ZnajdźReklamę.pl
Tablice reklamowe autostrada A2

Reklama przy autostradzie A2

Reklamy na autostradzie A2. Wynajem powierzchni reklamowej - najlepsze lokalizacje, szeroki wybór billboardów i reklam wielkoformatowych.
Otrzymaj bezpłatną wycenę
Zaufali nam
Zaufali nam

Reklama A2 – wyróżnij się przy jednej z kluczowych tras w Polsce

Autostrada A2 to jedna z najdłuższych i najważniejszych tras w Polsce. Łącznie liczy 650 km i przebiega przez 4 województwa: lubuskie, łódzkie, wielkopolskie i mazowieckie. Dziennie przejeżdżają nią setki tysięcy kierowców, wśród których z pewnością są potencjalni klienci twojej firmy. Z tego powodu zdecydowanie warto zainwestować w billboard przy A2, który będzie widoczny na odcinku dostosowanym do lokalizacji oraz specyfiki prowadzonej przez ciebie działalności.

Przebieg autostrady A2:
granica państwa (Niemcy) - Świecko - Słubice - Nowy Tomyśl - Poznań - Września - Słupca - Konin - Koło - Łódź - Łowicz - Skierniewice - Grodzisk Mazowiecki - Pruszków - Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Siedlce - Biała Podlaska - Kukuryki - granica państwa (Białoruś)

Dlaczego reklama przy autostradach jest tak skuteczna?

Reklamy wielkoformatowe przy autostradach są nastawione przede wszystkim na generowanie możliwie największej ilości dziennych kontaktów z widownią. Wynika to z faktu dużego natężenia ruchu na autostradach, który z roku na rok wzrasta. Kolejnym aspektem jest rosnąca ilość autostrad w naszym kraju. Obecnie mamy ich aż 6: Autostrada A1, Autostrada A2, Autostrada A4, Autostrada A6, Autostrada A8, Autostrada A18

Według prognoz GDDKiA (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad), aktualny ruch na autostradach znacznie przewyższa prognozy sprzed kilku lat. Zgodnie z naszymi badaniami, reklama przy autostradzie w niektórych przypadkach generuje nawet 2-3 miliony kontaktów z widownią w ciągu miesiąca! Powyższe dane są najlepszym dowodem na to, że zdecydowanie warto zainwestować w tę formę reklamy.

Warto dodać, że nośniki reklamowe przy autostradzie to niezwykle solidne konstrukcje, które są odporne na wszelkiego rodzaju czynniki zewnętrzne (np. deszcz, silny wiatr czy wahania temperatur). Sam plakat drukowany jest na specjalnym banerze, którego trwałość gwarantuje estetyczny wygląd reklamy przez wiele miesięcy. Ekspozycję na nośniku można oczywiście szybko i sprawnie zmienić.

Zapytaj o nośniki przy autostradach

Formaty reklamy przy autostradzie A2

Reklama przy autostradzie A2 realizowana jest tylko na nośnikach wielkoformatowych. Umieszczanie przy trasie mniejszych nośników mija się z celem, ponieważ takie formaty będą praktycznie niezauważalne dla kierowcy, który przemierza trasę z dużą prędkością. Z tego powodu przy autostradach najczęściej można spotkać formaty:

12m x 4m

18m x 6m

24m x 8m

niestandardowe formaty

Formaty te można porównać do powierzchni dużych domów, czy działek budowlanych. Łatwo zatem sobie wyobrazić, jakie wrażenie robią na przejeżdżających odbiorcach.

Ile kosztuje reklama przy autostradzie A2?

Cena reklamy przy autostradzie A2 uzależniona jest od wielu czynników, a do najważniejszych należą: lokalizacja nośnika, powierchnia reklamy, oświetlenie reklamy, liczba wynajętych nośników, całkowita długość kampanii.

W naszej firmie każda kampania wyceniana jest indywidualnie, za uśrednioną cenę można jednak przyjąć 9000 zł netto / miesiąc.

W naszej bazie są jednak także tańsze powierzchnie, których miesięczna cena nie przekracza 4000 zł netto. Jednocześnie niektóre nośniki kosztują nawet 30-35 tys. zł miesięcznie.

Dla kogo dedykowana jest reklama przy autostradzie A2?

Z tej formy reklamy najczęściej korzystają przedstawiciele branży motoryzacyjnej oraz HoReCa. W ostatnich latach możemy jednak zauważyć znaczny wzrost zainteresowania reklamą przy autostradach także wśród innych branż. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw reprezentujących szeroko pojęty segment przemysłowy, ponieważ nośniki bardzo często zlokalizowane są w bliskiej odległości od okręgów przemysłowych.

Przez długi czas można było spotkać się ze stwierdzeniem, że reklama przy autostradzie zarezerwowana jest jedynie dla największych przedsiębiorstw. To oczywiście błędny, stereotypowy tok myślenia. Z tej formy reklamy w ostatnim czasie korzysta coraz więcej małych i średnich firm, których siedziby zlokalizowane są wzdłuż danej trasy. W naszej firmie realizujemy również wiele kampanii rekrutacyjnych, które realizowane są na nośnikach przy autostradach i trasach szybkiego ruchu. Taka kampania umożliwia szybkie dotarcie do ogromnej ilości odbiorców, a jej przejrzystość i czytelność pozwala na zrozumienie prezentowanego komunikatu nawet z dużej odległości.

Reklama przy autostradzie to optymalne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa, którego celem jest szybkie i skuteczne zbudowanie świadomości marki wśród odbiorców zarówno z danego regionu, jak i całego kraju.

Zapytaj o nośniki przy autostradach

Zobacz co mówią o nas klienci:

Dzięki naszej współpracy odnawiamy polskie lasy!

Za każdą kampanię sadzimy nowe drzewa!

Nasza firma to nie tylko skuteczne kampanie reklamowe, to również świadomość tego, co nas otacza i wiara w to, że wspólnie możemy sprawić, że świat bedzie lepszy! Współpracując z nami nie tylko zareklamujesz swoją markę, ale również przyczynisz się do odnowienia polskich lasów. Każda reklama, to kolejne drzewo na mapie Polski! Dzięki Tobie!

Posadzimy.pl

Każda Twoja kampania reklamowa ze ZnajdźReklamę.pl to nowe drzewo w polskich lasach!

Posadzimy.pl 8141.85m2
Powierzchnia lasu
Posadzimy.pl 21822kg
Pochłanianie
CO2 / rok
Posadzimy.pl 3637
Liczba drzew
Posadzimy.pl 2436.79
Tlen dla osób rocznie
Posadzimy.pl 210946kg
Ilość zwróconego papieru
Posadzimy.pl

Powierzchnie reklamowe w naszej ofercie

Bilboardy reklamowe

Bilboardy reklamowe

Dowiedz się więcej
Citylighty reklamowe

Citylighty reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama wielkoformatowa

Reklama wielkoformatowa

Dowiedz się więcej
Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama na przystankach

Reklama na przystankach

Dowiedz się więcej
Reklama na komunikacji miejskiej (oklejanie pojazdów)

Reklama na autobusach

Dowiedz się więcej
Reklama w komunikacji miejskiej

Reklama w komunikacji miejskiej

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Reklama w metrze Warszawa

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama w galeriach handlowych

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Reklama na paczkomatach

Dowiedz się więcej
Reklama na paczkomatach

Murale reklamowe

Dowiedz się więcej
Reklama w metre warszawskim

Kampanie SMS/MMS

Dowiedz się więcej
Reklama w internecie

Twoja reklama w Internecie

Uzupełnij swoją kampanię skuteczną reklamą w Internecie.

Pozyskaj nowych klientów poprzez wzmocnienie przekazu i dotarcie do jeszcze większej liczby odbiorców. Zorganizujemy i przeprowadzimy kampanię online, która zmieni oblicze Twojej marki. Sprawdź, jak działa reklama w internecie i jakie efekty możemy zapewnić Twojej firmie.

Dowiedz się więcej
Reklama Facebook Ads 17 mln to liczba aktywnych użytkowników Google w Polsce, do których możesz dotrzeć ze swoją reklamą
Reklama Google Ads 26.5 mln to roczna liczba zapytań jaką generują wszyscy użytkownicy Google

Jesteśmy partnerem Google

Jesteśmy partnerem Google

Zobacz jak działa połączenie reklamy zewnętrznej i internetowej:

 • Reklama w internecie - Facebook Ads

  Poznajcie Tomka. Tomek, tak jak wielu z nas, zaczyna swój dzień od sprawdzenia telefonu. Zagląda na popularne portale społecznościowe, żeby wiedzieć co dzieje się u jego znajomych. Przegląda serwisy informacyjne, aby zawsze być na bieżąco. To właśnie w internecie rozpoczyna swoją drogę do zakupu, oglądając reklamy pojawiające się na jego smartfonie.

 • Reklama outdoor - billboardy

  W drodze do pracy Tomek zauważa billboard z reklamą, na którą już wcześniej natknął się w internecie. Dzięki temu jego chęć zapoznania się ze znajomą kampanią wzrasta nawet o 30% w stosunku do innych przechodniów. Fakt, że Tomek wcześniej widział już ten billboard sprawia, że Tomek uważniej analizuje jego treść, która lepiej utrwala się w jego pamięci.

 • Reklama outdoor - reklama w autobusach

  W ciągu dnia Tomek korzysta z komunikacji miejskiej, spaceruje po mieście i robi zakupy w galerii handlowej. Wszędzie tam spotyka tę samą reklamę. Przypomina ona Tomkowi o nowym, atrakcyjnym modelu butów i sprawia, że zastanawia się on nad ich zakupem.

 • Reklama w internecie - Google Ads

  Podczas wieczornego surfowania w internecie Tomek przypomina sobie, że dziś wszędzie towarzyszyła mu ciekawa reklama fajnych butów. Nie do końca pamięta, jaka jest nazwa reklamującego je sklepu, dlatego wpisuje dokładny opis butów w wyszukiwarkę Google. Dzięki reklamom online Tomek trafia na stronę reklamującego się sklepu i po zapoznaniu się z ofertą, kupuje swoje nowe buty.

Skontaktuj się:
Zadzwoń
+48 22 122 87 85

Posiadamy nośniki reklamowe
w całej Polsce.

ZnajdźReklamę.pl to największa w kraju baza nośników reklamy zewnętrznej — ponad 65 000 nośników różnego typu do Twojej dyspozycji!

Mamy dla Ciebie wszystkie formaty reklamy dostępne na rynku, od mniejszych formatów takich jak citylight, poprzez billboardy, aż do reklam wielkopowierzchniowych na budynkach. W naszej przejrzystej ofercie sprawdzisz dokładnie, jakie powierzchnie reklamowe proponujemy w interesujących Cię lokalizacjach. Dzięki temu możesz dokonać oceny dostępnych możliwości, zanim zdecydujesz się na wynajem.

Posiadamy nośniki reklamowe w całej Polsce

Otrzymaj bezpłatną wycenę na reklamę przy autostradach:

Jaki jest Twój ogólny budżet? *
* pola wymagane
Wysyłając zapytanie, akceptujesz politykę prywatności. Pamiętaj, że każdą zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie wysyłając prośbę na adres biuro@znajdzreklame.pl
Otrzymaj bezpłatną wycenę

Chcesz zaoszczędzić czas? Wyślij do nas maila lub skonsultuj się
z doradcą.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 • Oferujemy największą bazę powierzchni reklamowych w Polsce.
 • Swoją darmową ofertę możesz otrzymać już w kilkanaście minut po wysłaniu nam zapytania.
 • Zajmiemy się kompleksową obsługę Twojej kampanii: od wydruku, przez montaż, aż po wynajem nośników.
 • Wynajęliśmy już ponad 25 000 nośników reklamowych w całym kraju.
 • Za każdą podpisaną umowę sadzimy drzewa!