Znajdź reklamę
Reklama zewnętrzna (outdoorowa)

Kampanie SMS / MMS

Przygotowujemy kampanie, które dotrą na telefony Twoich klientów.
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Dlaczego kampanie SMS / MMS są dla Ciebie?

Kampanie SMS to jedna z najbardziej osobistych możliwości komunikacji z Klientem. Dzięki szczegółowym analizom programów do wysyłki, możemy precyzyjnie dostosować przekaz do grupy odbiorców. Średnio, aż 95% wysyłanych wiadomości zostaje odczytanych, co daje ogromne możliwości sprzedażowe.

SMS marketing to idealne rozwiązanie dla takich branż jak: e-commerce, bankowość, transport, czy nieruchomości. Ta forma komunikacji z klientem jest ceniona przede wszystkim za szybkość i zwięzłość przekazu, a dla firm oznacza sporą oszczędność. Wiadomości tekstowe pomogą zarówno w zdobyciu nowych leadów, jak i w zaktywizowaniu obecnych.

Zalety kampani SMS/MMS:

1

Skuteczność działania - bardzo wysoka otwieralność wiadomości

2

Dokładne targetowanie grupy docelowej oraz czasu wysyłki.

3

Sprawdzony sposób na osobistą komunikację z klientem.

4

Pełna mierzalność efektów Twojej kampanii.

5

Szybkość i zwięzłość przekazu oraz bardzo szeroka możliwość personalizacji.

Reklama SMS/MMS

Możliwe rodzaje kampanii:

SMS/MMS Push

SMS/MMS Push

Wiadomości tekstowe lub graficzne wysyłane do zdefiniowanej wcześniej grupy odbiorców. Głównym celem kampanii SMS/MMS Push jest zwiększenie zaangażowania użytkowników oraz informowanie o nowościach, promocjach lub zmianach w funkcjonowaniu serwisów. Taka forma kampanii charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością działania (otwieralność na poziomie 99%).

SMS/MMS Geolokalizacja

SMS/MMS Geolokalizacja

Kampania przeznaczona dla użytkowników będących dosłownie na moment przed podjęciem decyzji zakupowej. Geolokalizacja pomaga targetować odbiorców pod kątem przebywania w wybranej lokalizacji w czasie rzeczywistym.

Ten rodzaj kampanii dedykowany jest głównie dużym sieciom handlowym, supermarketom oraz branży fashion.

SMS/MMS Geotrapping

SMS/MMS Geotrapping

Geotrapping to pozyskiwanie informacji o użytkownikach z historycznych danych. Ta forma nie potrzebuje dodatkowo włączonych usług lokalizacyjnych, takich jak wi-fi czy Bluetooth, ani nawet dedykowanej aplikacji. Doskonałą formą wykorzystania Geotrappingu jest tworzenie bazy odbiorców przebywających w jednym miejscu, na przykład z okazji jakiegoś wydarzenia i późniejsza wysyłka kampanii SMS kierowana na konkretny produkt lub usługę z tym związaną.

Przykład schematu kampanii:

1. Prowadzisz restaurację?

Natychmiastowy wzrost potencjalnych klientów.

Spraw, by Twoi klienci wiedzieli, że są dla Ciebie ważni! Wyślij im kampanię SMS z informacją o specjalnej zniżce przy zamówieniach online. Nawiązuj do aktualnych wydarzeń i stwórz relacje z Klientami. Przyznaj, czy taki sms, nie zachęciłby Cię do złożenia zamówienia? :) "Oglądasz skoki narciarskie i nie masz kiedy zrobić obiadu? Zadbamy o to! Na hasło SKOKI20 podskoczymy do Ciebie z gotowym obiadem z 20% zniżką!"

2. Jesteś właścicielem salonu fryzjerskiego?

Wzrost konwersji.

Przypomnij swoim Klientom o zaplanowanej wizycie, zadbaj o ich powracalność zachęcając do ponownych odwiedzin salonu, czy też wzbudź lojalność prezentując kod zniżkowy na kolejną usługę! A to wszystko za pomocą sprawnej kampanii SMS, którą z wielką radością dla Ciebie zaplanujemy!

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Kliknij i sprawdź tutaj: sadzimy drzewa

Skontaktuj się: +48 22 101 58 50

Otrzymaj swoją bezpłatną wycenę - kampanie sms/mms

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
  • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
  • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
  • Wynajęliśmy już ponad 15 000 nośników reklamowych w całym kraju.
  • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!