ZnajdźReklamę.pl
Reklama wielkoformatowa

Megaboard & Gigaboard

Twoja reklama outdoorowa w WIELKIM STYLU!
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Czym są megaboardy i gigaboardy?

Megaboardy i gigaboardy to po prostu inne nazwy na… reklamy wielkoformatowe! Są to jedne z najbardziej spektakularnych form reklamy zewnętrznej, a wśród reklamodawców - częstym wyborem w kampaniach reklamowych. Na gigaborady, czy megaboardy decydują się zarówno światowe marki, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, które chcą pokazać swoją obecność w przestrzeni miejskiej w wielkim stylu! I to właśnie rozmiar to największa zaleta tej formy reklamy – im większa reklama, tym bardziej się wyróżnia, a jej czytelność jest lepsza!

Gigaboard / Megaboard - rodzaje powierzchni

Reklama wielkoformatowa na budynkach

Reklama wielkoformatowa na budynkach

Duże powierzchnie reklamowe, zlokalizowane na fasadach budynków. Nieograniczone możliwości doboru formatu i lokalizacji dają pełną swobodę w kreowaniu skutecznej kampanii reklamowej.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

10 900 zł - 200 000 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 35 900 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Wymiar: w zależności od nośnika
Powierzchnia: w zależności od nośnika
Oświetlenie: opcjonalnie
Liczba nośników w bazie: 659

Wielki format przy autostradach

Reklama wielkoformatowa przy autostradach

Reklamy umieszczane na wolnostojących nośnikach, zlokalizowanych przy drogach ekspresowych i autostradach. Świetna ekspozycja, duże natężenie ruchu oraz szeroki przekrój profili potencjalnych klientów maksymalizują szanse na dotarcie do dużej liczby odbiorców.

Ceny wraz z drukiem i montażem:

4 000 zł - 35 000 zł / miesiąc
najczęstsza cena: 9 000 zł / miesiąc
Cena zależy od miasta, lokalizacji, oświetlenia, długości kampanii oraz liczby wynajętych nośników.

Wymiar: w zależności od nośnika
Powierzchnia: w zależności od nośnika
Oświetlenie: opcjonalnie
Liczba nośników w bazie: 117

Rozpoznawalność marki przede wszystkim!

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze! Reklama outdoorowa jest świetnym sposobem na pokazanie marki, wypromowanie jej i przekazanie Klientowi najważniejszych informacji! I to właśnie generowanie rozpoznawalności marki to główna „umiejętność” megaboardów i gigaboardów. Duży format widoczny jest z daleka, trudno jest go pominąć i trafia do szerokiego grona odbiorców – tak, jak nazwa firmy lub jej promowane produkty umieszczone na nośniku! Może być to świetny sposób na pierwszy kontakt z potencjalnym Klientem dla nowych marek, które dopiero wchodzą na rynek, startupów lub starszych firm, które chcą odświeżyć i wzmocnić swój wizerunek!

Dlaczego warto zainwestować w megaboardy/gigaboardy?

Rozmiar czasem ma znaczenie

1

Większy format reklamy to prosty sposób na lepszą czytelność Twojego przekazu reklamowego. Megaboardy i gigaboardy widoczne są z większej odległości niż inne nośniki zewnętrzne!

2

Megaboardy oraz gigaboardy są umieszczone strategicznie w miejscach o dużym natężeniu ruchu! Można je spotkać zarówno w centrum miasta, jak również przy ruchliwych autostradach i drogach ekspresowych!

3

Format wielkoformatowy jest opłacalny! Megaboardy, a także gigaboardy wykorzystywane są zarówno przez duże marki, jak również małe przedsiębiorstwa! Jest to opłacalna inwestycja, która przyciągnie uwagę do Twojej marki!

4

Nie daj się stereotypom - reklama wielkoformatowa nie jest zarezerwowana tylko dla największych marek. Każda marka, niezależnie od wielkości, może wykorzystać niegasnący potencjał takiego nośnika dla swoich celów reklamowych. Doradzimy Ci idealne miejsce na Twoją reklamę wielkoformatową!

Widoczny także w nocy!

Zwraca na siebie uwagę w dzień i zostaje w pamięci po wieczornych spacerach! Cóż to takiego? Oczywiście jedyne w swoim rodzaju podświetlane megaboardy i gigaboardy! Widoczne 24/7 zdecydowanie zwiększają liczbę odbiorców Twojej reklamy! Wyglądają niesamowicie zarówno w dzień, jak i w nocy – trudno przejść obok takiej reklamy obojętnie! Reklama pracuje dla Ciebie nieprzerwanie przez całą dobę!

Opłacalna inwestycja

Wykorzystanie megaboardów i gigaboardów na pierwszy rzut oka może wydawać się dużym wydatkiem dla małej firmy. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że reklamy zapewniają marce opłacalną ekspozycję – inwestycję, która będzie warta poniesionych kosztów! Megaboardy, gigaboardy, wielkoformatowe reklamy zapewniają dotarcie do dużej liczby odbiorców – którzy mogą stać się potencjalnymi Klientami marki! Dlatego właśnie marki, które chcą dotrzeć do konsumentów na dużą skalę, powinny postawić na duży format! Jest to skuteczna droga do sukcesu kampanii reklamowej!

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Każda Twoja kampania reklamowa ze ZnajdźReklamę.pl to nowe drzewo w polskich lasach!

Posadzimy.pl 8040.84m2
Powierzchnia lasu
Posadzimy.pl 21276kg
Pochłanianie
CO2 / rok
Posadzimy.pl 3546
Liczba drzew
Posadzimy.pl 2375.82
Tlen dla osób rocznie
Posadzimy.pl 205668kg
Ilość zwróconego papieru
Posadzimy.pl

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź, jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Fakt, że Tomek wcześniej widział już ten billboard sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego surfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się:
Zadzwoń
+48 22 122 87 85

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 65 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Zajmujemy się kampanią od A do Z

W naszej bazie znajdują się tysiące powierzchni reklamowych w całym kraju. Razem z nami możesz stworzyć swoją kampanię zewnętrzną na nośnikach takich jak billboardy, citylighty czy też reklamy w środkach komunikacji miejskiej, lub też w internecie dzięki zastosowaniu szerokiej palety form reklamy online. Wszystkie zewnętrzne powierzchnie reklamowe oraz sposoby reklamy w internecie sprawdzisz szczegółowo w naszych zakładkach na górze strony. Dla jeszcze lepszych efektów połączymy te dwa media w jedną kampanię tak, aby Twoja marka rozwijała się już od pierwszego dnia naszej współpracy.
Aby sprawdzić jaka forma reklamy jest dla Twojej marki najlepsza, wyślij nam formularz zgłoszeniowy, dostępny tutaj. Po wstępnej analizie nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu kilkunastu minut od wysłania zgłoszenia. Będziemy wtedy mogli porozmawiać o Twojej firmie, jej potrzebach i planach, po to, aby móc przygotować ofertę zoptymalizowaną do indywidualnych oczekiwań. W większości przypadków nasza oferta jest gotowa jeszcze tego samego dnia.
Nie - nasza propozycja kampanii reklamowej, przygotowana pod kątem potrzeb Twojej marki, jest całkowicie bezpłatna i nie zobowiązuje Cię do współpracy. Za jej pomocą chcemy Ci pokazać, co dokładnie możemy zrobić dla rozwoju Twojej firmy, ale to Ty decydujesz, czy chcesz realizować z nami kampanię.
ZnajdźReklamę.pl jest obecne na rynku reklamowym już od dziesięciu lat, w ciągu których udało nam się zrealizować wiele skutecznych kampanii, zarówno zewnętrznych, jak i tych w internecie. Posiadamy duże, praktyczne doświadczenie i ciągle rozwijamy swoje kompetencje, aby tworzyć jak najlepsze, najciekawsze i najefektywniejsze reklamy dla naszych klientów.

Otrzymaj bezpłatną wycenę na reklamę wielkoformatową

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
jesteśmy dostępni - odpowiemy w kilka minut
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
 • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!