ZnajdźReklamę.pl
Outdoor dla agencji

Zrzuć z barków żmudne zajęcia i zajmij się tym, co najważniejsze - Klientami!

Znamy się na tym, co robimy. Mamy największą bazę nośników w Polsce. Skutecznie łączymy outdoor z digitalem. Zapomnij o godzinach spędzonych na szukaniu miejsca na kampanię dla Twojego Klienta. My zajmiemy się tym kompleksowo, Ty odzyskaj wiele godzin swojego cennego czasu!
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Profesjonalne wsparcie w tworzeniu kampanii reklamowych

Tworzenie, szukanie nośników reklamowych i prowadzenie kampanii to czasochłonne i żmudne zadanie! Dlaczego więc nie zlecić go tym, którzy zajmą się całością kompleksowo oszczędzając Twój cenny czas?

Kontakt z wieloma firmami i różnymi podwykonawcami. Wyselekcjonowanie tylko najlepszych graczy z morza możliwości. Godziny spędzone na szukaniu lokalizacji odpowiednich dla Klienta. Trudności z uzyskaniem ogólnopolskiego zasięgu kampanii OOH. Jeśli to wszystko brzmi znajomo i chcesz znów odzyskać panowanie nad swoim czasem - jesteśmy tu dla Ciebie!

Od lat współpracujemy z wieloma agencjami marketingowymi i domami mediowymi, wspierając je w tworzeniu najlepszych kampanii reklamowych. Niczym cichy SuperBohater ściągamy z barków marketingowców w całej Polsce te żmudne zadania, by Ci mogli skupić się na tym, co najważniejsze! Na swoich klientach!

Nasz zespół zajmie się wszystkimi kwestiami, jakie wiążą się z prowadzeniem kampanii outdoorowej. Ty natomiast uzyskasz jedną dedykowana osobę do kontaktu w tych wszystkich sprawach, co znacznie usprawni Twoją zawodową codzienność.

Zaufali nam
Zaufali nam

Na miarę Twoich klientów!

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej, której zaufało już wiele agencji marketingowych oraz domów mediowych.

ponad 50 k nośników na terenie całej Polski
21 dostępnych form reklamy
ponad 300 dostawców zapewniających nam największy zasięg w Polsce

Jak działamy

Nie tylko dysponujemy ogromną bazą nośników reklamowych, lecz także zapewniamy kompleksowe usługi od projektu przez druk i montaż, aż po raport zdjęciowy. Z naszą usługą spełnisz wszystkie wymagania swoich klientów i zapewnisz im kampanię idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od zasięgu kampanii i liczby nośników, oferujemy Ci proste i skuteczne rozwiązania reklamowe. Wykorzystujemy ponad 8 letnie doświadczenie, tysiące lokalizacji, dziesiątki rodzajów reklam, nowoczesny system prezentacji i wypracowane latami kontakty z dostawcami.

Dzięki temu masz dostęp do całego polskiego świata outdooru kontaktując się z jednym doradcą, otrzymując jedną fakturę i oszczędzając godziny swojej pracy.

Skontaktuj się z nami

Połącz reklamę outdoor z online

Nasze usługi to coś więcej, niż same reklamy zewnętrzne lub te w internecie. Spójna, szeroko zakrojona i dobrze targetowana kampania to gwarancja sukcesu, dlatego łączymy wszystko, co najlepsze w reklamie OOH z kampanią online.

Dzięki innowacyjnej technologii od lat skutecznie naprowadzamy odbiorców reklamy zewnętrznej na kampanię w internecie. Precyzyjnie celujemy w osoby, które przebywały w pobliżu billboardów Twojego klienta i miały już okazję się z nim zapoznać! Zajmujemy się kompleksowo obsługą łączonej kampanii, dzięki czemu Ty zaoszczędzisz ogrom czasu i będziesz mógł skupić się na innych, ważnych tematach!

Razem możemy więcej — dla Twoich klientów!

Dzięki współpracy z naszą firmą, możesz zyskać wiele czasu i energii, które dotychczas zabierało Ci planowanie kampanii, poszukiwanie nośników i ogrom papierologii z różnymi dostawcami! Wyobraź sobie stworzenie kampanii w całej Polsce rozmawiając o niej z jednym opiekunem, dostając jedną fakturę i precyzyjny raport! Brzmi jak fikcja? Nie z nami! Pomożemy Ci wybrać odpowiednie nośniki, zasięg i formę reklamy dla Twoich klientów, a następnie zajmiemy się jej skutecznym prowadzeniem.

Niezależnie od tego, czy wybierasz reklamę OOH, online czy też kampanię łączoną — my zadbamy o wyniki i ich raportowanie do Ciebie, a Ty będziesz mógł poświęcić więcej czasu dla dotychczasowych, lub nowych klientów!

Zyskaj więcej dla siebie

Korzystając z naszych usług, możesz jeszcze skuteczniej zadbać o interesy swoich klientów, pamiętając o własnym komforcie pracy. Dedykowany opiekun będzie Twoim kontaktem z naszą firmą i zajmie się organizacją wszystkich wybranych form reklamy w całej Polsce oraz w internecie.

Nasz nowoczesny system prezentacji oferty pomoże Ci przekonać klientów do najbardziej odważnych pomysłów. Jest on szczególnie dedykowany agencjom marketingowym i domom mediowym, dlatego nie posiada naszego brandingu.

Oferujemy kick back od obrotu uzyskanego z prowadzonych kampanii, dzięki czemu pieniądze wydane na nasze usługi zwracają się nie tylko w efektach reklamowych.

Przejrzyste prezentowanie oferty

Dzięki nowoczesnemu systemowi zobaczysz wszystkie dostępne nośniki w jednym miejscu, w prostu sposób sprawdzisz, które rozwiązania proponujemy i szybko naniesiesz swoje, ewentualne poprawki.

1

Widok mapy pozwala na proste lokalizowanie nośników, dzięki temu poznasz dokładne położenie nośnika, którym jesteś zainteresowany.

2

Zawsze aktualne dostępności. Dbamy o to, aby nośniki które prezentujemy były dostępne w każdym momencie.

3

Jednym przyciskiem dokonasz eksportu całej listy do wybranego przez Ciebie formatu, tak abyś mógł łatwo dołączyć naszą ofertę do swojej prezentacji.

4

Pełna transparentność kosztów, dzięki podsumowaniu zawsze wiesz, ile dokładnie będzie kosztowała zaplanowana kampania.

Reklama outdoorowa dla każdego

Twój Klient nie jest przekonany do reklamy zewnętrznej? Twoja agencja nie jest pewna, czy taka kampania będzie skuteczna i odpowiednia dla danej marki? Przekonaj się, że skutecznie prowadzona reklama OOH jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od branży czy wielkości firmy.

Mniejsze nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak Citylighty czy reklama w komunikacji miejskiej, to bardzo skuteczny sposób na trwałe wpisanie się marki w pejzaż miasta. Dociera do szerokiej rzeszy odbiorców na wybranym terenie i zbliża przekaz do ludzi.

Duże reklamy, takie jak billboardy przy drogach, telebimy lub reklama wielkoformatowa na budynkach, to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi. Koło takiej reklamy nikt nie przejdzie obojętnie, a jej rozmieszczenie w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju pozwala kreować spójną sieć reklam.

Dodatkowo oferujemy łączenie reklamy zewnętrznej z reklamą w internecie, dzięki czemu zasięg kampanii zwiększa się, a przekaz umacnia. Precyzyjne określenie grupy odbiorców drastycznie zwiększa skuteczność kampanii i pozwala na stworzenie szerokiego grona lojalnych klientów marki.

Napisz do nas, przedstaw nam swoje oczekiwania i pomysły, a my stworzymy kampanię idealnie dopasowana do potrzeb Twoich klientów.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Każda Twoja kampania reklamowa ze ZnajdźReklamę.pl to nowe drzewo w polskich lasach!

Posadzimy.pl 8044.17m2
Powierzchnia lasu
Posadzimy.pl 21294kg
Pochłanianie
CO2 / rok
Posadzimy.pl 3549
Liczba drzew
Posadzimy.pl 2377.83
Tlen dla osób rocznie
Posadzimy.pl 205842kg
Ilość zwróconego papieru
Posadzimy.pl

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 50 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Skontaktuj się z nami:

* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
jesteśmy dostępni - odpowiemy w kilka minut
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Możemy postawić nośniki w każdym mieście w Polsce.
  • Produkujemy i montujemy sieci nośników reklamowych.
  • Załatwiamy pozwolenia i sprawy formalne.