to wszystko brzmi znajomo i chcesz znów odzyskać panowanie nad swoim czasem - jesteśmy tu dla Ciebie!

Od lat współpracujemy z wieloma agencjami marketingowymi i domami mediowymi, wspierając je w tworzeniu najlepszych kampanii reklamowych. Niczym cichy SuperBohater ściągamy z barków marketingowców w całej Polsce te żmudne zadania, by Ci mogli skupić się na tym, co najważniejsze! Na swoich klientach!

Nasz zespół zajmie się wszystkimi kwestiami, jakie wiążą się z prowadzeniem kampanii outdoorowej. Ty natomiast uzyskasz jedną dedykowana osobę do kontaktu w tych wszystkich sprawach, co znacznie usprawni Twoją zawodową codzienność.

Zaufali nam
Zaufali nam

Na miarę Twoich klientów!

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej, której zaufało już wiele agencji marketingowych oraz domów mediowych.

ponad 50 k nośników na terenie całej Polski
21 dostępnych form reklamy
ponad 300 dostawców zapewniających nam największy zasięg w Polsce

Jak działamy

Nie tylko dysponujemy ogromną bazą nośników reklamowych, lecz także zapewniamy kompleksowe usługi od projektu przez druk i montaż, aż po raport zdjęciowy. Z naszą usługą spełnisz wszystkie wymagania swoich klientów i zapewnisz im kampanię idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od zasięgu kampanii i liczby nośników, oferujemy Ci proste i skuteczne rozwiązania reklamowe. Wykorzystujemy ponad 8 letnie doświadczenie, tysiące lokalizacji, dziesiątki rodzajów reklam, nowoczesny system prezentacji i wypracowane latami kontakty z dostawcami.

Dzięki temu masz dostęp do całego polskiego świata outdooru kontaktując się z jednym doradcą, otrzymując jedną fakturę i oszczędzając godziny swojej pracy.

Skontaktuj się z nami

Połącz reklamę outdoor z online

Nasze usługi to coś więcej, niż same reklamy zewnętrzne lub te w internecie. Spójna, szeroko zakrojona i dobrze targetowana kampania to gwarancja sukcesu, dlatego łączymy wszystko, co najlepsze w reklamie OOH z kampanią online.

Dzięki innowacyjnej technologii od lat skutecznie naprowadzamy odbiorców reklamy zewnętrznej na kampanię w internecie. Precyzyjnie celujemy w osoby, które przebywały w pobliżu billboardów Twojego klienta i miały już okazję się z nim zapoznać! Zajmujemy się kompleksowo obsługą łączonej kampanii, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz ogrom czasu i będziesz mógł skupić się na innych, ważnych tematach!

Razem możemy więcej — dla Twoich klientów!

Dzięki współpracy z naszą firmą, możesz zyskać wiele czasu i energii, które dotychczas zabierało Ci planowanie kampanii, poszukiwanie nośników i ogrom papierologii z różnymi dostawcami! Wyobraź sobie stworzenie kampanii w całej Polsce rozmawiając o niej z jednym opiekunem, dostając jedną fakturę i precyzyjny raport! Brzmi jak fikcja? Nie z nami! Pomożemy Ci wybrać odpowiednie nośniki, zasięg i formę reklamy dla Twoich klientów, a następnie zajmiemy się jej skutecznym prowadzeniem.

Niezależnie od tego, czy wybierasz reklamę OOH, online czy też kampanię łączoną — my zadbamy o wyniki i ich raportowanie do Ciebie, a Ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu dla dotychczasowych, lub nowych klientów!

Zyskaj więcej dla siebie

Korzystając z naszych usług, możesz jeszcze skuteczniej zadbać o interesy swoich klientów, pamiętając o własnym komforcie pracy. Dedykowany opiekun będzie Twoim kontaktem z naszą firmą i zajmie się organizacją wszystkich wybranych form reklamy w całej Polsce oraz w internecie.

Nasz nowoczesny system prezentacji oferty pomoże Ci przekonać klientów do najbardziej odważnych pomysłów. Jest on szczególnie dedykowany agencjom marketingowym i domom mediowym, dlatego nie posiada naszego brandingu.

Oferujemy kick back od obrotu uzyskanego z prowadzonych kampanii, dzięki czemu pieniądze wydane na nasze usługi zwracają się nie tylko w efektach reklamowych.

Przejrzyste prezentowanie oferty

Dzięki nowoczesnemu systemowi zobaczysz wszystkie dostępne nośniki w jednym miejscu, w prostu sposób sprawdzisz, które rozwiązania proponujemy i szybko naniesiesz swoje, ewentualne poprawki.

1

Widok mapy pozwala na proste lokalizowanie nośników, dzięki temu poznasz dokładne położenie nośnika, którym jesteś zainteresowany.

2

Zawsze aktualne dostępności. Dbamy o to, aby nośniki które prezentujemy były dostępne w każdym momencie.

3

Jednym przyciskiem dokonasz eksportu całej listy do wybranego przez Ciebie formatu, tak abyś mógł łatwo dołączyć naszą ofertę do swojej prezentacji.

4

Pełna transparentność kosztów, dzięki podsumowaniu zawsze wiesz, ile dokładnie będzie kosztowała zaplanowana kampania.

Reklama outdoorowa dla każdego

Twój Klient nie jest przekonany do reklamy zewnętrznej? Twoja agencja nie jest pewna, czy taka kampania będzie skuteczna i odpowiednia dla danej marki? Przekonaj się, że skutecznie prowadzona reklama OOH jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od branży czy wielkości firmy.

Mniejsze nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak Citylighty czy reklama w komunikacji miejskiej, to bardzo skuteczny sposób na trwałe wpisanie się marki w pejzaż miasta. Dociera do szerokiej rzeszy odbiorców na wybranym terenie i zbliża przekaz do ludzi.

Duże reklamy, takie jak billboardy przy drogach, telebimy lub reklama wielkoformatowa na budynkach, to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi. Koło takiej reklamy nikt nie przejdzie obojętnie, a jej rozmieszczenie w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju pozwala kreować spójną sieć reklam.

Dodatkowo oferujemy łączenie reklamy zewnętrznej z reklamą w internecie, dzięki czemu zasięg kampanii zwiększa się, a przekaz umacnia. Precyzyjne określenie grupy odbiorców drastycznie zwiększa skuteczność kampanii i pozwala na stworzenie szerokiego grona lojalnych klientów marki.

Napisz do nas, przedstaw nam swoje oczekiwania i pomysły, a my stworzymy kampanię idealnie dopasowana do potrzeb Twoich klientów.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Serdecznie polecam współpracę z firmą znajdzreklame.pl. Zawsze mają do zaproponowania ciekawe rozwiązania. Mapa, dzięki której można zobaczyć, gdzie dokładnie jest dany nośnik - jest świetnym rozwiązaniem. Sprawnie i przyjemnie!
Personal PR Sp. z o.o
Katarzyna Gaudyn
Senior Account Manager
Zleciliśmy firmie przygotowanie kampanii outdoorowej w kilku polskich miastach. Zaproponowane rozwiązania w pełni zaspokoiły nasze oczekiwania, a realizacja projektu przebiegła bezproblemowo. To z pewnością dopiero początek wieloletniej współpracy z firmą ZnajdzReklame.pl i jej profesjonalistami.
Panek S.A.
Maksymilian Samulak
Asystent Działu Marketingu
Agencja Reklamowa GALL s.c. ma przyjemność rekomendować firmę ZnajdźReklamę.pl sp. z o.o. z Wrocławia. Na każdym etapie zlecenia Pani Paulina Rybarczyk była dostępna i zawsze pomocna, a kampania została zrealizowana bez przeszkód. Wobec powyższego zdecydowanie możemy polecić profesjonalne usługi firmy ZnajdźReklamę.pl, ponieważ budzi zaufanie i jest rzetelnym dostawcą.
Agencja Reklamowa Gall s.c.
Przemysław Zasuwa
współwłaściciel
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ZnajdźReklamę.pl. Cały proces przebiegł niezwykle sprawnie – od przedstawienia oferty, przez załatwienie wszelkich formalności do samej realizacji. Kontakt i obsługa również zasługują na najwyższą ocenę. Polecam!
Grupa Krotoski
Aleksandra Wojda
Marketing Manager
Współpraca bezproblemowa, szybka, profesjonalna, dodatkowo z bardzo miłą i cierpliwą obsługą, którą świadczyła Pani Katarzyna Kociubińska. Usługa, której oczekiwałam, była właściwie na wczoraj, co nie stanowiło najmniejszego problemu dla Pani Kasi oraz całej firmy. Polecam serdecznie ZnajdźReklamę.pl i oby takich usługodawców było jak najwięcej na rynku:)
FUNDACJA "INICJATYWA"
Anna Piotrowska
specjalista ds. marketingu
Bardzo dobrze współpracowało się z agencją, mega profesjonalnie i wszystko na czas. Osobne podziękowanie dla Pani Pauliny, która w bardzo ścisłe terminy znalazła jak najlepsze nośniki, dopasowane do naszych wymagań.Na pewno jeszcze wrócimy z nowym zamówieniem. Polecamy.
vpiska.pl
Yana Kuchevska
specjalista ds. marketingu
Poszukiwałam profesjonalnego wsparcia w wyborze powierzchni reklamowych dla ogólnopolskiej kampanii. Zależało mi, aby otrzymać różne możliwości – od reklam wielkopowierzchniowych, poprzez billboardy, aż po citylighty. Ogromnym plusem był fakt, że wszystkie mogłam zamówić u jednego dostawcy, a pomoc była kompleksowa. Dużym ułatwieniem był system ZnajdźReklamę.pl, dzięki któremu miałam wgląd na proponowane mi miejsca, wraz z adresami, ich zdjęciami, cenami.
IT.integro
Daria Widerowska
Menadżer Marketingu i PR
Serdecznie polecam firmę ZnajdzReklame.pl - kampania ruszyła bardzo szybko, nie obyło się bez przeszkód. Jednak Pani Paulina Rybarczyk, z którą mam przyjemność współpracować na bieżąco stawiała czoła wszelkim problemom. Pełen profesjonalizm oraz stały kontakt z klientem w obecnych czasach to rzadkość, za co bardzo Pani Paulinie dziękuję! Wróży to oczywiście dalszą, stałą współpracę.
Apteki Aloes
Adrian Szymanek
koordynator
Reprezentująca firmę Pani Angelika Woźniak - odpowiedzialną za obsługę kampanii Spółki - jest osobą rzeczową, dyspozycyjną, a nade wszystko pomocną: odpowiedzi na wszelkie zapytania udzielała w tempie ekspresowym, zaś prośby o wsparcie, nawet te niestandardowe, spotykały się ze zrozumieniem i pozytywnym odzewem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Podsumowując, całość kampanii realizowanej z firmą ZnajdźReklame.pl oceniam bardzo wysoko, z perspektywą dalszej współpracy.
Modena Group
Mateusz Skowronek
Specjalista ds. sprzedaży i finansowania
Współpraca z agencją ZnajdźReklamę.pl oraz z Panią Angeliką to czysta przyjemność i satysfakcja oraz skuteczna realizacja usługi. Pani Angelika jest osobą bardzo pomocną, szybko realizuje zlecenia, rzetelnie i terminowo. Kampania billboardowa przyniosła nam zamierzone efekty. Polecamy współpracę z firmą ZnajdźReklamę.pl
Bolsius Polska sp. z o.o
Ewa Kryś-Jankowska
Dyrektor HR
Razem z firmą Znajdzreklame.pl realizowaliśmy we wrześniu projekt wynajmu i montażu billboardów na terenie Krakowa. Kampania została zrealizowana pomyślnie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i zgodnie z specyfikacją. Pani Katarzyna wykazała się profesjonalizmem, zaangażowaniem i elastycznością do prowadzonego projektu. Polecam firmę jako rzetelnego dostawcę usług.
Krakowska Szkoła Biznesu, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Marta Morek - MBA CSB + MASTER
PROGRAM MANAGER
Firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność, sprawna organizacja, przyjemna atmosfera podczas przygotowań, dbałość i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Firma oferuje urozmaicone i atrakcyjne warianty kampanii reklamowych. Polecam firmę ZnajdźReklamę.pl oraz liczę na dalszą owocną współpracę.
Poczta Polska
Beata Płoszaj
Kierownik Dział Rekrutacji Ocen i Rozwoju Region Pionu Kapitału Ludzkiego w Warszawie
Polecam współpracę z firmą ZnajdźReklamę.pl, w szczególności z Panią Angeliką Woźniak, która w całości przeprowadziła naszą firmę przez proces zakupu powierzchni reklamowej, koordynacji kwestii związanych z przygotowywaniem materiałów, planowaniem wydruku aż po instalację reklamy. Nanoszone uwagi realizowane były przed czasem, dzięki czemu usługa została wykonana lepiej, niż to zakładały zapisy umów i pierwotne ustalenia.Bardzo dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę.
SDP Nieruchomości
Izabela Wójcik
Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji
Współpraca z Agencją ZnajdzReklamę.pl w zakresie przeprowadzenie kampanii billboardowej przebiegła wzorowo. W szybki i profesjonalny sposób została przedstawiona propozycja wolnych przestrzeni reklamowych wraz z pełnym kosztorysem. Po dopełnieniu formalności, w umówionym terminie zostały wydrukowane i wyklejone bilboardy, a dopełnienie stanowił raport zdjęciowy z wykonanych prac
Lakma Sat Sp. z o. o.
Bartłomiej Cholewa
Marketing Manager
Hi Agata,

I want to thank you for the good work, we can now see Visaverde coming up everywhere and we are also getting some enquiries. Thanxxx
Visaverde
Connie M. Slootjes
dyrektor zarządzający (Hiszpania)
Firma została mi polecona przez znajomego, a całość oferty i uruchomienie kampanii poszło bardzo sprawnie - przede wszystkim otrzymaliśmy ofertę dokładnie dla naszych potrzeb :) Od początku współpracy otrzymywaliśmy różne pomysły na nowe formy promocji, a dzięki temu sprzedaż stale rośnie. Sprawny i bezproblemowy kontakt z Opiekunem :)
Qbanamama.pl
Katarzyna Kuban
właścicielka sklepu
Gorąco polecamy firmę "Znajdź Reklamę" z Wrocławia. Rewelacyjny kontakt, profesjonalne podejście do współpracy, pełna terminowość. Cały wachlarz ich oferty pozwala na poszerzenie swojej gamy klientów. Doceniając profesjonalizm firmy możemy w pełni zarekomendować ich usługi potencjalnym przyszłym klientom.
KRUSZYWA POLSKIE S.A
Monika Główczewska
Profesjonalizm, skuteczność, terminowość oraz gotowość do rozwiązania każdej sytuacji aby pomóc klientowi. W ten sposób mogę opisać współpracę ze www.znajdzreklamę.pl Polecam współpracę.
Esthima
Magdalena Siwecka
PR Manager
Współpraca ze ZnajdźReklamę.pl była szybka, bezproblemowa i bardzo udana. Firma znakomicie poradziła sobie nawet z tym, że wysłaliśmy kilka wersji plików, i czynnie i chętnie pomagała nam przez cały okres planowania kampanii. Mogliśmy liczyć na znakomity kontakt mailowy i telefoniczny. Polecam bez wahania!
Stowarzyszenie Tęczowy Białystok
Joanna Głuszek
Dziękujemy Znajdźreklamę.pl za wsparcie w prowadzeniu komunikacji w Internecie. Wspólne działania odbiły się głośnym echem w mediach.
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Małgorzata Kowal
Specjalista ds. edukacji ekologicznej
Profesjonalna obsługa klienta oraz szybka i fachowa realizacja. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udaną współpracę.
Muzeum Wojsk Lądowych w Bydgoszczy
Tomasz Giers
Specjalista ds. ewidencji zbiorów
Podczas prac firma Znajdzreklame.pl wykazała się fachową obsługą klienta, solidnością, dbałością o szczegół oraz terminowością. Polecam współpracę z bardzo uprzeją doradczynią klienta panią Natalią Witoszyńską. Rekomendujemy firmę Znajdzreklame.pl Sp.z o. o. jako sprawdzonego partnera biznesowego w zakresie reklamy zewnętrznej.
Mogilska43 Cowork
Tomasz Sado
Operation Manager
Przy okazji realizacji kampanii billboardowej w 2021 roku z firmą znajdzreklame.pl miałam przyjemność współpracować z Panią Angeliką, która wykazywała na każdym etapie pełne zaangażowanie, rzetelność, terminowość, sprawną i szybką obsługę i przede wszystkim konkretne rozwiązania. Zawsze dostępna, zawsze pomocna z profesjonalnym podejściem do klienta. Polecam firmę znajdzreklame.pl, jako solidnego partnera do współpracy.
KEN CENTER
Dominika Tajchma
Manager

Co nas wyróżnia?

 • Koordynacja kampanii - od A do Z
 • 70 tysięcy nośników w całej Polsce
 • Małe i duże miejscowości
 • 1 umowa, 1 faktura
 • Profesjonalny system
 • Liczenie widowni nośników
 • Gwarancja naprawienia reklam
 • Drzewa za kampanię
 • Koordynacja kampanii - od A do Z

  Nasi specjaliści sprawnie zaplanują Twoją kampanię outdoorową. Biorąc pod uwagę. Twoje potrzeby i oczekiwania, umieścimy Twój przekaz tak, aby precyzyjnie trafił prosto do Twojej grupy docelowej. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie realizacji kampanii - od wydruku przez montaż aż po wynajem nośników.

 • 70 tysięcy nośników w całej Polsce

  W ZnajdźReklamę.pl dysponujemy największą bazą nośników w Polsce, które znajdują się zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miejscowościach. Wybierz spośród 70 tysięcy nośników różnych formatów w ponad 900 miejscowościach.

 • Małe i duże miejscowości

  Jesteśmy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miastach oraz miejscowościach. Rynek reklamy outdoorowej to nie tylko Warszawa, Kraków, czy Wrocław. Wykorzystaj potencjał dotarcia do 70% Polaków, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach. Zobacz, jakie korzyści czekają na Ciebie w tych miejscach!

 • 1 umowa, 1 faktura

  Całą kampanię przeprowadzimy z 1 umową i 1 fakturą - niezależnie od liczby, formatów nośników i lokalizacji! Nie musisz koordynować wielu dostawców - zostaw to nam!

 • Profesjonalny system

  W systemie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Pokażemy Ci naszą pełną ofertę, sprawdzisz każdą dostępną lokalizację nośników, zobaczysz przewidywany zasięg Twojej kampanii i raporty zdjęciowe.

 • Liczenie widowni nośników

  Wybierzemy dla Ciebie najskuteczniejsze nośniki outdoorowe - a ty poznasz ich zasięg jeszcze przed startem kampanii. Ze ZnajdźReklamę.pl nie musisz się domyślać, zastanawiać i dociekać, ile osób tak naprawdę zobaczyło Twoją reklamę. Poznasz faktyczną liczbę odbiorców Twojego przekazu tuż po zakończeniu kampanii w przesłanym przez nas raporcie.

 • Gwarancja naprawienia reklam

  Decydując się na kampanię ze ZnajdźReklamę.pl masz po prostu święty spokój! W przypadku zniszczenia lub odklejenia się plakatu zmienimy ekspozycję bez żadnych dodatkowych kosztów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

 • Drzewa za kampanię

  Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie! Za każdą zrealizowaną kampanie sadzimy drzewo - posadziliśmy już ponad 3700 drzew dla naszych Klientów.

1 / 8
Zaufali nam
Zaufali nam

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 50 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Skontaktuj się z nami:

* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Możemy postawić nośniki w każdym mieście w Polsce.
 • Produkujemy i montujemy sieci nośników reklamowych.
 • Załatwiamy pozwolenia i sprawy formalne.