Duże miasta czy małe miejscowości – gdzie umieścić reklamę outdoorową?

Duże miasta czy małe miejscowości – gdzie umieścić reklamę outdoorową?

Przed rozpoczęciem swojej kampanii outdoorowej musisz wziąć pod uwagę wiele istotnych aspektów, które będą wpływać na wynik Twojej promocji. Outdoor jako jedne z najbardziej zróżnicowanych mediów reklamowych posiada rozległą i szeroką ofertę zarówno określonych formatów reklamowych, jak również lokalizacji. Dla przykładu: baza ZnajdźReklamę.pl liczy kilkanaście formatów nośników reklamowych – w ponad 500 miastach i miejscowościach. Daje to ponad 60 tysięcy nośników zróżnicowanych pod względem formatu i lokalizacji! Można się w tym pogubić – na szczęście specjaliści ZnajdźReklamę.pl trzymają rękę na pulsie i w szybki sposób potrafią odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów – odnajdując idealne miejsce na reklamę!

A ty – zastanawiasz się nad miejscem na swoją reklamę? Sprawdź możliwości, jakie są dostępne zarówno w mniejszych, jak i większych miastach!

Reklama outdoorowa w dużych miastach

Duży natężenie ruchu w jednym miejscu? To ogromna zaleta aglomeracji! Duże miasta mieszczą nawet setki tysięcy ludzi na relatywnie małym obszarze! W miastach znajdują się też punkty o bardzo wysokim natężeniu – np. w pobliżu galerii handlowych lub przy kluczowych węzłach komunikacyjnych, które przekładają się na większy zasięg Twojej reklamy! Większa widoczność i względnie większa liczba odbiorców wpływają jednak znacznie na cenę nośnika, zatem przed przystąpieniem do wyboru swojej lokalizacji – określ swój budżet! Ułatwi to w wyborze odpowiednich miejsc, które będą mieścić się w limicie Twojego budżetu!

Reklama outdoorowa w małych miastach i miejscowościach

Jeśli chodzi o zasięg kampanii – małe miasta i miejscowości spokojnie mogą dorównać dużym aglomeracjom! Bo to właśnie tam mieszka większość Polaków! Prawie 70% Polaków miesza poza dużymi miastami! Jest to informacja, którą zdecydowanie nie można pominąć w trakcie planowania swojej kampanii! Rynek reklamy outdoorowej w Polsce to nie tylko Warszawa, Kraków, Gdańsk, czy Wrocław! Odpowiednio umieszczona reklama w mniejszym mieście może skutecznie osiągnąć Twój cel – przy mniejszych kosztach!

Jak stworzyć efektywną kampanię outdoorową?

Chcesz przeprowadzić swoją własną kampanię reklamową, ale nie wiesz, gdzie zacząć? Pobierz bezpłatnie ebooka 10 kroków do skutecznej reklamy zewnętrznej, czyli jak stworzyć efektywną kampanię outdoorową i dowiedz się, na co możesz zwrócić uwagę planując kampanię, jak dobierane są poszczególne parametry w planowaniu strategii outdoorowej, poznaj różne formaty reklamy zewnętrznej i zobacz, jak działa ZnajdźReklamę.pl! Bo w ZnajdźReklamę.pl przeprowadzimy Twoją kampanię outdoorową! Sprawdź!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.