5 najciekawszych przykładów reklamy na muralach

5 najciekawszych przykładów reklamy na muralach

fot. jcdecaux.com

Reklamy na muralach przykuwają wzrok i uwagę, tworzą autentyczną ciekawość w świadomości ich odbiorców i do tego po prostu pięknie wyglądają! Umiejętność przyciągnięcia uwagi odbiorcy to mocna strona murali reklamowych, która może także przełożyć się na wzrost zainteresowania marką. Jest to nietypowa forma reklamy, która może również obrać charakter lokalny urozmaicając przestrzeń miejską! Jak? Przez stworzenie niesamowitych malunków o tematyce regionalnej na gmachach budynków, czy pustostanach! W krajobrazie miejskim odpowiednio zaprojektowany mural reklamowy może zaspokajać potrzebę obcowania z pięknem, zakrywając puste mury budynków i tym samym przyciągając uwagę swoją estetyką! Zobacz, jak reklamy upiększają miasto! Sprawdź najciekawsze przykłady reklamy na budynkach poniżej!

Calvin Klein w pikselach

fot. www.globalstreetart.agency

Pikselowa sztuka na muralu? Oczywiście! Calvin Klein w ten kreatywny sposób przedstawił światu swoją kolaboracje z artystą Heronem Prestonem. Uwagę przyciąga nie tylko pikselowa postać, ale także logo firmy Calvin Klein „zaklejona” czerwoną taśmą!

fot. www.globalstreetart.agency

YENI RAKI – w dzień i w nocy!

fot. www.globalstreetart.agency

Murale to niezwykle spektakularna forma reklamy! Co więcej, ręcznie malowana kreacja może także świecić w ciemności! Mural z użyciem farby UV przyciąga wzrok każdego także w nocy!

fot. www.globalstreetart.agency

„Chopin – Forever Young”

fot. Good Looking Studio

Współczesny Chopin na muralu? Naturalnie! Ten mural wykonany przez Good Looking Studio idealnie pokazuje, że kreacje na budynkach mogą być prawdziwym dziełem sztuki!

fot. Good Looking Studio

Apple i prywatność

40-metrowe murale firmy Apple mają na celu wypromowanie iPhone’a jako urządzenia, w którym Twoje dane są bezpieczne! Ogromne murale zwracają na siebie uwagę i robią furorę w przestrzeni miejskiej!

FIFA robi wrażenie 24/7!

reklamy na muralach

fot. www.globalstreetart.agency

Mural namalowany dla EA Sports to jeden z najciekawszych przykładów reklamy outdoorowej! Za dnia przyciąga uwagę swoimi kolorami, w nocy zaskakuje świetną projekcją, która zapada w pamięć!

Twoja reklama na muralu? Oczywiście!

A jeśli i Ty, i Twoja firma macie w planach zrobienie reklamowej kampanii outdoorowej, pamiętaj, że chętnie Ci w tym pomożemy – murale reklamowe mają specjalne miejsce w naszych sercach i chętnie wykonamy go dla Ciebie, gdziekolwiek chcesz – działamy w całej Polsce! Skontaktuj się z nami i poznaj więcej korzyści reklamy w outdoorze!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.