Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe
Billboardy reklamowe

Wynajmij billboardy w mieście Warszawa

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę nośników reklamowych w Polsce
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku przez wyklejenie aż po wynajem nośników
  • Wynajęliśmy już ponad 5000 billboardów w całym kraju.

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Billboard 12m2

od 600 zł miesięcznie

Wymiar: 5.04 x 2.38m
Powierzchnia: 12 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Podstawowy nośnik reklamy

Wybierz

Billboard 18m2

od 1200 zł miesięcznie

Wymiar: 6x 3m
Powierzchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki w miejscach premium

Wybierz

Citylight

od 600 zł miesięcznie

Wymiar: 1.8x 1.2m
Powierzchnia: 2.16 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki na przystankach

Wybierz

Wielki format

od 600 zł miesięcznie

Wymiar: indywidualnie
Powierzchnia: indywidualnie2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki klasy premium

Wybierz

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę efektywnych kampanii outdoorowych. Posiadamy ponad 15 000 billboardów i innych powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od 6 lat wspieramy naszych klientów w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Wynajmij bilboardy: +48 794 428 537

Warszawa to bez wątpienia kulturalne, biznesowe, edukacyjne i turystyczne centrum Polski. Jest to też największe miasto w naszym kraju. Każdego dnia do Warszawy przyjeżdżają setki tysięcy ludzi – zarówno do pracy, w celach turystycznych i biznesowych. Tak duża liczba ludzi oraz dynamika rozwoju stolicy sprawia, że to świetne miejsce na realizację kampanii reklamowej na billboardach, lub innych formach reklamy zewnętrznej. Billboardy dotrą do szerokich grup odbiorców.

Warszawa to największe centrum akademickie w Polsce. Studenci stanowią sporą część mieszkańców stolicy. Dzięki wykorzystaniu billboardów reklamowych można trafnie dotrzeć z reklamą swoich produktów czy usług, do ludzi młodych, uczących się.

Twoją grupą docelową są ludzie biznesu? Warszawa to świetne miejsce na dotarcie do nich przy wykorzystaniu bilbordów reklamowych. W stolicy znajduje się wiele ośrodków biznesowych, dużych firm i korporacji ogólnoświatowej.

Warszawa to nie tylko biznes i edukacja. Spotkać tu można wielu fanów sportów – miasto może pochwalić się kilkoma stadionami. Odbywają się też tutaj liczne bieg, w których biorą udział tysiące zawodników.

Wynajem billboardów reklamowe w Warszawie to dobra inwestycja w marketing.

Billboardy Reklamowe Warszawa

Ceny już od 600 zł miesięcznie

Szukasz nośników w innych miejscach?

Dzięki doświadczeniu oraz największej bazie nośników reklamowych w Polsce od 6 lat pomagamy firmom osiągać swoje cele wykorzystując potencjał outdooru. Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów dlatego zapewniamy kompleksowe usługi zaczynając od darmowego przygotowania oferty i pomoc w wyborze lokalizacji przez wydruk, montaż, aż do raportu zdjęciowego z kampanii.

Zajmujemy się kampanią od A do Z

Po skontaktowaniu się z nami i określeniem potrzeb, tworzymy dedykowaną ofertę wynajmu. Oferta zawiera adresy nośników, ich zdjęcia oraz zwrot. Można również sprawdzić pozycję billboardu na mapie.

Po wybraniu powierchni reklamowych podpisujemy umowę w formie elektronicznej. Następnie projekt graficzny wysyłany jest do drukarni. Jeśli nie posiadają Państwo projektu, możemy go wykonać.

Po nadejściu czasu ekspozycji, billboardy są wyklejane, a usługa raportowana jest zdjęciowo. Wysyłamy też fakturę drogą elektroniczną. Twoja reklama już wisi i działa!
Ceny billboardów reklamowych są zależne od wielu czynników. Głównymi aspektami wpływającymi na cenę są: rodzaj billboardu, miasto i lokalizacja nośnika, długość kampanii. Najtańsze billboardy w specjalnych ofertach last minute zaczynają się już od 550 zł netto za miesięczną kampanię.
Najczęstszym okresem kampani reklamowej opartej bo billboardy reklamowe jest jeden miesiąc. Minimalny czas najmu to 2 tygodnie. Przy kampaniach dłuższych powyżej 3 miesięcy nasza firma jest w stanie zapewnić atrakcyjne rabaty cenowe, na każdy rodzaj powierzchni reklamowej.
Nasze oferty zawsze są darmowe. Na zapytania odpowiadamy tak szybko jak to możliwe, w godzinach pracy biura średni czas oczekiwania to kilkanaście minut. Robimy wszystko co w naszej mocy aby sprostać wymaganiom klientów dlatego niejednokrotnie jesteśmy w stanie przygotować ofertę bez względu na porę oraz dzień tygodnia.
Tak projekt graficzny jest niezbędny do przeprowadzenia kampanii. Jeśli jednak nie masz kogoś kto jest w stanie zrobić taki projekt - nie ma problemu. Jesteśmy w stanie przygotować go dla Ciebie.
Nasze oferty przedstawione są w specjalnym systemie, który zaprojektowaliśmy tak aby wszystkie informacje były pokazane w przejrzysty sposób. Lokalizacja, zdjęcie, czy cena wszystkich billboardów reklamowych są podane w jednym miejscu. Szybka możliwość wyboru powierzchni reklamowych znacznie ułatwia komunikację i przyspiesza proces przygotowania kampani.
Czytaj więcej Zaplanuj kampanię

Przykładowe billboardy w mieście Warszawa:

Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard

Billboardy reklamowe w innych województwach

Godziny pracy biura

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Kontakt mailowy - 24/7

Zadzwoń lub napisz:

Zapytaj o nośniki
W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.