Wynajmij billboardy w mieście Koszalin

Wypełnij formularz poniżej, lub zadzwoń: +48 794 428 537

Dlaczego powinieneś napisać właśnie do nas?

  • Mamy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce
  • Możesz otrzymać darmową ofertę już kilkanaście minut po wysłaniu zapytania
  • Zajmujemy się kompleksową obsługą od wydruku przez wyklejenie aż po wynajem nośników
  • Wynajęliśmy już ponad 7000 billboardów w całym kraju.

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Billboardy

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Powierzchnia: 12 m2
Powierzchnia: 18 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Podstawowy nośnik reklamy

Dowiedz się więcej

Citylighty

od 600 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: 1.8x 1.2m
Powierzchnia: 2.16 m2
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki na przystankach

Dowiedz się więcej

Wielki format

od 6000 zł miesięcznie
Dowiedz się więcej

Wymiar: indywidualnie
Powierzchnia: indywidualnie
Oświetlenie: opcjonalne
Nośniki klasy premium

Dowiedz się więcej

Reklama w metrze

Dowiedz się więcej

Metroboard na stacjach
Citylight / Cityscroll
Ramki w wagonach
Nośniki w Warszwskim metrze

Dowiedz się więcej

Komunikacja miejska

Dowiedz się więcej

Oklejanie pojazdów
Ramki
Monitory

Dowiedz się więcej

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę efektywnych kampanii outdoorowych. Posiadamy ponad 17 000 billboardów i innych powierzchni reklamowych w całej Polsce. Od 7 lat wspieramy naszych klientów w budowaniu marki oraz sprzedaży produktów i usług.

Nasze doświadczenie

7+
lat doświadczeń
700+
kampanii reklamowych
25 000+
nośników w bazie
Dowiedz się więcej: +48 794 428 537

Przykładowe billboardy w mieście Koszalin:

Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard
Przykładowy billboard

Dlaczego warto reklamować się na billboardach w Koszalinie?

Koszalin z pewnością nie jest aglomeracją, nie jest też miastem położonym na szlaku dróg wielskiego biznesu. Niemniej Koszalin to drugie co do wielkości miasto Pomorza Zachodniego a pierwsze regionu Środkowopomorskiego. Liczy sobie ponad 100 tys mieszkańców, dlatego zawsze będzie pozostawało w kręgu zainteresowań reklamodawców planujących organizacje billboardowych kampanii reklamowych. 

Jak większość miast o takiej populacji Koszalin stanowi wdzięczną lokalizację dla reklamy zewnętrznej. Wpływa na to przede wszystkim zwarta zabudowa miasta z wyraźnymi podziałami przestrzeni o określonych i czytelnych funkcjach. Dzięki temu billboardy i citylight  zlokalizowane w najważniejszych punktach Koszalina trafiają do w miarę dokładnie zweryfikowanego odbiorcy. Tak sprofilowane billboardowe powierzchnie reklamowe nie muszą nawet się multiplikować, ich bezpośrednie oddziaływanie nie pozwala odbiorcy na uniknięcie przekazu reklamowego. 

Nasza firma od lat zajmuje się wynajmem reklamy zewnętrznej na terenie całego kraju, również w Koszalinie. Oferujemy reklamodawcom powierzchnie reklamowe w postaci billboardów. W naszej ofercie znajdują się billboardy EURO 12 oraz billboardy EURO 18

Billboardy rozmieszczone optymalnie w mieście tej wielkości co Koszalin pozwalają na świadome planowanie kampanii dla konkretnej grupy docelowej. Długotrwałe oddziaływanie przekazu z powierzchni reklamowych, billboardy są widoczne przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu obniżają znacząco koszt dotarcia do potencjalnych klientów. Wynajem reklamy zewnętrznej gwarantuje wysoki zwrot inwestycji a odbiorca billboardowej powierzchni reklamowej otrzymuje przekaz również bez ponoszenia kosztów własnych. 

Oferując Państwu nośniki reklamy zewnętrznej gwarantujemy wybór optymalnych lokalizacji w stosunku do wytypowanego odbiorcy. Nasze nośniki, doskonale oświetlone i profesjonalnie przygotowane do ekspozycji przez cały czas trwania umowy są pod naszą opieką. Sprawdzamy i kontrolujemy stan powierzchni reklamowej, uzupełniamy ewentualne braki, a po zakończeniu ekspozycji zleceniodawca otrzymuje specjalnie dla niego przygotowany Raport z ekspozycji reklamy zewnętrznej. 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną  ofertą wynajmu reklamy zewnętrznej, do każdej propozycji dołączony jest cennik. W przypadku dużych kampanii reklamowych o zasięgu ogólnopolskim z przyjemnością porozmawiamy o upustach i rabatach.

Billboardy Reklamowe Koszalin

Ceny już od 600 zł miesięcznie

Szukasz nośników w innych miejscach?

Dzięki doświadczeniu oraz największej bazie nośników reklamowych w Polsce od 7 lat pomagamy firmom osiągać swoje cele wykorzystując potencjał outdooru. Wiemy jak ważny jest czas naszych klientów dlatego zapewniamy kompleksowe usługi zaczynając od darmowego przygotowania oferty i pomoc w wyborze lokalizacji przez wydruk, montaż, aż do raportu zdjęciowego z kampanii.

Billboardy reklamowe w innych województwach

Branże którym pomogliśmy

Markety i sieci handlowe

Duże sieci handlowe bardzo często wykorzystują reklamę zewnętrzną do promocji swoich produktów. Dzięki stałym lokalizacjom nośników klienci w prosty sposób zapoznają się z aktualną ofertą.

Wykorzystują również billboardy reklamowe do reklamy wizerunkowej. Przez ostatnie lata współpracowaliśmy z licznymi sieciami sklepów w całym kraju zapewniając im najlepsze lokalizacje przyciągające dziesiątki klientów.

Rekrutacje / HR

W czasach, w których mamy do czynienia z rynkiem pracownika a nie pracodawcy, znalezienie odpowiedniego kandydata to wielkie wyzwanie. Reklama outdoorowa to bardzo skuteczne narzędzie wspierające rekrutację.

Przez lata przeprowadziliśmy dziesiątki kampanii tego typu dla firm z najróżniejszych branż. Wykorzystując różne typy powierzchni reklamowych. pomagaliśmy rekrutować zarówno pracowników fizycznych, jak również wykwalifikowanych developerów do branży IT.

Deweloperzy

Z każdym miesiącem na rynku pojawiają się setki ofert mieszkań. Reklama outdoorowa w postaci takich powierzchni reklamowych jak billboardów lub siatek wielkoformatowych jest bardzo skuteczną formą promocji inwestycji.

Wielokrotnie wspieraliśmy deweloperów przy docieraniu do potencjalnych klientów i wyróżnianiu się na tle konkurencji.

Małe, lokalne przedsiębiorstwa

Wynajem billboardów reklamowych nie jest tylko dla dużych korporacji. Naszymi klientami od wielu lat są małe i średnie przedsiębiorstwa.

Dzięki odpowiednio dobranym lokalizacjom pozwalamy klientom odnaleźć mechaników samochodowych, zakłady fryzjerskie czy poznać nowo otwarte restauracje.

Sklepy internetowe

Outdoor to świetne uzupełnienie reklamy w internecie, dlatego nawet firmy prowadzące swoją sprzedaż w sieci chętnie wynajmują billboardy reklamowe. Dzięki temu są w stanie dotrzeć do jeszcze szerszej grupy klientów.

Przez ostatnie lata wspieraliśmy w ten sposób sklepy internetowe zarówno z Polski jak i z całej sEuropy. Powierzchnie reklamowe są świetynm uzupełnieniem reklamy w internecie.

Polityka i wybory

Na przestrzeni 6 lat pomagaliśmy wielu partiom w wyborach samorządowych, parlamentarnych, prezydenckich jak również w tych do europarlamentu.

Elastyczność naszych rozwiązań oraz bardzo bogata baza powierzchni reklamowych pozwalała nam z na współpracę z sukcesami z wiodącymi ugrupowaniami oraz politykami w Polsce. Wynajem billboardów reklamowych to bardzo popularny i efektywny sposób kapmanii wyborczych.

Godziny pracy biura

  • Poniedziałek: 8:00-17:00
  • Wtorek: 8:00-17:00
  • Środa: 8:00-17:00
  • Czwartek: 8:00-17:00
  • Piątek: 8:00-17:00
  • Kontakt mailowy - 24/7

Zadzwoń lub napisz:

Oskar Kolmasiak
Starszy Doradca ds. Reklamy Zewnętrznej
oskar.kolmasiak@znajdzreklame.pl +48 794 428 537
Zapytaj o nośniki

Współpracując z nami dbasz o środowisko!

Wiemy, że do ekspozycji większości naszych reklam wykorzystujemy papier. Dlatego za każdy wydrukowany plakat sadzimy jedno drzewo i zwracamy z nawiązką do lasu to co zużywamy.

Więcej informacji na portalu Posadzimy.pl
W celu prawidłowego działania, strona wykorzystuje pliki COOKIES. Jeżeli nie wyrażasz zgody, wyłącz obsługę Cookies w opcjach przeglądarki.
Zapytaj o ofertę