Kim jesteśmy ?

Zanim dowiecie się o naszym pomyśle, napiszemy kilka słów o nas. Wszystko zaczęło się kilka lat temu gdy zaczęliśmy nasze studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Szybko odkryliśmy, że mamy podobne zainteresowania oraz doświadczenia zawodowe w agencjach reklamowych. Dlatego, gdy na jednych zajęciach naszym zadaniem było stworzenie e-businessu sprawy potoczyły się same.Przez kolejne dwa lata pomysł ewoluował w naszych głowach, jednak z braku funduszy nie byliśmy w stanie rozwinąć go tak, jak byśmy chcieli.

Gdy dowiedzieliśmy się o akcji jakiej podejmuje się nk.pl tworząc iNKubator, zauważyliśmy w nim naszą szansę. Po kilku mailach i spotkaniu pomyślnie przeszliśmy rekrutację i od połowy lipca zaczęliśmy rozmowy z mentorami i ludźmi z branży internetowej. Doświadczenie jakim się z nami podzielili, pozwoliło na dopracowywanie naszego pomysłu. Zaś kapitał jaki mamy nadzieję uzyskać, pozwoli mu ujrzeć światło dzienne.

Podczas preinkubacji nie tylko dopracowujemy pomysł od strony teoretycznej, ale także przeprowadzamy badania i wywiady wśród firm i osób zajmujących się outdoorem w Polsce. Dlatego wszystkie wasze komentarze, opinie i rady będą dla nas niezwykłe ważne. Zachęcamy do komentowania oraz zostawiania swojego maila, abyśmy mogli informować o postępach w projekcie.

Udanej lektury!