Znajdź reklamę
Skuteczna reklama w Internecie

Skuteczna reklama w Internecie

Zdobądź nowych klientów i wykorzystaj swój budżet reklamowy w efektywny sposób.
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Dlaczego warto postawić na reklamę w Internecie?

Internet już od dawna zajmuje miejsce najpotężniejszego medium wymiany informacji na świecie. Nie należy więc zignorować go jako świetnej formy reklamy. Codziennie z sieci korzystają miliardy ludzi na świecie i dziesiątki milionów Polsce. Dzięki nieograniczonym możliwościom i różnorodności form, ten kanał staje się jednym z najważniejszych sposobów promowania biznesu. Dzięki magii Internetu nie ma znaczenia, czy prowadzisz małe lokalne przedsiębiorstwo, czy wielką korporację: razem znajdziemy rozwiązanie, które pomoże rozwinąć Twoją firmę.

Z kim pracujemy?

Małe firmy lokalne

małe firmy
lokalne

ogólnopolskie przedsiębiorstwa

ogólnopolskie
przedsiębiorstwa

sklepy internetowe

sklepy
internetowe

Jaki typ serwisu internetowego prowadzisz?

Krok 1/3

Na czym Tobie najbardziej zależy?

Powrót Krok 2/4

Podaj adres www swojej obecnej strony internetowej:

Powrót Krok 2/3

Twoje dane kontaktowe pozwolą się nam z Tobą skontaktować

* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Powrót Krok 3/3

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google
Skontaktuj się: +48 574 588 727

Rodzaje reklam w internecie

Facebook

Reklama Facebook Ads

Reklama na największym, najbardziej popularnym i rozpoznawalnym portalu społecznościowym, jakim jest Facebook. Oferuje ona ogromne możliwości dopasowania kampanii do Twoich potrzeb poprzez użycie złożonych form reklamowych. Facebook Ads to łatwy i tani sposób na pozyskanie nowych klientów.

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
Google

Reklama Google Ads

Są to reklamy w największym i najpopularniejszym serwisie społecznościowym zarówno w Polsce jak i na całym Świecie. Niemal połowa wszystkich mieszkańców Polski jest tam obecna i często aktywna. Niesamowite możliwości dopasowania reklam oraz ich rozmaite, złożone formy sprawiają, że w bardzo łatwy i stosunkowo tani sposób zainteresujesz swoją usługą lub produktem tysiące, a nawet setki tysięcy osób. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
Instagram

Reklama Instagram Ads

Nie ma Cię na Instagramie - nie istniejesz! Instagram, to świetne miejsce do promocji swoich usług i produktów. Z roku na rok powiększa rzeszę użytkowników, dzięki czemu możesz precyzyjnie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Atrakcyjna kreacja przyciągnie wzrok i pozwoli zaprzyjaźnić się z Twoim produktem. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
YouTube

Reklama YouTube Ads

Youtube to miejsce, w którym setki tysięcy użytkowników spędzają swój wolny czas, rozwijają swoje kompetencje, czy uczą się nowych rzeczy. To niesamowity fragment internetu, który pozwala bardzo precyzyjnie dotrzeć do osób należących do Twoj grupy odbiorców. Warto wykorzystać potencjał tego miejsca i sprawić, by to Twoja kreatywna kampania wyświetliła się potencjalnym klientom, zostawiając konkurencję w tyle!

Dowiedz się więcej

Nasze ostatnie wyniki:

31 mln wyświetleń reklam
500.000 potencjalnych klientów przekierowanych na strony
15.000 konwersji

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Kliknij i sprawdź tutaj: sadzimy drzewa

Zalety reklamy w Internecie:

1

Pełna mierzalność efektów - dokładnie wiesz, na co wydajesz pieniądze.

2

Dokładne określenie grupy docelowej oraz lokalizacji reklamy.

3

Natychmiastowe działanie - nie czekaj na efekty swojej reklamy!

4

Remarketing - skieruj swoją reklamę do osób, które już odwiedziły Twoją stronę.

84,2% polskich gospodarstw domowych ma dostęp do Internetu
28.5 mln liczba użytkowników Internetu w Polsce
6h 2min średni dzienny czas spędzany w Internecie

Sprawdź, co odróżnia reklamę w Internecie od kampanii outdoorowych.

Natychmiastowe działanie

Natychmiastowe działanie

Reklama w Internecie pojawia się już pierwszego dnia od rozpoczęcia działań, a potencjalni klienci zaczynają odwiedzać Twoją stronę już w kilka minut po jej uruchomieniu!

Pełna kontrola skuteczności

Pełna kontrola skuteczności

Dzięki reklamie w Internecie dostarczymy Ci dokładne dane na temat Twoich potencjalnych klientów. W każdym, otrzymanym od nas raporcie, zobaczysz liczbę osób przekierowanych na Twoją stronę. Co więcej - dowiesz się też jaka liczba odbiorców wykonała konkretne działanie w Twojej witrynie.

Dzięki szczegółowej analizie wyników reklamy, wiesz na co przeznaczasz swoje środki.

Ciągła optymalizacja

Stała optymalizacja

Wybierając reklamę online, stawiasz na ciągły rozwój. Na bieżąco testujemy wiele zmiennych, takich jak: nowe teksty, nagłówki, opisy, stawki czy miejsca wyświetlenia reklamy. Dzięki temu, Twoja kampania nie tylko dotrze do jak największej liczby odbiorców, lecz także jej efektywność będzie rosła z każdym miesiącem.

Dokładne lokalizacje

Dokładna lokalizacja reklamy

Reklamuj się dokładnie tam, gdzie znajdują się Twoi nowi klienci! Optymalizowanie lokalizacji pozwola precyzyjnie docierać do osób o profilu zgodnym z Twoją grupą docelową. Możemy kierować Twoje reklamy na wszystkie 16 województw, 380 powiatów, 964 miast oraz 43030 wsi w Polsce!

Jakie wyniki daje reklama w internecie?

Natychmiastowy wzrost potencjalnych klientów.

Natychmiastowy wzrost potencjalnych klientów.

Już w pierwszych dniach od uruchomienia kampanii zauważysz wzrost liczby osób odwiedzających Twoją firmową stronę internetową. Następująca optymalizacja kampanii pozwoli stopniowo, lecz systematycznie zwiększać liczbę Twoich potencjalnych klientów.

Wzrost konwersji.

Wzrost liczby konwersji.

Większa liczba potencjalnych klientów na stronie to większa liczba konwersji, czyli akcji podjętych przez potencjalnych klientów. Konwersją może być rozmowa telefoniczna, e-mail z pytaniem, wypełniony formularz, lub ta najważniejsza – sprzedaż. Naszym zadaniem jest sprowadzenie jak największej liczby nie tylko odwiedzających stronę, lecz przede wszystkim klientów Twoich produktów czy usług.

Tańsze konwersje

Zmniejszenie kosztu konwersji.

Wciąż sprawdzamy, testujemy, zmieniamy - jednym słowem, optymalizujemy wszystkie Twoje kampanie. Dzięki temu wraz z upływem czasu osiągasz tańszą konwersję, czyli każda kolejna sprzedaż jest tańsza w stosunku do wkładu finansowego w kampanię, a w efekcie Twój zarobek rośnie.

Jak to działa?

To bardzo proste! Stawiamy na prostotę i przejrzystość działań, dzięki czemu zawsze wiesz, co dla Ciebie robimy i możesz na bieżąco dopasowywać swoją kampanię do zmieniających się potrzeb. Nasze wyniki szybko przekonają Cię do rozbudowania kampanii, łatwość jej prowadzenia zachęci Cię do dalszej współpracy.

1

Wspólnie tworzymy brief badając Twoje potrzeby.

2

Dobieramy słowa kluczowe właściwe dla Twojej kampanii.

3

Tworzymy unikatowe treści reklamy online.

4

Określamy optymalny harmonogram wyświetlania reklamy.

5

Stale optymalizujemy Twoją kampanię.

6

Regularnie wysyłamy do Ciebie raporty ze skuteczności reklamy.

7

Stale szukamy możliwości zwiększenia zasięgów kampanii.

Skontaktuj się: online@znajdzreklame.pl

Gdzie są nasi klienci?

Obsługujemy klientów z różnych krajów i tworzymy kampanie na rynki z całego świata.

Gdzie są nasi klienci?

Nasze case study

Mała firma z branży usługowej

Aż tyle osób weszło na stronę naszego klienta prosto z naszych reklam pierwszego dnia od uruchomienia strony. Stanowiło to 96% całego ruchu na stronie!

56
nowych użytkowników

Sklep internetowy e-commerce

Powalające 750% wyniósł wskaźnik zwrotu z konkretnej kampanii reklamowej (ROAS) sklepu internetowego klienta. Oznacza to tyle, iż ten konkretny klient zarobił niemal ośmiokrotność budżetu przenzaczonego na reklamę.

750%
ROAS

Branża gastronomiczna

Inwestując jedynie 350zł w reklamę, nasz klient już pierwszego dnia swojej kampanii na Facebooku otrzymał 39 zamówień dla swojego lokalu gastronomicznego.

39
zamówień jednego dnia

Raportowanie efektów kampanii online

Pracujemy dla Ciebie i Twojej firmy, dlatego podczas trwania kampanii online stale raportujemy wyniki z jej skuteczności. Dzięki przejrzystości informacji i szczegółowemu raportowi dokładnie wiesz, jakie efekty uzyskujesz.

Zobacz przykładowy raport efektów kampanii online, by przekonać się, że nasze zadanie traktujemy bardzo poważnie.

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Fakt, że Tomek wcześniej widział już ten billboard sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego surfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Zobacz inne formy reklamy w naszej ofercie:

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się kontakt@znajdzreklame.pl