ZnajdźReklamę.pl

Zobacz, jak działamyw reklamie online

1

Skontaktuj się z nami, gdziekolwiek jesteś

Wyślij zapytanie dotyczące Twojej reklamy, wybierając dogodną dla Ciebie formę kontaktu:

2

Dokładnie badamy Twoje potrzeby

Aby stworzyć skuteczną reklamę online, musimy dobrze poznać Twoje oczekiwania i potrzeby. Rodzaj reklamy, zasięg, grupa docelowa, branża, cele czy budżet, to tylko niektóre z czynników, które wpływają na kształt Twojej kampanii.

Nasi doradcy:

  • skontaktują się z Tobą telefonicznie w celu doprecyzowania Twoich potrzeb lub:
  • prześlą plik z pytaniami dotyczącymi reklamy oraz jej celu z prośbą o jego wypełnienie.

Wspólnie ustalimy wszystkie potrzebne informacje dotyczące Twojej firmy, strony internetowej, produktu lub usługi, działań konkurencji oraz grupy docelowej, aby stworzyć dla Ciebie jak najlepszą ofertę.

3

Analizujemy

Teraz chwila przerwy dla Ciebie – my w tym czasie przeanalizujemy i dobierzemy odpowiednie rozwiązanie dla Twojego biznesu oraz założonego celu kampanii.

4

Przedstawiamy darmową ofertę

Gotowe! Nasz specjalista skontaktuje się telefonicznie (lub jeśli sobie życzysz – mailowo) i przedstawi Ci naszą ofertę. Całość otrzymasz również mailowo, by w każdej chwili móc wrócić do naszej propozycji i zapoznać się z jej szczegółami w dogodnej chwili.

5

Rozpoczynamy pracę

Po zaakceptowaniu przez Ciebie naszej oferty podpisujemy umowę i od razu przechodzimy do działania. Dzięki wyczerpującym informacjom oraz dokładnej analizie możemy szybko rozpocząć działania reklamowe. Już po kilku dniach zauważysz znaczny wzrost ruchu na Twojej stronie oraz liczby kontaktów od potencjalnych klientów.

6

Stale optymalizujemy wyniki Twojej kampanii

Internet cechuje ciągła zmiana, dlatego też nie istnieje idealna jednorazowo skonfigurowana kampania online. Podczas prowadzenia Twojej reklamy będziemy obserwowali zachowania użytkowników na stronach, skuteczność zawartości i tekstów. Na podstawie efektów oraz danych reklamy, do których masz pełen wgląd, będziemy na bieżąco zmieniać parametry kampanii tak, aby zapewniały coraz więcej konwersji przy malejących kosztach.

7

Raportujemy

W każdy momencie kampanii wiesz dokładnie co dzieje się z Twoimi pieniędzmi. Wysyłamy szczegółowe informacje dotyczące zagospodarowania powierzonych nam środków.

Na podstawie raportów proponujemy dalsze dopasowanie budżetu:

  • zwiększenie budżetu – jeśli mamy pewność, że jesteśmy w sposób optymalny wykorzystać dodatkowe środki
  • zmniejszenie budżetu – jeśli widzimy, że w Twojej branży czy lokalizacji nie ma sposobu na optymalne wykorzystanie całości kwoty.

Dzięki temu zawsze masz pewność, że Twoje środki na kampanie pracują w odpowiedni sposób.

Chcesz stworzyć skuteczną kampanię reklamową?
Skontaktuj się z nami!
Zapytaj o nośniki