Znajdź reklamę
Poleć nasze usługi i odbierz nagrodę

Poleć nasze usługi i odbierz nagrodę

Miesiąc darmowego prowadzenia kampanii lub minimum 500 zł za polecenie
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Zgarniaj bonusy za każde polecenie

Pozwalamy Ci zarobić poprzez polecanie naszych usług, niezależnie do tego, czy już z nami współpracujesz, czy po prostu znasz firmę, która aktualnie potrzebuję profesjonalnych kampanii reklamowych.

Poznaj nas ze znaną Ci firmą poszukującą sprawdzonych specjalistów od prowadzenia kampanii reklamowych. Niezależnie od branży i wielkości firmy sprawdzimy, co możemy dla niej zrobić. Każde polecenie, które zakończy się podpisaniem umowy na prowadzenie kampanii zewnętrznej lub internetowej z nową marką, wynagrodzimy finansowo. W zależności od profilu nowego klienta oraz czasu trwania kampanii, wypłacimy Ci od 500 zł do aż kilku tysięcy złotych.

Bez dodatkowych warunków, bez skomplikowanych zasad. Prosto, przejrzyście i szybko.

Dziel się swoim sukcesem

Jako przedsiębiorca wiesz jak trudno w dzisiejszych czasach o stabilny wzrost i reklamowy sukces. Pewnie znasz wielu właścicieli firm, którzy znają trudy prowadzenia własnej działalności.

Właśnie dlatego chcemy, aby nasi klienci dzielili się swoimi sukcesami z innymi i pomagali sobie nawzajem nie tylko przetrwać w dobie kryzysu, ale także wzrastać na każdym rynku.

Ty - podzielisz się kontaktem
My - naszym doświadczeniem i zasobami

Razem stworzymy kolejne skuteczne kampanie outdoorowe i internetowe, aby każda branża mogła się sprawnie rozwijać.

Dlaczego warto nas polecić?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży kampanii outdoorowych zebraliśmy duże grono klientów, którzy zaufali nam i powierzyli swoją reklamę w nasze ręce. Chcemy dalej dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą z kolejnymi firmami, które pragną skutecznie wypromować swoją markę.

1


Od 7 lat budujemy swoje doświadczenie i bazę wiedzy o skutecznej reklamie, czym chcemy się podzielić z firmami w całej Polsce.

2


Dysponujemy bazą ponad 30 tysięcy nośników reklamy, takich jak billboardy czy reklama na budynkach, dzięki czemu nasi klienci docierają do swoich odbiorców, gdziekolwiek oni się znajdują.

3


Jesteśmy specjalistami od reklamy online, dzięki czemu wiele marek zaistniało w internecie i znalazło tam dużą grupę lojalnych klientów

4


Stworzyliśmy już ponad 7 tysięcy skutecznych kampanii, dla małych lokalnych firm i dla dużych krajowych sieci, w internecie oraz na zewnętrznych nośnikach.

5


Oferujemy bezpłatną wycenę kampanii reklamowej, a następnie jej kompleksową obsługę i rozliczenie wyników, dzięki czemu nasi klienci wiedzą, za co płacą.

Jak to działa?

To proste. Ty polecasz znajomą firmę, a my wypłacamy Ci pieniądze.
Co więcej, jeśli jesteś naszym klientem możesz zyskać jeden miesiąc darmowego prowadzenia Twojej kampanii reklamowej.

Jeśli Twoja firma już zaufała naszemu zespołowi, chcemy Ci za to podziękować i poprosić o dalsze wspieranie budowania społeczności odnoszących sukcesy brandów. Pokaż innym swoje zaufanie i zadowolenie z naszych usług, a my nie pozostaniemy Ci dłużni i zrewanżujemy się gratyfikacja pieniężną lub darmowym prowadzeniem Twojej aktualnej kampanii przez miesiąc.

Jeszcze nie korzystasz z naszych usług? Żaden problem! Przyprowadź zainteresowaną firmę, która podpisze z nami umowę, a my nie tylko wypłacimy Ci pieniądze za polecenie, lecz także stworzymy Twoją kampanię reklamową i przez miesiąc poprowadzimy ją za darmo.

Polecam - co dalej?

Po podpisaniu umowy z nowym klientem szacujemy wartość umowy na podstawie rodzaju reklamy, wielkości marki oraz czasu trwania kampanii. Na tej podstawie określamy kwotę, jaką otrzymasz za swoje polecenie.

Nie musisz czekać! Wypłacamy Ci pieniądze już w 24h po podpisaniu umowy z poleconym klientem.

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy zrobić różnicę. Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów.

Kliknij i sprawdź tutaj: sadzimy drzewa

Ciesz się wynikami

Odpręż się i ciesz się razem z innymi markami efektami, jakie przynosi nasza reklama outdoorowa i internetowa.

Skontaktuj się z nami:

* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Możemy postawić nośniki w każdym mieście w Polsce.
  • Produkujemy i montujemy sieci nośników reklamowych.
  • Załatwiamy pozwolenia i sprawy formalne.