ZnajdźReklamę.pl
Skuteczna reklama w Internecie

Skuteczna reklama w Internecie

Zdobądź nowych klientów i wykorzystaj swój budżet reklamowy w efektywny sposób.
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Co już zrobiliśmy dla naszych Klientów?

Zwiększyliśmy liczbę transakcji z 36 na ponad 200 miesięcznie!

Zwiększyliśmy przychód z kampanii z 1134 zł na 24 971 zł w 5 miesiącu kampanii!

Zarobiliśmy dla Klienta ponad 75 000 zł z kampanii Bing przy kosztach 2 500 zł!

Zwróciliśmy środki wydane na reklamę niemal 30-krotnie już w trzecim miesiącu kampanii!

Jeśli i Ty chcesz zarabiać więcej, postaw na reklamę online z ZnajdźReklamę.pl!

Dlaczego warto postawić na reklamę w internecie?

Internet już od dawna zajmuje miejsce najpotężniejszego medium wymiany informacji na świecie. Nie należy więc zignorować go jako świetnej formy reklamy. Codziennie z sieci korzystają miliardy ludzi na świecie i dziesiątki milionów Polsce. Dzięki nieograniczonym możliwościom i różnorodności form, ten kanał staje się jednym z najważniejszych sposobów promowania biznesu. Dzięki magii Internetu nie ma znaczenia, czy prowadzisz małe lokalne przedsiębiorstwo, czy wielką korporację: razem znajdziemy rozwiązanie, które pomoże rozwinąć Twoją firmę.

Mocne strony reklamy w Internecie

Mocne strony reklamy w internecie!

Pełna mierzalność efektów

Pełna mierzalność efektów - dokładnie wiesz, na co wydajesz pieniądze.

Precyzyjne określenie grupy docelowej oraz lokalizacji reklamy

Precyzyjne określenie grupy docelowej oraz lokalizacji reklamy - docierasz z reklamą dokładnie tam, gdzie chcesz!

Natychmiastowe działanie

Natychmiastowe działanie - nie musisz czekać miesiącami na efekty swojej kampanii!

Remarketing

Remarketing - możesz skierować swoją reklamę do osób, które już odwiedziły Twoją stronę, dzięki czemu wzmocnisz swój wizerunek i relacje z Klientem!

Zaplanuj kampanię online z ZnajdźReklamę.pl

Reklama w Google, w Bing, w social media - nie wiesz na co się zdecydować? Nie masz pewności w jaką formę reklamy powinna zainwestować Twoja firma? Zastanawiasz się jak reklamuje się Twoja branżowa konkurencja? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści opowiedzą Ci o możliwościach reklam w internecie i stworzą dla Ciebie kampanię doskonałą!

Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaplanuj kampanię online z ZnajdźReklamę.pl

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google
Jesteśmy partnerem Google

Reklama online ma MOC! Nasze Case study.

75 000 zł
Osiągnięcie przychodu z kampanii na poziomie 75 000 zł, przy kosztach 2 500 zł!

W ciągu 5 miesięcy osiągnęliśmy przychody na poziomie 75 000 zł przy kosztach jedynie 2 500 zł. Nasi specjaliści zaproponowali Klientowi reklamę w przeglądarce Microsoft (Bing Ads), sprawne uruchomienie konta reklamowego, ciągła optymalizacja oraz szukanie rozwiązań przyniosło niesamowity efekt. Bo reklama online się opłaca!

Udało się:
 • osiągnąć ROAS na poziomie ponad 3077%
 • Uzyskać przychody na spektakularnym poziomie w krótkim czasie
Przeczytaj case study!
2822%
ROAS na poziomie 2822% w trzy miesiące prowadzenia kampanii Google Ads!

Wzrost ROAS o 1000% już w pierwszym miesiącu kampanii? Dotarcie do niemal 3000% w trzy miesiące? Takie efekty może przynieść dobrze skonfigurowana kampania reklamowa w Google Ads!

Udało się:
 • Zwiekszyć przychód w e-sklepie z reklamy w Google Ads o 118% w pierwszym miesiącu kampanii
 • Osiągnąć ROAS na poziomie 2822% w trzecim miesiącu kampanii.
Przeczytaj case study!
100%
Wzrost przychodu o 115%

Efektem naszych kampanii online już w pierwszym miesiącu było zwiększenie przychodów e-sklepu o 29,94% oraz obniżenie konwersji o 21%.

Udało się:
 • zwiększyć przychody o 115,26%
 • obniżyć koszt konwersji o 53%
Przeczytaj case study!
170%
Wzrost Roas o 170% w 2 miesiące!

Konfiguracja w reklamach Google Ads spowodowała wzrost ROAS aż o 170% w bardzo krótkim czasie! Co ciekawe ze względu na rodzaj produktów i przystępne ceny, średnia wartość koszyka zakupowego jest dosyć niska, co powoduje, że osiągnięcie odpowiedniego ROASu w Google Ads jest być utrudnione - ale nie dla naszych specjalistów! :)

Udało się:
 • osiągnąć ROAS na poziomie ponad 550%
 • zwiększyć przychody w najbardziej konwertujących produktach
Przeczytaj case study!

Z kim pracujemy?

Małe firmy lokalne
Małe lokalne firmy
ogólnopolskie przedsiębiorstwa
Ogólnopolskie przedsiębiorstwa
sklepy internetowe
Sklepy internetowe

Rodzaje reklam w Internecie

Facebook

Reklama Google Ads

Są to reklamy w największym i najpopularniejszym serwisie społecznościowym zarówno w Polsce jak i na całym Świecie. Niemal połowa wszystkich mieszkańców Polski jest tam obecna i często aktywna. Niesamowite możliwości dopasowania reklam oraz ich rozmaite, złożone formy sprawiają, że w bardzo łatwy i stosunkowo tani sposób zainteresujesz swoją usługą lub produktem tysiące, a nawet setki tysięcy osób. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
Reklama Bing Ads

Microsoft Advertising - Bing Ads

Microsoft Advertising, wcześniej znany jako Bing Ads jest to system reklamowy, który należy do giganta technologicznego – Microsoftu. W Polsce system jest nowością – Microsoft Advertising pojawił się w naszym kraju na początku 2022 r. Działania reklamowe w ramach tego systemu obejmują wyszukiwarkę Bing, która jest domyślna w komputerach z systemem Windows. System reklamowy działa na podobnych zasadach jak w Google, natomiast ze względu na (jeszcze) małą konkurencję, koszt dotarcia do Klienta jest znacznie niższy niż w przypadku konkurencji. To świetny moment, by wykorzystać potencjał tego środka reklamowego i wyprzedzić konkurencję!

Dowiedz się więcej
Facebook

Reklama Facebook Ads

Reklama na największym, najbardziej popularnym i rozpoznawalnym portalu społecznościowym, jakim jest Facebook. Oferuje ona ogromne możliwości dopasowania kampanii do Twoich potrzeb poprzez użycie złożonych form reklamowych. Facebook Ads to łatwy i tani sposób na pozyskanie nowych klientów.

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
YouTube

Reklama YouTube Ads

Youtube to miejsce, w którym setki tysięcy użytkowników spędzają swój wolny czas, rozwijają swoje kompetencje, czy uczą się nowych rzeczy. To niesamowity fragment internetu, który pozwala bardzo precyzyjnie dotrzeć do osób należących do Twoj grupy odbiorców. Warto wykorzystać potencjał tego miejsca i sprawić, by to Twoja kreatywna kampania wyświetliła się potencjalnym klientom, zostawiając konkurencję w tyle!

Dowiedz się więcej
Instagram

Reklama Instagram Ads

Nie ma Cię na Instagramie - nie istniejesz! Instagram, to świetne miejsce do promocji swoich usług i produktów. Z roku na rok powiększa rzeszę użytkowników, dzięki czemu możesz precyzyjnie dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Atrakcyjna kreacja przyciągnie wzrok i pozwoli zaprzyjaźnić się z Twoim produktem. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej
YouTube

Reklama LinkedIn Ads

Według raportu firmy Hootsuite „Digital 2022” liczba użytkowników LinkedIna w Polsce wynosi niemal 5 milionów. Serwis bardzo wyróżnia się wśród innych popularnych platform społecznościowych ze względu na swój profesjonalny i biznesowy charakter. Jest to więc doskonałe miejsce na reklamę, która dotrze prosto do określonych firm, pracowników, prezesów, czy managerów - nie ma drugiego, tak skutecznego, miejsca, w którym dotrzesz ze swoją reklamą do precyzyjnie dobranego, biznesowego grona odbiorców.

Dowiedz się więcej
Skontaktuj się:
Zadzwoń
+48 574 588 727

Zobacz co mówią o nas klienci:

Firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność, sprawna organizacja, przyjemna atmosfera podczas przygotowań, dbałość i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Firma oferuje urozmaicone i atrakcyjne warianty kampanii reklamowych. Polecam firmę ZnajdźReklamę.pl oraz liczę na dalszą owocną współpracę.
Poczta Polska
Beata Płoszaj
Kierownik Dział Rekrutacji Ocen i Rozwoju Region Pionu Kapitału Ludzkiego w Warszawie
Hi Agata,

I want to thank you for the good work, we can now see Visaverde coming up everywhere and we are also getting some enquiries. Thanxxx
Visaverde
Connie M. Slootjes
dyrektor zarządzający (Hiszpania)
Firma została mi polecona przez znajomego, a całość oferty i uruchomienie kampanii poszło bardzo sprawnie - przede wszystkim otrzymaliśmy ofertę dokładnie dla naszych potrzeb :) Od początku współpracy otrzymywaliśmy różne pomysły na nowe formy promocji, a dzięki temu sprzedaż stale rośnie. Sprawny i bezproblemowy kontakt z Opiekunem :)
Qbanamama.pl
Katarzyna Kuban
właścicielka sklepu
Dziękujemy Znajdźreklamę.pl za wsparcie w prowadzeniu komunikacji w Internecie. Wspólne działania odbiły się głośnym echem w mediach.
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.
Małgorzata Kowal
Specjalista ds. edukacji ekologicznej

Co nas wyróżnia?

 • Koordynacja kampanii - od A do Z
 • 70 tysięcy nośników w całej Polsce
 • Małe i duże miejscowości
 • 1 umowa, 1 faktura
 • Profesjonalny system
 • Liczenie widowni nośników
 • Gwarancja naprawienia reklam
 • Drzewa za kampanię
 • Koordynacja kampanii - od A do Z

  Nasi specjaliści sprawnie zaplanują Twoją kampanię outdoorową. Biorąc pod uwagę. Twoje potrzeby i oczekiwania, umieścimy Twój przekaz tak, aby precyzyjnie trafił prosto do Twojej grupy docelowej. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie realizacji kampanii - od wydruku przez montaż aż po wynajem nośników.

 • 70 tysięcy nośników w całej Polsce

  W ZnajdźReklamę.pl dysponujemy największą bazą nośników w Polsce, które znajdują się zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miejscowościach. Wybierz spośród 70 tysięcy nośników różnych formatów w ponad 900 miejscowościach.

 • Małe i duże miejscowości

  Jesteśmy zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miastach oraz miejscowościach. Rynek reklamy outdoorowej to nie tylko Warszawa, Kraków, czy Wrocław. Wykorzystaj potencjał dotarcia do 70% Polaków, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach. Zobacz, jakie korzyści czekają na Ciebie w tych miejscach!

 • 1 umowa, 1 faktura

  Całą kampanię przeprowadzimy z 1 umową i 1 fakturą - niezależnie od liczby, formatów nośników i lokalizacji! Nie musisz koordynować wielu dostawców - zostaw to nam!

 • Profesjonalny system

  W systemie ZnajdźReklamę.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Pokażemy Ci naszą pełną ofertę, sprawdzisz każdą dostępną lokalizację nośników, zobaczysz przewidywany zasięg Twojej kampanii i raporty zdjęciowe.

 • Liczenie widowni nośników

  Wybierzemy dla Ciebie najskuteczniejsze nośniki outdoorowe - a ty poznasz ich zasięg jeszcze przed startem kampanii. Ze ZnajdźReklamę.pl nie musisz się domyślać, zastanawiać i dociekać, ile osób tak naprawdę zobaczyło Twoją reklamę. Poznasz faktyczną liczbę odbiorców Twojego przekazu tuż po zakończeniu kampanii w przesłanym przez nas raporcie.
  Dowiedz się więcej

 • Gwarancja naprawienia reklam

  Decydując się na kampanię ze ZnajdźReklamę.pl masz po prostu święty spokój! W przypadku zniszczenia lub odklejenia się plakatu zmienimy ekspozycję bez żadnych dodatkowych kosztów w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia.

 • Drzewa za kampanię

  Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie! Za każdą zrealizowaną kampanie sadzimy drzewo - posadziliśmy już ponad 4600 drzew dla naszych Klientów.

1 / 8
Zaufali nam
Zaufali nam

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Sprawdź, co odróżnia reklamę w Internecie od kampanii outdoorowych

OTRZYMAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ
Sprawdź, co odróżnia reklamę w Internecie od kampanii outdoorowych
Natychmiastowe działanie Natychmiastowe działanie

Nie musisz czekać miesiącami na efekty swoich kampanii! Reklama w Internecie pojawia się już pierwszego dnia od rozpoczęcia działań, a potencjalni Klienci zaczynają odwiedzać Twoją stronę już w kilka minut po jej uruchomieniu!

Pełna kontrola skuteczności Pełna kontrola skuteczności

Dzięki reklamie w Internecie dostarczymy Ci dokładne dane na temat Twoich potencjalnych klientów. W każdym otrzymanym od nas raporcie zobaczysz liczbę osób, które reklamy przekierowały na Twoją stronę. Dodatkowo przekażemy Ci informacje o tym, jaka liczba potencjalnych Klientów wykonała konkretne działanie w Twojej witrynie. Będziesz dokładnie wiedzieć na co przekładają się Twoje środki.

Ciągła optymalizacja Ciągła optymalizacja

W reklamie internetowej najważniejsza jest ciągła optymalizacja i trzymanie ręki na pulsie. W ZnajdźReklamę.pl na bieżąco testujemy nowe formy, teksty, nagłówki, opisy, stawki, miejsca wyświetlenia. Dzięki temu twoja kampania nie tylko dotrze do jak największej liczby odbiorców, ale również będzie efektywniejsza z każdym miesiącem.

Ciągła optymalizacja Dokładne lokalizacje

Reklama w Internecie pozwala na reklamowanie się wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Optymalizowanie lokalizacji pozwoli docierać dokładnie do osób, do których chcesz. Możemy kierować Twoje reklamy na wszystkie 16 województw lub bardzo lokalnie. Dostosujemy Twoją kampanię reklamową do założeń i celów Twojej firmy!

Jakie wyniki daje reklama w Internecie?

Natychmiastowy wzrost potencjalnych Klientów

Już w pierwszych dniach od uruchomienia kampanii zauważysz wzrost liczby osób odwiedzających Twoją firmową stronę internetową. Późniejsza optymalizacja kampanii pozwoli stopniowo i systematycznie zwiększać liczbę potencjalnych Klientów.

Natychmiastowy wzrost potencjalnych Klientów
Wzrost konwersji

Większa liczba potencjalnych Klientów na Twojej stronie to większa liczba konwersji. Konwersją może być rozmowa telefoniczna, email z zapytaniem, wypełniony formularz lub ta najważniejsza – sprzedaż. Naszym głównym zadaniem jest sprowadzenie jak największej liczby Klientów zainteresowanych Twoimi produktami i usługami.

Wzrost konwersji
Tańsze konwersje

Wciąż zmieniamy, testujemy, sprawdzamy - jednym słowem optymalizujemy wszystkie Twoje kampanie. Dzięki temu wraz z upływem czasu każda sprzedaż Twojego produktu lub usługi jest tańsza, a zarobek większy.

Tańsze konwersje
Jak działa reklama w Internecie?

Jak to działa?

To bardzo proste. Opowiesz nam o swojej firmie i celach - wspólnie zaplanujemy doskonałą kampanię reklamową. Każdą współpracę przeprowadzamy tak, abyś zawsze wiedział(a) co się aktualnie dzieje, a wyniki Twojej kampanii były jak najlepsze. Wiemy, że możliwości reklamy online potrafią przytłoczyć, dlatego nasi doświadczeni specjaliści dobiorą dla Ciebie najlepsze formy reklamowe!

 • 1. Wypełniamy wspólnie brief badając Twoje potrzeby.
 • 2. Dobieramy właściwy format, umiejscowienie reklamy oraz słowa kluczowe właściwe dla Twojej kampanii.
 • 3. Tworzymy unikatowe treści reklam.
 • 4. Określamy optymalny harmonogram ich wyświetlania.
 • 5. Stale optymalizujemy kampanie.
 • 6. Wysyłamy do Ciebie raporty ze skuteczności.
 • 7. Szukamy możliwości zwiększenia zasięgów.
Chcę zwiększyć przychody firmy!
Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację!

Gdzie są nasi klienci?

Obsługujemy klientów z różnych krajów i tworzymy kampanie na rynki z całego świata.

Gdzie są nasi klienci?

Raportowanie efektów kampanii online

Pracujemy dla Ciebie i Twojej firmy, dlatego podczas trwania kampanii online stale raportujemy wyniki z jej skuteczności. Dzięki przejrzystości informacji i szczegółowemu raportowi dokładnie wiesz, jakie efekty uzyskujesz.

Zobacz przykładowy raport efektów kampanii online, by przekonać się, że nasze zadanie traktujemy bardzo poważnie.

Zobacz inne formy reklamy w naszej ofercie:

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
reklama DOOH

Digital OOH - DOOH

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej