Black Friday wkrótce! Zaplanuj kampanię internetową już TERAZ!

Black Friday wkrótce! Zaplanuj kampanię internetową już TERAZ!

Black Friday – amerykańskie szaleństwo zakupowe z impetem wkradło się także do Polski. I jak okazuje się – polscy konsumenci są tym zachwyceni! Oczekiwanie na ten specjalny okres – a raczej zniżki i rabaty, które się za nim kryją stały się standardem w sektorze e-commerce w naszym kraju! Jako, że właśnie ta branża przeżywa swój największy rozkwit – co za tym idzie konkurencyjność jest na niezwykle wysokim poziomie. Jak więc skutecznie dotrzeć do swoich potencjalnych Klientów, zanim zrobi to Twoja konkurencja? Zaplanuj swoją kampanię już dziś – i nie przegap najbardziej gorącego okresu zakupowego!

Black Friday – także w Twoim sklepie?

Według raportu OVHCloud, 87% ankietowanych planowało zrobić zakupy online w czasie Black Friday! Co to oznacza? Że Polacy chcą brać udział w tej rabatowej zabawie – i oczekują tego samego od e-sklepów! Dostosowanie się do potrzeb swoich Klientów jest niezwykle ważne w obecnym czasie – gdyż to właśnie Black Friday staje się czasem świątecznych zakupów. Konsumenci często odkładają je dokładnie na ten dzień tak, aby skorzystać z jak najlepszych okazji! Black Friday i e-commerce? Połączenie idealne!

Black Friday – kiedy zacząć działać?

Najlepiej już TERAZ! Black Friday wypada w tym roku 25 listopada, zatem Black Week będzie trwał już od 21 listopada! Zatem mamy jeszcze trochę czasu do wielkiego bum zakupowego, jednak działania marketingowe należy zacząć już dziś! Zaplanowanie wszystkich działań, zbudowanie strategii, wdrożenie jej w rzeczywistości zajmuje zawsze trochę czasu! Nie pozwól, żeby zabrakło obecności Twojej firmy w najlepszym sezonie dla e-commerce!

Zostaw to specjalistom – w ZnajdźReklamę.pl stworzymy Twoją skuteczną kampanię internetową! 

Chcesz zdążyć dotrzeć ze swoją ofertą do Twoich Klientów na Black Week? Chcesz pokazać się ze swoją reklamą na największych portalach społecznościowych – Facebooku, LinkedInie, czy Instagramie, a może chcesz znajdować się w wynikach wyszukiwania Twoich Klientów na Google lub Bingu? Nie ma sprawy! W ZnajdźReklamę.pl kompleksowo zajmiemy się Twoją kampanią w digitalu! Reklamuj się dokładnie tam, gdzie znajdują się Twoi nowi klienci! Optymalizowanie lokalizacji pozwala precyzyjnie docierać do osób o profilu zgodnym z Twoją grupą docelową. Ponadto, dzięki reklamie w Internecie dostarczymy Ci dokładne dane na temat Twoich potencjalnych klientów. W każdym, otrzymanym od nas raporcie, zobaczysz liczbę osób przekierowanych na Twoją stronę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Napisz maila na adres: agata.borek@znajdzreklame.pl. Agata przygotuje Ci ofertę szytą na miarę, a nasi specjaliści poprowadzą efektywną kampanię reklamową.

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.