Kampanie 1,5% na nośnikach zewnętrznych? Naturalnie!

Kampanie 1,5% na nośnikach zewnętrznych? Naturalnie!

Kampanie procentowe to niezwykle potrzebne akcje, które robią wiele dobrego dla naszego społeczeństwa. Kampanie procentowe stały się już standardem w outdoorze w okresie wiosennym. To właśnie teraz – w czasie rozliczeń podatkowych i zbliżającego się terminu złożenia PIT-u – możemy zauważyć najwięcej kampanii procentowych na nośnikach zewnętrznych. Billboardy i inne formaty reklamowe pomagają w podnoszeniu świadomości społeczeństwa i skutecznie zachęcają ludzi do przekazywania datków na szczytny cel. Zobacz, jakie kampanie zrealizowane z pomocą ZnajdźReklamę.pl pojawiły się w outdoorze w 2023 roku!

Kampanie procentowe w outdoorze

Największą zaletą wykorzystania bilboardów lub innych formatów zewnętrznych w kampaniach procentowych jest wysoka widoczność, jaką zapewniają te nośniki. Formaty umieszczane w obszarach o zwiększonym natężeniu ruchu trafiają do dużej i zróżnicowanej grupy odbiorców. Reklama zewnętrzna z jasnym i czytelnym przekazem zachęca do natychmiastowego działania i przypomina odbiorcom o możliwości przekazania części swojego podatku na dobre cele. Często o tym zapominamy, jednak mijanie nośników w drodze do pracy, sklepów lub innych punktów w mieście skutecznie nas przed tym chroni :). Organizacje, ułatwiając ludziom możliwość zaangażowania w cel, mogą od razu umieścić na kreacji numer KRS, dzięki któremu darczyńca szybko odnajdzie daną organizację i bez problemu przekaże jej 1.5% podatku.

Reklama zewnętrzna jest potężnym narzędziem budowania świadomości na temat problemów społecznych i sposobem na zbudowanie zaufania wśród potencjalnych darczyńców. Mniejsze organizacje, które nie mają aż tak dużego przebicia w Internecie, mogą wyjść ze swoim przekazem na ulicę i umieścić go na wiarygodnym formacie reklamowym, jakim jest reklama zewnętrzna.

Zobacz kampanie zrealizowane z pomocą ZnajdźReklamę.pl i zainspiruj się 🙂

Cancer Fighters

Przystań ocalenie

Zustricz

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci

Fundacja Jesteśmy Blisko

Pamiętaj, że tylko do końca kwietnia można przekazać 1,5% swojego podatku na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego (w skrócie OPP). Jest to bardzo prosty proces, dzięki któremu można pomóc najbardziej potrzebującym. To nic nie kosztuje – a robi wiele dobrego!

Kampania ze ZnajdźReklamę.pl!

Szukasz idealnego miejsca na Twoją kampanię? Pozwól, że Ci w tym pomożemy! Zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię, dobierzemy idealne miejsca na Twoją reklamę i prześlemy Ci precyzyjny raport z naszych działań – a to wszystko zrobimy z 1 umową i 1 fakturą! Nie masz jeszcze swojego projektu – nic nie szkodzi! Zaprojektujemy dla Ciebie skuteczny billboard, citylight lub inny format reklamowy, który trafi do Twoich potencjalnych Klientów! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jaką moc ma outdoor!

KONTAKT Z DORADCĄ
Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą, by przygotować dla Ciebie ofertę szytą na miarę.